Ankara'daki Falcılar

Prosedürü biliyorum canım ayrıca sana ne oluyorda bu kadar özgüvenin yüksek site Yönetimi sana özel hakaret iznimi verdi benim noktama virgulume takılıp ayrıca hakaret edip seviyesiz basit konuşmalarla sen zaten seviyeni ortaya koydun neden gocundun veya avukatlık yapıyorsun ben bile onca mesleki hayatımda senin gibiler gördüm sonu hüsran yazık sana yazık bu site çok seviyeli diye giriyordum üyeliğimi silecegim seni unutmayacağım çok yakın bir zamanda yüzyüze görüşüp Özür dileyeceksin benden.

Hakaret suçunun oluşması için hakaretin muhattabının açıkça belli olması lazım. Zat-ı Muhterem burda gerçek ismini ve fotoğrafını kullanmadığı için suç unsuru zaten olmaz. Sarı çizmeli Mehmet ağa Aa ama arkadaş hukukçuydu değil mi? Zaten biliyordur bu genel geçer kuralı Özelden kaç mesaj geldi bana. Rojde' nin övdüğü kişilere gidip de hayal kırıklığına uğradıklarını belirtmişler. Paramıza, umudumuza, zamanımıza yazık... Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın. Foyanın açığa çıkması uzun sürmez elbet.

Pfff gerçek avukat varmış burda ROJDEcim sana en baştan ufak at demedik mi....bak rezil oldun. Yalancı, rezil üstüne reklamcısın derken demek ki yanılmamışım canikom, evliya gibi kızım.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar irem ve serap diye yeni bi falci keşfettim baktiran filan var mı ?2 side Kızılay da.bu arada ben izmir deyim ark tavsiyesi ole baktirmistim telden.Özellikle serap la ilgili yorumlarınızı bekliyorum..

merhaba kızlar bana şu anı karşımdakinin düşüncelerini gerçekten iyi bilen birini önerebilir misiniz?zihin okuma falan denmiş o da kabulum tavsiye versin doğru yönlendirsin yeter

merhaba kızlar bana şu anı karşımdakinin düşüncelerini gerçekten iyi bilen birini önerebilir misiniz?zihin okuma falan denmiş o da kabulum tavsiye versin doğru yönlendirsin yeter
cnm gırgır tugce bu konuda iyi bence bide online baktırabılırsen sezgi candan cok ıyı diolar anda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…