Ankara'daki Falcılar

Kızlar nesteren adında bi kadın varmıs arkadasım baktırdı olumlu döndü bugün gitmeyi düsünüyorum baktıran varmı baska nesterene

Taynat zarıfe oyle cok aman aman degıl bıldıgı seyler olyr ama cok sasırcagınız bir durum olmuyor

plsfth normalde sadece okurum böle yerlerden bilgiler alırım ama sırf zarife hanıma haksızlık ettiğini düşündüğüm için üye oldum buraya ben burdan okuyup gıtmıstım kendısıne gıttıgım en ıı falcıydı kendısı çoğu şeyimi bildi hepsni bilmesini beklemek bence zaten mantıksız o yuzden ınsanlar buralardan okuyup gıdıyorlar tıpkı benım gıbı yorum yaparken bıraz daha hakkanıyetlı davranalım yoksa eşim diil dostum diil ben tavsıye ederım ama bana cok ıı olan sey sana kotu de olmus olabılır zaten buranın amacıda burda yorumlarımızı paylasmak bılgılendırmek her ne kadar ılk defa yorum yapma ıhtıyacı duymus olsamda :)

Bugün tesadüfen cidan cafede funda hanıma baktırdım.geçmişi ve anı çok güzel bildi.direk isim veriyor.enerjisi de çok iyi.yalnız 30 tlye 10dk baktı daha uzun olabilirdi.aranızda baktıran var mı geleceği bilebiliyor mu

Kızlar bir şey daha soracağım İncek'te bir köyde fal bakan bir kadın varmış. Bilen, duyan var mı hiç?

Farkedersenz asla gtmeyın gtmeyın demedım sadece ınsanların 50 tl si kıymetli cok da bırsey beklemeyın dedım hıc brsey blmyor gbı haksızlık edecegım yorumlar da yapmadım gittim 2 kere denemek için gttm zaten ve basit bir yorum yaptım neden bukadr alındınız anlayamadım bu forum giden kişilerde yorum yapsın dye acılms ve bende tekrarlyrm cok kötü dıyemem 1. Gttgm cok daha ıyıydı ama 2 oyle degıldı.tabiki gidip denemek gerekir belki çok beğenirsiniz

ben alınmadım neden alınıyım ben o kadar falcılara gittim belki milyarlar harcadım ama zarife hanımdan daha iyisine rastlamadım sadece hakkını yediğinizi düşündüm hayatım boyunca da belki hep bu yüzden kaybettim kendısine ayda en az bir kere gittiğim içinde savunmak istedim bence ankara da daha iyisi yok bunu da üstüne basa basa solemek istiyorum bu benim fikrim o sizin fikriniz burası bu yuzden var tşkler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…