Ankara'daki Falcılar

Bence falı bırakalım belki de kötü enerjileri bu şekilde daha çok çekiyoruz akışına bırakıp olacağına inanırsak belki daha kolay olur ne dersiniz? Çünkü onlara umut bağladıkça olmuyor aksine daha da olumsuz ve umutsuz oluyoruz

Daha önce Angelo kafede çalışan Kerem, falcı Sevilay İriç tarafından, okunup üflenmiş çay içirilmek suretiyle gönderilmiştir. Keremi soranlara duyrulur, şuanda hiçbir yerde çalışmıyor bildiğim kadarıyla.
Sevilay isimli kötülük, gittiği kafelerdeki diğer falcıları da bu şekilde göndermekle gurur duyup övünmektedir.
allahım inanamıyorum ya kereme nasıl yapar bunu çok sevdiğim bi insandı numarası var mı sende varsa lütfen atarmısın atmam dersende onunla iletişime geçip nerde çalışıyo ögrenebilirmisin

peki kızlar falcı özge nasıl bu arada iş konularında tutturma oranı nasıl

yada bu iş konularında iyi tutturan tarotcu kim kerem vardı oda gitmiş yhaaaaaa

allahım inanamıyorum ya kereme nasıl yapar bunu çok sevdiğim bi insandı numarası var mı sende varsa lütfen atarmısın atmam dersende onunla iletişime geçip nerde çalışıyo ögrenebilirmisin
kerem in soyadını biliyomusun face adresi var mı

kötü olmuş keremin gitmesi ya valla cok kötü şok oldum inanamıyom hala

Daha önce Angelo kafede çalışan Kerem, falcı Sevilay İriç tarafından, okunup üflenmiş çay içirilmek suretiyle gönderilmiştir. Keremi soranlara duyrulur, şuanda hiçbir yerde çalışmıyor bildiğim kadarıyla.
Sevilay isimli kötülük, gittiği kafelerdeki diğer falcıları da bu şekilde göndermekle gurur duyup övünmektedir.
büyü ile ekmekle oynuyorlar yazık günah neyse beni ilgilendirmez
Hayır kerem çalışıyor nerde çalıştığını biliyorum biliyorum HAPPY LİFE kafede karanfil 15-11 Kızılay da

Burada ismi geçen tüm falcılara gittim ve hepsi bana sorunumun geçeceğini, sadece sabırlı olmamı söylediler. Aylardır sabırla bekledim ama şimdi sorunumun asla düzelmeyeceğini gördüm. Geri dönülmeyecek bir şekilde hem de. Gitmeyin arkadaşlar falcılara falan. Paramıza, zamanımıza, umudumuza yazık.

büyü ile ekmekle oynuyorlar yazık günah neyse beni ilgilendirmez
Hayır kerem çalışıyor nerde çalıştığını biliyorum biliyorum HAPPY LİFE kafede karanfil 15-11 Kızılay da

Büyü ve iftira yoluyla insanların ekmeğiyle oynamak Sevilay İriç in hobileri arasındadır. Fuat vb tarikatçıları da kendine bağlamış korumaları için hem büyü hem de o yollarla.

Burada ismi geçen tüm falcılara gittim ve hepsi bana sorunumun geçeceğini, sadece sabırlı olmamı söylediler. Aylardır sabırla bekledim ama şimdi sorunumun asla düzelmeyeceğini gördüm. Geri dönülmeyecek bir şekilde hem de. Gitmeyin arkadaşlar falcılara falan. Paramıza, zamanımıza, umudumuza yazık.

şu bahsedilen Gül hanıma da gittiniz mi?

kalaba da olan ?

X