Ankara'daki Falcılar

Burada ismi geçen tüm falcılara gittim ve hepsi bana sorunumun geçeceğini, sadece sabırlı olmamı söylediler. Aylardır sabırla bekledim ama şimdi sorunumun asla düzelmeyeceğini gördüm. Geri dönülmeyecek bir şekilde hem de. Gitmeyin arkadaşlar falcılara falan. Paramıza, zamanımıza, umudumuza yazık.

çooookkk doğru tespit. asla inanmamalı aslaaa!

Ankara Taksim Kafe'deki Mustafa gerçekten yetenekli. Şaşırdım doğrusu. Aynı kafedeki Rukiye ve İnci'yi deneyen var mı? Onların da mükemmel olduğu söyleniyor.

Taksim kafedekilerden öylesine baktırdığım fallardan bile tutan bir şey olmamıştı. Hiç unutmam hatta Mustafa bana sana yurt dışı görünüyor demişti 2015te değil yurt dışı şehir dışına bile çıkmadım :KK70:

yıllar sonra sılaya baktırmak istedim eskiden beğendiğim falcılardandı.geçen ayda baktırmak için gittim ama yerinde yoktu.bir çok kişiye randevu vermiş ama cafeye gelmemiş herkes saatlerdir onu bekliyor.o yok diye ebruya baktırdım.dün de randevu alıp gittim ama sıla yine ortada yok.müşteriler yığılmış sılayı bekliyor.kadının teki işlem yaptırmış gelicem dediği halde gelmemiş.kadın ben ordayken tam 3 saat beklemişti.belki önemli bir işi vardır bilemem ama ne zaman gitsem insanları saatlerce bekletiyor haber bile vermiyor bu çok büyük bir saygısızlık.neyse o yok diye kardeşi asuya baktırdım.kadın tam bir para manyağı sana 100tlye bakarım dedi tabiki kabul etmedim.50 tlye 10 dk sallamasyon bir fal baktı.o falı evimdekiler 10tlye bakıyor.illa işlem yapalım kurşun dökelim diye yolmaya çalıştı.ki arkadaşım geçen sene ona işlem yaptırmış ve sonuç alamamış.saatlerce bekletilip yolunmak istemiyorsanız pandora cafeye sakın gitmeyin

"İşlem yaptırmak" ne oluyor? Ayrıca Sıla beni de 3 saatten fazla bekletmişti, hep öyle. İnsanlar da(ben de dahil) kuzu kuzu bekliyor wallahi... 1 defa gittim, bir daha tövbe, zaten o da diğerleriyle aynı şeyleri söyledi

"İşlem yaptırmak" ne oluyor? Ayrıca Sıla beni de 3 saatten fazla bekletmişti, hep öyle. İnsanlar da(ben de dahil) kuzu kuzu bekliyor wallahi... 1 defa gittim, bir daha tövbe, zaten o da diğerleriyle aynı şeyleri söyledi
Haklısınız bu konuda gerçekten çok bekliyoruz gidince ben randevu bile alsam tekrar arayıp gidiyorum sıla geldi mi diye.Şu bir gerçek ki bi sürü falcı denedim hiç biri sıla gibi tatmin etmedi en azından bir iki dediği çıktı yaşadığım oldu bu da bir ayrıntı diğer falcıların hiç birinin bi tane bile dediği çıkmadı.falı çıkmayanlar Neslihan,astro blomm özge, gırgır tuğçe iranlı nazlıyı bekliyorum henüz verdiği süreler gelmedi. Ebru da o anki anı tutturduğu oldu.

Kendini medyum diye tanıtan musti işlem yapacağım diye insanları adeta soyuyor herkese aynı şeyi söyleyip büyü var çözelim diyerek milletin parasını soyuyor ve büyük paralar alıyor aman mustiye gitmeyin kızlar

Kendini medyum diye tanıtan musti işlem yapacağım diye insanları adeta soyuyor herkese aynı şeyi söyleyip büyü var çözelim diyerek milletin parasını soyuyor ve büyük paralar alıyor aman mustiye gitmeyin kızlar
Bana da büyü yalanını söylemişti. Önce kötü sonra iyi şeyler söyledi. En son son da sende büyü oldupu için net göremiyorum, büyüyü bozmam lazım demişti

X