Ankara'daki Falcılar

kızlar meraba konur 2 de müge hn diye birine baktırmıştım 3 ay önce bütün söylediklerini yaşadım en son ş

Taynat cafeymiş canım. İlk defa gitmiştim müge hanım 30 tl ye bakmıştı. Bu gün heyecanla tekrar gittim ama yoktu
randevu almak gerekiyormuş, birde özge varmış ona aldılar bence oda başarılıydı.

taynat kafeymiş canım. İlk defa gitmiştim müoge hn 30 liraya bakmıştı bu gün tekrar gittim ama yoktu
randevu almak gerekiyormuş. Beni özgeye aldılar oda çok başarılıydı.

Bugün çok kötüyüm. Fal baktırasım var ama kime gideyim bilmiyorum. Daha öncekiler hep patladı, hep olumlu konuşmuşlardı.

Kızlar bende basak ablaya baktirdim yine çocuğun sitelerde oturmasına kadar geliş tarihini bile bildi bakalım bi kaç şey daha bekliyorm daha önce baktirdigimda çıkmişti bakalım farsi fali muhteşem

Asyam kafede ( yuksel caddesinde insanların yolunu kesip on liraya fal teklif edilen ama ....) falcılık yapan sevilay ismindeki kadın hem uyduruyor hem de büyü ile insanları soyup soğana çeviriyor. Cinlerinden yardım aldığını söylüyor, uyduruyor berbat.

bana 50 tlye baktı yaklasık 30 dakıka surdu verdiğim paraya acımadım gercekten başka ne fiyatları var bilmiyorum ama

Gercekten taynat kafedeki zarife hanımın sölediği şey daha 1 ay dolmamasına rağmen gercekleşti çok mutluyum uzun zamandır bunu bekliyordum kime nereye gidelim diyenlere gönül rahatlığı ile önerebilirim
Bir süredir ara vermiştim fallara ama yine darlandım ve gidecek birilerini ararken bu tavsiyeyi gördüm. Gittim ve anı bile bilemedi malesef. Yuvarlak cümlelerle genel gelecek yorumları. Üç vakte kadar kısmet bilmem ne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…