Ankara'daki Falcılar

E="sentimentall, post: 46004459, member: 712802"]SELANİK 2 DE yeri istersen telefonunu msj atayım ama bana dedikleri çıkmadı bilgine
Hayır kerem Selanik'te değil kerem ve devo tel vereyim arayıp konuşun msjla bana ulaşın[/QUOTE]
ben özgenin yerini tarif etmiştim :)

Devrim telefondan bile bakıyor su ve yıldızname isterseniz Tarot gitmeye üşenenlere dipnot :)

Basaga ben gittim hiç bişey bilemedi bir sürü paramı aldı tırtttttttt boş

Sendimentall dedikleri çıkmadıysa bosver. . Bide iyi bakan bi falci ya gidip çok etkilenenler buraya yazmiyolar.. bencillik sadece

Ayni zamanda astrobloom ozgenin de falcisi olan meryemin dedikleri 2 arkadasima cikti ama meryeme gidip cikmadi diyenler cok oldu burada,yani fal enerji isi bence birine cikan digerine cikmiyor..

Valla çok isim yazıyo burda.. birde biri bilemedi biri bildi diyo ... Sanırım enerji meselesi yaa

Ben devrime gitmistim. Keisnlikle cikmiyor. Hic paraniza yazik etmeyin

Evet banada reklam gibi geldi sanki :/ ve kızlar falciların çoğunun burayı takip ettiğini bire bir şahit oldum.. yinede şu fal merakına yok diyemiyorum :/

Rojde
Bu devrim kesin biliyor mu
200 tl ne değer mi peki ?
Evet devrimin su falı meşhurdur isim tarih veriyor arkadaşlarım gitti şok oldular pahalı baktığı için ben gidemedim ama yaşadılar söylediklerini tel edip Fiat alın konuşun bence benim favorim Nazlı terapi yapıyor bana hipnoz yapıyor istediğimde

Dün Serhat' a yıldıznameye baktırdım. Anı ve yaşadıklarımı bildi. Gelecek için söylediklerine %95 çıkacak dedi. Bazı tavsiyelerde bulundu. Ama sonuç ne olur bilmem. Dedikleri gerçekleşirse buraya yazacağım

Rojde hanım, önceki mesajlarınızı okudum. Israrla bahsettiğiniz devrim, kerem ve nazlı beraber çalışıyor sanırım. Kerem ve nazlının adresini aynı yazmışsınız. Sanki bu üç kişi bağımsız çalışıyor gibi bir izlenim yaratmaya çalışıyorsunuz ama bence siz de onlarla beraber çalışıyorsunuz. Yıldızname konusunda da ıstarla devrimden bahsetmişsiniz. Yok dünyanın neresinde olursanız olun telefondan bakar, yok muhteşem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…