Ankara'daki Falcılar

arkadaşıma
Pınar Ve Leyla çıkmış
şimdi konuştuk
bana çıkmadı Pınar Leyla yı hala bekliyorum :)
ama yok bi gelişmem...

birde astro bloom özge nasıl ve kaça bakıyor bilgisi olan var mı

Ozge astrobloomda bakiyor. Ben tavsiye ederim, gecmisi ve ani bilir, karakter analizlerini iyi yapar, konuyu derinlemesine inceler, ama gelecekle ilgili soyledigi seyleri henuz beklemedeyim, umarim cikar. Kisa fal 30TL, uzun fal 50TL.

arkadaşıma
Pınar Ve Leyla çıkmış
şimdi konuştuk
bana çıkmadı Pınar Leyla yı hala bekliyorum :)
ama yok bi gelişmem...

Leyla'nin ilk fali cok keyifli oluyor "hani kuzum yani hani nasil derler hani" diye :))))
Ama adamdan tik yok. Bunda Leyla'nin da suçu yok. Gerci o gelicek dedi ama gelmeyooorrr.

Bir allahin kulu nolur su guncel Pandora cafe nerde onu yazabilir mi bana cok rica ediyorum. Mesrutiyet Mado'nun ordaki adrese gittim yerinde yeller esiyor.

Sizce sıla mı Özge mi iyi peki

Sila'ya hiç gitmedim cunku malesef yerini bir turlu bulamiyorum Pandora cafenin. Burda verilen adres kapanmisti gittigimde. Bulsam denicem.
Ozgenin falini kesinlikle tavsiye ederim.
Bir de forumda herkes cikmadigini soylemis ama Evim Sevda'nin dedikleri cikmakta bana hep. Seni kandirip uc vakit, bes vakit verebilirim ama asla bu kisi seni aramicak, bunu bil, kendini kahretme dedi. Seni hala seviyor, ama sen ararsan ancak olucak dedi. Ki dogru....

siz devamlı baktırıyor musunuz?

siz devamlı baktırıyor musunuz?
Arkadaşlar sıla nın Pandora cafesine daha 2 hafta önce gittim. Meşrutiyet madodan sağa dönün, hemen ilk bina. Kırmızı halı gibi bişe var kapıda. O binanın 4. Katı galiba son kat hem de. Asansörden çıkınca hemen soldaki daire kapıda da Pandora iletişim mi ne yazıyor. Acaba yanlış bi yere mi gidiyorsunuz?

Bina disinda Pandora Cafe yazmiyor mu?

kızlar dün akşam ankaraya geldim iş için bugün gelmişken korka korka kızılaya gittim sılaya bu garaj kafe falan kapatılmış bulamadım hala orda değil mi?
biide yanında başka bi kadın vardı sanki öyle hatırlıyorum

Merhaba arkadaşlar pandora ebruya geçen hafta gittim ve bi konuda kesinlikle olmicak dediği, benimde olmasını istemediğim bişey oldu. Çıkmadı söylediği yani paylaşmak istedim
Ebruya daha yeni gittim ve gayet beğenmiştim.dediklerinin çıkmamasına üzüldüm.çünkü şu an özgeyle birlikte favorilerim arasında.bakalım bekleyip görücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…