Ankara'daki Falcılar

Kızlar ben geçen gün birine baktırdım çok memnun kalmadım tanıdığınız var mı, her şeyi kesin bilen ??

"İşlem yaptırmak" ne oluyor? Ayrıca Sıla beni de 3 saatten fazla bekletmişti, hep öyle. İnsanlar da(ben de dahil) kuzu kuzu bekliyor wallahi... 1 defa gittim, bir daha tövbe, zaten o da diğerleriyle aynı şeyleri söyledi
İşlem yaptırmak büyü çözümü kısmet açtırmak kurşun döktürmek gibi para tuzağı şeyler.zaten bunları yaptırmıyorsanız sizi ciddiye almıyorlar 10dk yalan yanlış fal bakıp gönderiyorlar.eskiden böyle değildiler güzel fal bakarlardı ama şimdi tam paragöz olmuşlar.randevu alıp gidiyorum kadın ortada yok bu ne biçim bi saygısızlık ara haber ver o zaman sen kimsin ben seni 3 saat bekliyorum.sılaya bi daha mı tövbe asla gitmem

Kime baktirdin ben devrim Nazlı veya Keremi tavsiye ederim
kızlar ben geçen ay birine baktırdım dedikleri çıktı sayılır bikaç vbişey daha dedi ama bekliyorum hala onları. Bu aralar fal kesmiyo beni deli gibi para harcamaya başladım sürekli fal baktırmak istiyorum durduramıyorum kendimi var mı tanıdığınız ama iyi biri olsun
özgüre baktırdım telefondan attım resimleri yazı olarak anlattı, burağa baktırdım aradım konuştum öyle baktı, erene baktırdım melekler kahvesinde,seyhana baktırdım telefondan yani bak nasıl biliyo musun bazıları hiç bilemedi bazıları da baya bildi ama yinede doyamadım hani bi tanesi çok uzun anlattı onun da dedikleri tam çıkmadı zaten

Kendini medyum diye tanıtan musti işlem yapacağım diye insanları adeta soyuyor herkese aynı şeyi söyleyip büyü var çözelim diyerek milletin parasını soyuyor ve büyük paralar alıyor aman mustiye gitmeyin kızlar
gerçekten hala böyle şeylerle uğraşan insanlar var mı ya ne korkunç!!

kızlar ben geçen ay birine baktırdım dedikleri çıktı sayılır bikaç vbişey daha dedi ama bekliyorum hala onları. Bu aralar fal kesmiyo beni deli gibi para harcamaya başladım sürekli fal baktırmak istiyorum durduramıyorum kendimi var mı tanıdığınız ama iyi biri olsun
özgüre baktırdım telefondan attım resimleri yazı olarak anlattı, burağa baktırdım aradım konuştum öyle baktı, erene baktırdım melekler kahvesinde,seyhana baktırdım telefondan yani bak nasıl biliyo musun bazıları hiç bilemedi bazıları da baya bildi ama yinede doyamadım hani bi tanesi çok uzun anlattı onun da dedikleri tam çıkmadı zaten
Kime baktırdınız acaba?

Merhaba kızlar dün yine turuncudaki basak ablaya farsi fali baktirdim ve muhteşemdi geçen sefer baktirdigimda senin ki nisanın 3.haftasinda gelicek demişti ve çocuk geliyor bu seferde yine geçen seferki gibi bütün isimleri ve olayları bildi benim unuttuğum şeyleri bile söyledi eğer gerçek bilgi istiyorsanız başak ablaya farsi fali baktirin

Kerem'in cafe adı ne ? Bide şu astrobloom özge nerde bi adres bilen yazsın. . Son sorum ankara cafe..eylülü gören bilen bulan??

Ilayda ya da ezele giden varsa rica ediyorum bi yorum yapsin. Dediklerinden cikan oluyor mu?

Merhaba kızlar dün yine turuncudaki basak ablaya farsi fali baktirdim ve muhteşemdi geçen sefer baktirdigimda senin ki nisanın 3.haftasinda gelicek demişti ve çocuk geliyor bu seferde yine geçen seferki gibi bütün isimleri ve olayları bildi benim unuttuğum şeyleri bile söyledi eğer gerçek bilgi istiyorsanız başak ablaya farsi fali baktirin
kaça bakıyor?

E="sentimentall, post: 46004459, member: 712802"]SELANİK 2 DE yeri istersen telefonunu msj atayım ama bana dedikleri çıkmadı bilgine[/QUOTE]
Hayır kerem Selanik'te değil kerem ve devo tel vereyim arayıp konuşun msjla bana ulaşın

X