Ankara'daki Falcılar

Merhabalar. Bende Ankara da bir kaç kişiye tarot ve kahve falına baktırdım. Bahçeli'de Liva Pastanesinde Deniz var. O iyiydi. Bir de Süheyla(Medyum Süheyla ile karıştırmayın) o iyiydi. Dün telefonla mehmet Bey diye bir beye yıldızname açtırdım. Bu bey hakkında bilgisi olanınız var mı? Yenimahalle de bir de falcı varmış. Bir cafede bunu biliyor musunuz?

Başlığa şöyle bir göz attım. Zehra diye birisinden bahsediyorsunuz. üç Zehra varmış anladığım kadarıyla sizler birisi üzerinde yoğunlaşmışsınız. Onu beğeniyorsunuz. Onun hakkında bilgi alabilir miyim? Nerede kaç tl ye bakıyor? Nasıl ulaşabilirim? Birde sanıyorum Sıla ve Yasemin adlı kişilerde yoğunlaşma var. Bunlara ulaşabilir miyiz?

canım bu sinem evim kafedeki mi

Sinem hala evim de ama kızı olduğu için belli günler gidiyor önce arayıp randevu alın numarası yazıyor, yalnız Sinem bana ve arkadaşıma verdiği tarihler bir sene geçti hala tutmadı hayatında kimse yok demişti olduğunu öğrendik ikimizde

arkadaşlar eskiden sakarya da ankara cafe de çalışan falcı nurcan ı çok övdüler. şu an nerededir bilen var mı

O hatun acaip akil okuyor. Benim aklimi okurdu, dedikleri cikmazdi. Ama arkadasima gaybi gordu resmen. Arkadasima dedikleri 2 yil sonra bile cikiyordu. Iyi falci yani bulursaniz bana da ses edin. Ankara cafeye baktiniz mi?

Kuzenim facebookta bir falci tavsiye etti butun arkadaslari baktitmis adam kitap gibi okuyormus dedi ismi tolga mert pazartesi baktircam gelismeleri yazarim...sadece kahve 35 tl imis..

venus un tarihi de çıkmadı .)
tuana catıdaki medyum evimin içine kadar tarif ediyor surda su var falan bende sasırdım birçok isim çıkardı cogunu tanıyorum da ben 30 tl ye baktırdım tuanayı tavsiye ederim çatıdaki arzuyada gitmiştim enrjileri çok guzel . bakalım neler olacak .

Tarot mu baktırdınız

tuanaya kahve baktırdım ve tek soru sorma hakkı verdi kahvesi 25 tuananın arzuya kahve ve tarot

Tuana Çatı nerede peki?

ya kızlar çoğumuz eski sevgiliden ya da eşden dolayı gidiyor bunuda çakmış durumdalar yeter soyulduğumuz ya !

birde ben Nur ablaya gidiyorum ama 5. sefer falan olacak başlarda iyiyidi çuvallamaya başladı. cilveli de hatta şimdi tarafsız biri bana Nur'y yorumlayabilir mi...

Arkadaslar mrb..oncelikle bir cok falci gezdikten sonra sizinle paylasmak istedim..bahceli gul abla:cogu dedigi ve cok yakin gelecek tutabiliyor ama sizin hayatinizla alakasiz durumlar..
Turuncu yildiz:salladi gelecek sifir..
Turuncu cengiz:gelecek sifir o anki su fali biliyo..
Turuncu basak:fars falinda ufak bir noktta atisi yapti gelecek sifir..
Evim gizem..enerjisi yuksek..gelecek sifir..
Evim sevda :gelecek fos..sizin ruh halinizi biliyor..
Taksim mustafa :suan bile yok yani..
Taksim rukiye kisilik analizi yapiyo..
Evim sinem:gelecek bilemiyor suani da salliyo cani istemezsse..
Evim sibel gelecek sifir suan super..
Bahceli hulya abla gecmisi gelecek gibi der..
Arkabahce serpil gelecegi fifty fifty..
Cema huseyin salladi agzi iyi laf yapar..
Falci nur..hemmen buyu var der..
Falci teo atarda atar..ama sakin bakar..
Berrin direk tarot acalim ablacim kursun dokelim ablacim..
Turuncu yasemin gul onu cozemedim zamani var..
Falci yasemin siyah sacli direk kursun dokelim..
Evim huriye ertesi gun yasayacaklarimi bildi..
Aslinda hepsi ayni seyi diyo..denizli yerde yasayacaksinda cart curt..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…