Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar hüseyin i denedim burda sordum kimse cvp vermedi ama çok iyi gerçekten tüm kadın falcilar dan daha düzgün ve enerjisi çok iyi

Kızlar selam ,
Aslında buraya yazmayacağıma dair kendi kendime söz vermiştim ama yorumları okuyunca o kadar kötü yönlendirmeler yapılıyor ki dayanamadım . Hep diyoruz daha dün gidip de istediğiniz şeyleri söyledi diye falcıları burada övmeyin . 1 günde ne çıkmış olabilir ki !! Ama maalesef bunu yeni üyeler çoğunlukla yapıyor .
Falcı soran arkadaşlar arama butonundan isim aratsın ve orada görsünler yapılan geçmiş yorumları .
Buralarda nisan yasemin Zehra fırtınalar estirdi bi ara ama sonuç hüsran
Net olarak yazayım (bu hem kendi tecrübelerim hem de geçmiş de yapılan yorumlardan çıkarılan sonuçtur )

Zehra +sıla + Dikmen yasemin +nisan = bunlar geçmiş konusunda süperdir . İsim , tip , kişilik , olay bilir . Gelecek işe ilgili 10 şeyden maksimum 2 tuttururlar .
Gidip gitmemek size kalmış

Turuncu Cafe + evim +masal + karamel = bilin ki paranız kesinlikle çöpe gider

Fikriye + Mihriye + gırGır Tuğçe = çok kurbazlar minimum 6 aylık süre verirler . Bekleyip durun . Ama genel olarak baktım tutturma oranları çok düşük

Rukiye +Mustafa = Eskiden bi nebze iyiydiler şimdi felaket kötüler

Esin + Neslihan +meryem = bunlar hala Nasıl tavsiye ediliyor anlamış değilim 100 kere yazıldı aslında . 1 yıl. Falan oluyor ben gideli , önemsiz saçma sapan da olsa tek dedikleri çıkmadı

Başak hn / turuncu : yine burda yeni gözde falcılardan , çok anlatıldı merak ettim . Çok köyüydü hakikaten . Bi arkadaş yazmış tutukdu diye aynen öyle . Benim Hakkı'mda hiçbirşey bilemedi eveledi geveledi , yardım ettim de bi iki yorum yaptı ? Kaç çocuğun var Dedi bana . Çocuğum yok deyince bozuldu düşük yapmışsın o çıkmıştır Dedi )) ya bu kadar olmaz ya . Saf sanıyorlar bizi . Bir seni arkadaş uzmanlık alanı farsi yazmış . Yani 50 lira verdik attı tuttu yetmedi . Hanımefendiye bir de 100 lira vereceğiz de bilsin diye !!! Basit şeyleri bilemiyor 100 lira ver bileyim mi demek istiyor !!!?geçiniz efendim

Ebru / Pandora : arkadaş gitti geçen hafta . Abartılmış Dedi . Klasik her falcının söylediğini söylemiş . Kuş yol böcek misali . Orada olan bi kaç kişi de aynı yorumu yapmış , gidilmez bir daha diye

Mustafa miraç = reklamı sağlam bu Ada'mın . Tarihler tutmuyormuş haberiniz olsun . Olayları da burç larınıza göre yorulmuyormuş .

Sevgiler

B benberrin e katiliyorum bende yorum yapmiyorum artik..falcilara gitmeden once arama butonundan arayin..hala zehra hakkinda ndn yorum yapmiyorsunuz diyenler var hala mustafa miracin telefon numarasini isteyenler var arkadaslar bunlar kocamaaannn reklam. alin size yorum

Zehra bana o kada

Zehra bana o denli ağır yorumlar yaptı ki
İnanın ondan sordum
Biri tavsiye etti
Psikolojimi bozdu resmen
Nereye gidersek gidelim anladım ki bilen yok
Cok yoruldum ve bunaldım

Zehra bana o kada

Zehra bana o denli ağır yorumlar yaptı ki
İnanın ondan sordum
Biri tavsiye etti
Psikolojimi bozdu resmen
Nereye gidersek gidelim anladım ki bilen yok
Cok yoruldum ve bunaldım
Merak etme dedikleri çıkmıyor . 1-2 kişi var burda memnun kalan .
Cidden okuyun Ya şu formu kızlar . İnan yazmış insanlar neyin ne olduğunu . Boşuna da gidip para vermeyin

Merak etme dedikleri çıkmıyor . 1-2 kişi var burda memnun kalan .
Cidden okuyun Ya şu formu kızlar . İnan yazmış insanlar neyin ne olduğunu . Boşuna da gidip para vermeyin

Peki
Sen birine gidiyor musun
Birde turan güneş te leyla hnm var biliyor musun ?

Peki
Sen birine gidiyor musun
Birde turan güneş te leyla hnm var biliyor musun ?
Ben kimseye düzenli olarak gitmiyorum , gitmem de . Maksimum 2 kere . Çünkü belirttiğim gibi Ankara'da iyi bir falcı hakikaten yok , çıkmayan bir falcıya neden tekrar gideyim ki
Leyla ya gitmedim , o yüzden yorum yapamıyorum maalesef

başak hanımın adresi varmı denemek isterim
Rabia basak hanim turuncu cafede calisiyor..ben memnunum en az 4 kisi yolladim onlarda cok memnun ama burda iyi de yazan var kotu de herkesin enerjisi tutmayabilir kendin dene bence..ben bazen burda falcilari karalayanlarin cafe sahipleri ya da yine falcilar oldugunu bizim gibi musterilerden cok onlarin gezindigini dusunuyorum..tum falcilar karalaniyor o zaman gitmeyin arkadaslar..ben seviyorum fal baktirmayi psikolojime iyi geliyor.. ben yillarca demete gittim girgirda artik herseyimi biliyor..orda tugce var begenirim..ozgeye gittim verdigi tarihi bekliyorum.. sevgiler

Turuncuda soner basak yasemine gittim digerlerini bilmiyorum..basak isim veriyor ve tarih iyi ..soner beynini okuyor adeta yasemin basarili..

Turuncuda soner basak yasemine gittim digerlerini bilmiyorum..basak isim veriyor ve tarih iyi ..soner beynini okuyor adeta yasemin basarili..

O zaman
Bu gerçekten benimle alakalı bir durum
Ben bu güne kadar şuna gittim de tıtturdu diye bir durum olmadı
İstanbul
Ankara
İzmir farketmez
Neresi olursa razıyım
Ama anladım ki yok kızlar
İnanın güne dair net cevabı olan yok
Yani bi leyla var şuan beklediğim
Turan güneş te
Bi de pınar çok ilginçti
Kızılayda ykm nin ordaki
Çok emindi kendinden 100 tl ye iskambil baktı
Ama bi gün diye verdiğ süre bile tutmadı
Kendimi bok gibi hissediyorum
Keşke bi yol gösteren olsa diyorum
Ama fosssssssssss
Hepsi fos

Ya kızlar
Konularda bakıyorum da
Çok eski sorduğumuz isimler
Bu isimlere gidilmiş
Ondan sonra da yorum yazılmamış ?
Turan Güneş Leyla
Yada kızılay ykm yanındaki Pınar dan hAberi olan var mı ? Gideyim mi demiyorum çıkıyor mu diyorum ? Denendi de

Enerji olayi belki

Cebecideymişte
Yukarı da yaxmışlar
Denedim
Çok negatif
Ben vesile olmak istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…