Ankara'daki Falcılar

2010 yılından beri hiç yorum yazmamışsınız. Birden Mart ayında bu üç kişi hakkında eli öpülesi, falı sevilesi yorumlar yazmaya başlamışsınız. İnsanların duyguları ile oynamayın. Yarın o verdiğiniz adrese sizinle tanışmaya geleceğim!

Rojde hanım, önceki mesajlarınızı okudum. Israrla bahsettiğiniz devrim, kerem ve nazlı beraber çalışıyor sanırım. Kerem ve nazlının adresini aynı yazmışsınız. Sanki bu üç kişi bağımsız çalışıyor gibi bir izlenim yaratmaya çalışıyorsunuz ama bence siz de onlarla beraber çalışıyorsunuz. Yıldızname konusunda da ıstarla devrimden bahsetmişsiniz. Yok dünyanın neresinde olursanız olun telefondan bakar, yok muhteşem...
Doğrudur 2010 yılından beri girmiyorum bir kere girdim falla ilgili yorum yaptım devamı geldi doğal olarak her defasında banada cevap hakkı doğdu anlattığım falcilar beş senedir çalışıyor bu süre zarfında ds hiç birşeylerini görmediğim için gidiyorum içlerinde kerem yeni gelmiş adres sordulari için söylemek zorunda kaldım yerlerinin reklamını yapcak olsaydım beş sene önce yapardım yanlış insanlara gidip büyü muskayla ugrasmasinlar diye adam akıllı yere yönlendirdim insanların duygularıyla oynamak değil doğru yönlendirdiğimi düşünüyorum bunuda reklam olarak düşünün burada birsürü insan birsürü isim yazıyorsa bana değil başkasına Salça olun saygilar canım

Dün Serhat' a yıldıznameye baktırdım. Anı ve yaşadıklarımı bildi. Gelecek için söylediklerine %95 çıkacak dedi. Bazı tavsiyelerde bulundu. Ama sonuç ne olur bilmem. Dedikleri gerçekleşirse buraya yazacağım
Benimde şimdi senin serhatla çalıştığını düşünmem gerekiyormu?

Benimde şimdi senin serhatla çalıştığını düşünmem gerekiyormu?
Dikkatle okusaydın keşke. Her dediği çıkıyor demedim. Burda birçok falcının anı bildiği ama geleceği bilemediği yazıldı. Ben de gelecekle ilgili söyledikleri çıkarsa yazacağım dedim. Gayet tarafsız bir yorum yazdım. Ama siz " salça" diye hitap ederek şahsiyetinizi ortaya koydunuz. Yere göğe sığdıramadığınız o kişinin gözünde perde yokmuş ve herşeyi görüyormuş ya işte benim de gözümde perde yok. Ben de görebiliyorum...bir yorum yazdım cevap hakkı doğdu, o yüzden tekrar yorum yazdım diyorsunuz ama 'istanbuldaki falcılar' konusuna bile telefonda bakan çok iyi bir falcıyı tanıyorum diye girmişsiniz. Ankara' yı bitirdiniz sıra İstanbul' a mı geldi? Yine İstanbul' da yaşayan birinin açtığı 'Yıldızname' başlıklı konuya da aynı yorumu yazmışsınız. Durmak yok, yola devam...

Dikkatle okusaydın keşke. Her dediği çıkıyor demedim. Burda birçok falcının anı bildiği ama geleceği bilemediği yazıldı. Ben de gelecekle ilgili söyledikleri çıkarsa yazacağım dedim. Gayet tarafsız bir yorum yazdım. Ama siz " salça" diye hitap ederek şahsiyetinizi ortaya koydunuz. Yere göğe sığdıramadığınız o kişinin gözünde perde yokmuş ve herşeyi görüyormuş ya işte benim de gözümde perde yok. Ben de görebiliyorum...bir yorum yazdım cevap hakkı doğdu, o yüzden tekrar yorum yazdım diyorsunuz ama 'istanbuldaki falcılar' konusuna bile telefonda bakan çok iyi bir falcıyı tanıyorum diye girmişsiniz. Ankara' yı bitirdiniz sıra İstanbul' a mı geldi? Yine İstanbul' da yaşayan birinin açtığı 'Yıldızname' başlıklı konuya da aynı yorumu yazmışsınız. Durmak yok, yola devam...
Oncelikle sen neden bu kadar aliniyorsun göz perden yokmuş demekki sende falcisin iyi sanada gelirim birgün senide deneyip memmun kalırsam senide burada tavsiye ederim tatlım gocunmaya gerek yok

Bu arada grup üyelerinden Özür dilerim üç tane kopya olmuş yazıda. telden girdiğim için sanırım elim fazla dokundu pardon. :)

Oncelikle sen neden bu kadar aliniyorsun göz perden yokmuş demekki sende falcisin iyi sanada gelirim birgün senide deneyip memmun kalırsam senide burada tavsiye ederim tatlım gocunmaya gerek yok
Bana gelmeni istemem. Fala değil dava dosyasına bakarım ben. Avukata işi düşenin derdi büyüktür zira.

