Ankara'daki Falcılar

Ben şu Zehraya gitmeyi düşünüyorum galiba. Canım sıkılıyor valla. Gideyim mi, boşa israf mi? Git diyenden kadının adres, telefon bilgilerini de rica edeceğim

merhaba . ankarada bir bayan buldum. işin ilginç yanı yüze ve resme bakarak herşeyi söylüyor. rakamı biraz yüksek ama değer. birde ben engellilerin hislerine çok güvenirim. bu bayan engelli. adını unuttum ama tarot olarak kaydettim. ilgilenmek istersen ara. 05...... telefondan da bakıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba . ankarada bir bayan buldum. işin ilginç yanı yüze ve resme bakarak herşeyi söylüyor. rakamı biraz yüksek ama değer. birde ben engellilerin hislerine çok güvenirim. bu bayan engelli. adını unuttum ama tarot olarak kaydettim. ilgilenmek istersen ara. 05..... . telefondan da bakıyor

Siz yazdiniz diye arariz simdi hemen.

Hemen arıyoruz Hadi kızlar hemen arayalım

Tamam nerde evleri ne kadarabak iyorlar nasil iletisime geceriz. Telefonda bakmazlar mi?

Önerdiğim 3 falcı içerisinde Zehra, Gönül, Zerrin vardı.
Gönülle Zerrin evde bakıyorlar ve parayla bakmıyorlar o yüzden onların numaralarını paylaşamıyorum.
İstanbul'da yaşayan ama sadece telefonla bakan bi falcı önerebilirim? İsmi Mehmet. Az önce sesli notlarımı incelerken buldum, 1 sene önce baktırmıştım telefonla, dediği herşeyi de yaşamıştım.
İstersen Mehmet in numaraısnı paylaşayım?

cnm bana mesaj atabilir mısın mehmetin numarasını bır de kaça bakıyor acaba

Turuncu cafe Yasemin, Soner, Pembegül, Cengiz, Venüs, Yıldız, Başak
Hiçbirinin dediği olmadı. Yalnızca Yasemin'in söylediği bir iki şeyin çıktığını gördüm.
Evim Özlem ve Huriye'nin dedikleri de çıkmadı
3. Göz Sibel ve Abdullah anı bildiler ancak onların da dedikleri çıkmadı. Sanırım kendimizi fazla kaptırıyoruz bu falcılara. Az evvel Allita idi sanırım öyle bir yerde baktırdım çok genel konuştu.

Turuncu kafedeki sonerin ve evim deki özlemin dediklerinin çıkmadığını ben de biliyorum :)
Kafe falcılarından uzak durmak lazım.. kafede çalışıp iyi bakana henüz rastlamadım..

Turuncu kafedeki sonerin ve evim deki özlemin dediklerinin çıkmadığını ben de biliyorum :)
Kafe falcılarından uzak durmak lazım.. kafede çalışıp iyi bakana henüz rastlamadım..
Evim cafede Özge diye genç bir bayana da baktırdım yaklaşık yarım saat önce. Şimdiyi baya bildi, beğendim açıkçası. Verdiği tarihi de bekleyip görmek lazım.

Vallahi cok iyi olur ne kadara bakar ne fali baksr bu mehmet ben telefonda fal baktirmadim hic, online atiyorum ama telefonla hic aramadim o yuzden azcik detay isteyecegim :)

Diger ablalar hic mi bakmaz rica etsek ama hangi birimize bakacaklar degil mi :)

Bugün Zehraya baktırdım. Uydurdu diyebileceğim hiçbir şey yok. Her şeyi doğru bildi. Tarih vermedi, tarihlerde iyi değilim dedi. Bu tavrı da çok hoşuma gitti. Geleceğe dair beklediğim genel olmayan bir şeyi de doğru bildi. Umarım söyledikleri de çıkar. Tavsiye ederim yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…