Ankara'daki Falcılar

Bahcelide yeni bir cafe açılmış very cupcakein oldugu sokakta nuran diye biri bakiyor arkadasim baktirdi bildigi seyler oldu bekleyenlerden de sorduklarim memnun kalmisti baska baktiran var mi?

Selam
Sevda yı yazmıştım , bırakmalı artık fal bakmayı bence . En ufak dediği çıkmıyor . zaten müşterisi de yok artık
Ebru alev 'e 2 tane samimi arkadaşım gitti . Auran kapalı kesin açmalıyız diye çok para istiyor
100 E baktığı falı sallamasyon 150 ye bakıyorum asıl ben diyormuş . Geçmişte yazılanlara bakarsanız da pek beğenilmemiş , burada birinin 1000 tisini almış auranı açalım diye , sonuç olumsuz olunca da ama auran öyle demiyordu demiş
Parayı seven biri dediler , arkadaşlara dedikleri çıkmamış bu arada .

Özge ye (Astro bloom ) burada çok övüldüğü için gittim hatta zar zor randevu almıştım . 6 ay falan olacak , kendinden emin çok net konuşan biri , sizi olacağına ikna ediyor araya kuantum , karma , kelebek etkisi falan sokup falını bilimselleştirmeye çalışıyor malum ödtü mezunu , ama gel gelelim sonuç sıfır . Şimdi notlarıma baktım ,o söyleyince yazmıştım , dediği şeyler çıkmamış , ne tarih ne de olay . Hatta olacak dediği şeyin tam tersi olmuş .

Şimdi arkadaşın biri özelden sormuş tavsiyen var mı diye
İnanın yok , burada yazılan falcıların hemen hemen hepsini denedim 1 kere sonuç sıfır .
Sıla'yı beğenmiştim bi ara ama kesin olacak dediği şeyler olmadı , yakın Zaman deyip durdu aradan nerdeyse 2 yıl geçti , o da boş yani
Koca Ankara'da 1 tane beğendiğim falcı yok anlayacağınız

arkadaşlar dün yine Taynat Zarifeye gittim 50 tllik bir fal daha baktırdım daha önce 1 ay içinde olacak dediği şey olmuştu ve beni çok mutlu etmişti dün gittiğimde bir yerden para bekliyorsunuz dedi doğru bekliyoruz 1 hafta içinde bu para toplanacak dedi. ikincisi mahkeme olayınız var sonucu sizi üzmüş dedi evet mahkeme de lehimize olan karar temyizde bozuldu ama size geri dönecek dedi kasım-aralık gibi. biz de zaten yargıtaya karar düzeltme için başvuru yapacaktık sonuçlanması o kadar sürer onun dışında anı ve geçmişi ailemdeki insanların karakterini biliyor birde psikiyatri kliniğine yatma durumum vardı onu da bildi 1 hafta 10 gün hastane yatacaksın ve iyi gelecek dedi çoğu falcı gibi anı ve geçmişi iyi biliyor ankarada gitmediğim falcı kalmadı zaten, astroo bloom meryem hikaye evim cafe sevda artık dediği hiç bir şey çıkmıyor sıla'ya bir kere baktırmıştım memnun kalmıştım sılaya yeniden gidebilirim ama çok sıra oluyor evim cafe huriye, öykü, çok yuvarlak konuşuyorlar ama genel olarak fal krizinde değerlendirilebilir bu ikisi. turuncu cafe den nefret ediyorum hep sallamasyon zehra konusuna hiç girmiyorum bile. eğer Zarifenin dediği gibi 1 hafta içinde beklediğimiz para gelirse buraya yazarım ama hiç kimse Zarifeyi tavsiye ettiğimi düşünmesin fal biraz da enerji uyumuyla bakılan bir şey benim enerjim uydu Zarifeye artık ayda bir 2 ayda bir giderim ama bazen verdiğim paralarada acımıyor değilim

arkadaşlar sizinde detaylı fal tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum kimlerle neler yaşandınız anlatın biraz konu canlansın.

Zarifeyi lk defa duyuyorum , tarih veriyor mu peki ??

Kızlar Ankara içindeki falcılardan bana temmuza kadar süren veren ve falı patlayanları yazıyorum;

1. Huriye: Dediği hiç bir şey olmadı. Herşey tam aksi yönde gelişti.
2. Müge: Fal bakmasını beğenmiştim ama, o da Huriye gibi patladı.
3. Neslihan: Sadece burç ve astroloji yorumundan ibaretti, fal bile bakmadı diyebilirim. O yüzden çıktı çıkmadı diyemicem, çok geçiştirmeydi.
4. Ankara dışından Kadriye / telefonla baktırdım, hem bende hemde arkadaşımda patladı.

Süresi henüz devam edenler;

1. Tuğçe: Çok uzun süre verdiği için dediğinin çıkıp çıkmadığı hakkında yorum yapamıyorum.
2. Yasemin : Açıkçası çok kendinden emin sözler söylüyordu, bu da uzun süre verdi, 3 tane ana konu vardı, 2si olmadı, son kalan birini beklemedeyim.

Falı çıkanlar;
Gönül ve Zehra : Bu ikisi birbiriyle paralel şeyleri söyledi ve ikisininde dedikleri çıktı. İkisinin de falı birbirinden güzeldi.

(Birde falcı Zerrin den ümitliyim, dedikleri çıkacak gibi duruyor)

Gonul kimdir acaba? Ankaraya donunce birine gitmek istiyorum da nerne ne kadara bakar bu ablamiz?

Gönülle zerrin kimdir?

arkadaşlar taynat Zarifenin 1 hafta içinde toplayacağınız dediğiniz para hemen hemen toplandı ilk tarih çıktı bakalım diğerleride çıkacak mı?

ben kırıkkaleden birine baktirdim. cok da begendim ama hicbir sekilde istemedigi icin numarasini paylasamayacagim. burada adi surekli dolasan falcilardan bir yol olmaz. sadece eylem bi de chadir cafede baktirdigim bi kadinin falini bekliyorum. olur da cikarsa onlari tavsiye edebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…