Senin gibi üslup bilmez bir meslektaşla tanışmaya gerek duymuyorum. Ayrıca bir meslektaşımın bu şekilde konuşacağına inanmam, inanamam.
Farkındamisin git gide seviyeyi aşiyorsun sanırım yeni muzunsun çünkü meslek ahlakı dersinde bize sabırlı olmamiz öğretilir gerçekten avukatsan bunu bilmen gerekirdi ayrıca gocunup saldırmak yerine iyi bir avukatın yapması gereken kelime Oyunu ile karşı tarafı ekarte etmeyide bilmen lazım neyse artık seninle polemik yapmayacağım gerek yok konu nerelere geldi ayrıca tatlım mümkünse özelden yazışalım burada bir sürü insan var millet saçma sapan bir tartışmayı okumak zorunda değil veya daha iyi bir teklifim var özelden bana yaz sana ofis adresimi vereyim yüzyüze tartışalım kimin göz perdesi açık kimin değil kim iyi falcı kim değil :)

Ben konuyu dagitayim bari nahos bir haberle. Ucuncu goz neslihan ve cafenin adini unuttum gokce zerre bilememisler fallarinin suresi doldu.Aralikta gittim bahar ayinda sevdiginiz adamla barisma var demisti adamla konustik telefonuma kadar silmis.:))))))) adamin benimle alakasi bile yok yani.Gokceye 50 lira vermistik neslihana da 30 bir harf cikaydi bari dediklerinden.Gitmeyin arkadaslar paraniza yazik.

Bi toparlanin arkadaslar burasi herkesin kafa dagitmak icin girdigi bir yerdi. Ne olmus boyle.. Neyi paylasamiyorux zaten hicbirinin dedigi cikmadi.Senelerdir falciya giderim verdigim parayla holding acardim inanin. Tatli tatli azbucuk kenarindan tutturan varsa yazalim keyfimize bakalim :)

Bi toparlanin arkadaslar burasi herkesin kafa dagitmak icin girdigi bir yerdi. Ne olmus boyle.. Neyi paylasamiyorux zaten hicbirinin dedigi cikmadi.Senelerdir falciya giderim verdigim parayla holding acardim inanin. Tatli tatli azbucuk kenarindan tutturan varsa yazalim keyfimize bakalim :)
Haklısın arkadaşım.

Yani offf su falcilara giden parama o kadar aciyorum ki.
Coguna gittim. Birtek evim sevda bildi, bir de ucundan azicik meryem.
Bugun sevdaya bir kere daha gidicem, ve bu fal olayini uzun sure rafa kaldiricam

Farkındamisin git gide seviyeyi aşiyorsun sanırım yeni muzunsun çünkü meslek ahlakı dersinde bize sabırlı olmamiz öğretilir gerçekten avukatsan bunu bilmen gerekirdi ayrıca gocunup saldırmak yerine iyi bir avukatın yapması gereken kelime Oyunu ile karşı tarafı ekarte etmeyide bilmen lazım neyse artık seninle polemik yapmayacağım gerek yok konu nerelere geldi ayrıca tatlım mümkünse özelden yazışalım burada bir sürü insan var millet saçma sapan bir tartışmayı okumak zorunda değil veya daha iyi bir teklifim var özelden bana yaz sana ofis adresimi vereyim yüzyüze tartışalım kimin göz perdesi açık kimin değil kim iyi falcı kim değil :)

Yazmayayım yazmayayım dedima ama duramadım bu kadar yalancı ve rezil olunmaz gerçekten şaşkınım.
Baştan aşağı reklam yap, aynı elemanların ismini 10 kez yaz sonra da ben avukatım ben şuyum ben buyum diye burda geçin yiyen olursa yani?!??

Evlilik programlarındaki rezil leş tiplerden hallice bir üslupla yazıp sonra da avukatım yazmak gerçekten çok hayal dünyası olmuş. Ne yazım ne noktalamadan habersiz yazıp üstüne avukatım demek cidden komik, insan bari daha alçaktan atar tutar. Sinirindenpatlaemi Sinirindenpatlaemi un yazdıklarına bak dön kendi yazdıklarına bir bak kardeşim ağzın avukat ağzına hiç benziyor mu? Ufak at kuşlar yesin bari.

Mune Mune bu topik yine reklamdan geçimiyor bir ayar çekiverin.

Yazmayayım yazmayayım dedima ama duramadım bu kadar yalancı ve rezil olunmaz gerçekten şaşkınım.
Baştan aşağı reklam yap, aynı elemanların ismini 10 kez yaz sonra da ben avukatım ben şuyum ben buyum diye burda geçin yiyen olursa yani?!??

Evlilik programlarındaki rezil leş tiplerden hallice bir üslupla yazıp sonra da avukatım yazmak gerçekten çok hayal dünyası olmuş. Ne yazım ne noktalamadan habersiz yazıp üstüne avukatım demek cidden komik, insan bari daha alçaktan atar tutar. Sinirindenpatlaemi Sinirindenpatlaemi un yazdıklarına bak dön kendi yazdıklarına bir bak kardeşim ağzın avukat ağzına hiç benziyor mu? Ufak at kuşlar yesin bari.

Bu hakaretlerini önce site yönetimine şikayet edip sonra hukuksal işlem baslatiyorum çok ayıp sana

Site yönetiminden ip adresini isteyip dava açıyorum Bilgine

Site yönetiminden ip adresini isteyip dava açıyorum Bilgine

Dava dilekçesine de bağlaçları bitişik yazma bari ablacım, hakim savcı gülmesin :KK70::KK70::KK70:

Bir de öyle dümdüz IP isteyemiyorsunuz, savcılık kararı gerekiyor. Siteler IPleri önüne gelene dağıtmıyor. Opppps avukattınız değil mi, yine de söyleyeyim dedim.

Son düzenleme:
X