Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce gittiğim zarife hanımın bana bu yaz gerçekleşecek dediği benim için imkansız bir olay gerçekleşti 50 lira verirken içim acımıştı ama gerçekten değdiğini düşünüyorum umarım herkesin beklediği şeler olur ..

Zehra da bana İstanbul'a geri döneceksin dedi (önce senin İstanbul'la bağın ne dedi, lisansı orada okudum ben). Bugün İstanbul'a dönme ihtimali doğdu.

Ayy inşallah Zehra nın dedikleri çıkar sana da, çıksın istiyorum çünkü bana şahane şeyler söyledi
Israrla dedim olumsuz görürsen söyle üzülmem diye, görsem söylerim ama olumsuz olmayacak diye bastıra bastıra söyledi.
O yüzden İnşallah sana da dedikleri çıkar yaaaa

İnşallah valla. O kadar ihtiyacım var ki. Mesela ona yarın iş görüşmem var o ne olacak dedim. O olur mu olmaz mı bilmiyorum ama seni bekleyen çok iyi bir şey var dedi. O iş güya oldu ama bugün şirkete gittim, kapı duvar. Arkasından çıktı İstanbul ihtimali de.

Vay canına demekki o yüzden seni heveslendirmek istememiş.
İş konusunda ona ben de bi akıl danıştım :)
Wallahi inan dedikleri yavas yavas cıkıyor bende, bunu gordukce daha da bi heveslenıyorum
İnşallah tüm dedikleri çıkar ya..

Ama zehranın istanbul ihtimalini bilmesine şaşırdım. Böyle bi anda istanbul mu dedi sana?

Kızlar kızılaydayım şu an bana isabet oranı iyi bir falcı önerir misiniz . Son Zaman'larda dedikleri çıktı diyenler
Tşk

Bugün de Çatı Cafeye gittik, Tuana izinliymiş, Arzu isimli bir bayana baktırdım. Rezalet ötesiydi. Sanki öneri dinlemeye gitmişim gibi önerilerde bulundu ve her işyerinde veya ailede bulunabilecek isimleri sayıp "Mehmet kim, Ayşe kim, Mustafa kim" diye sorup sordu. Mustafa amirimin adı deyince de klasik "yükseleceksin" muhabbetine geçti. 20 lira vererek 8 dakika boyunca saçmalık dinledim. Oturur oturmaz "sana indirimli tarot bakayım" dedi. Ben net olarak sadece kahve falı baktıracağımı söyleyince de sanki kendi enerjisi çok iyiymiş gibi "kötü enerji verme" dedi. Kesinlikle tavsiye etmem, korkunçtu.

kizlar karemel asuman var. 100 250 500e bakiyorum dedi. bu paralari verip denemis olabilecek biri var midir merak ettim

Kızlar bende evim cafede mercan diye bi hanima baktirdim ara ara geliyormuş kadın 1 hafta sonra yolculuğa gidiyorsun dedi bildi büyük bi para gelicek bi yerden dedi geldi ve dediği bi çok seyi yasadım ve yana cafedeki zarif abla ile turuncudaki basak ablanın farsi falini da yaşıyorum

Ne kadara bakiyormus bu mercan ? Ve ne zamanlar geliyormus biliyor musunuz?

Zehra da bana İstanbul'a geri döneceksin dedi (önce senin İstanbul'la bağın ne dedi, lisansı orada okudum ben). Bugün İstanbul'a dönme ihtimali doğdu.

bende geçen baktırdım cenaze olaylarımı falan hep bildi canım dediği her şeyi noktasına kadar yaşadım. inanması güç ama...
umarım olumlu yorumları çıkar

bu zehra boyle incecik kısa boylu kara kuru bir kız mı acaba?

mihriyenin 2 yil once soyledigi bazi seyler gerceklesti. tekrar gideyim dedim. resmen kadin fal bakmayi birakmis

bu zehra boyle incecik kısa boylu kara kuru bir kız mı acaba?
bu zehra abidinpasada oturan zehra degil mi? en son bana donus bile yapmadi. garip birisiydi zaten cok ugrasmaya gelmez. forumu tararsaniz hakkinda olumlu yorum kadar olumsuz yorum da okursunuz. fali fena degildir.

bu zehra abidinpasada oturan zehra degil mi? en son bana donus bile yapmadi. garip birisiydi zaten cok ugrasmaya gelmez. forumu tararsaniz hakkinda olumlu yorum kadar olumsuz yorum da okursunuz. fali fena degildir.

Ankarada 3 tane zehra adında falcı var.
birde telde bakan zehra var. onun nerde oturdugunu bilmiyorum.

7 tane falcı gezdim
s balkon mine hanım : gercekten efsane mutlaka ama mutlaka gidin
tarot kafedeki adı esma yada sema hatırlamadıgım bi bayan var : 20 tl ye ortalama bildi diyelim pek iyi denemez
dilça kafe yeter: birazı tuttu ama biraz sıkıntılı sanki gencler ? bana biraz dolandırıcı gibi geldi
tabiki turuncu diyelim ve nuri ve nurdan uzak durun .
TURUNCU CENGİZ : HARİKA
TURUNCU VENUS : basından savarmıs gibi baktı ama bakalım dedikleri çıkacak mı
bana sorarsanız
pozitif enerjisiyle s balkon mine derim mutaka gidin ve turuncu cengiz önerimdir

Fal konusunda cafelere

Mrblar s balkon gercekten iyi mi ona mı gıdelim

Gercekten ankarada falcı sıkntı fakat s balkon U ılk defa duydum arkadasım kesin gt dersen bugun denıcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…