Ankara'daki Falcılar

Vallahi o kadar tükendim ki
O kadar yorgun hissediyorum ki kendimi
Gelecekle alakalı bi bok bilen yok
Bi tane ya
İyice depresife bağladım
Passiflora ile geçiyo günlerim

Vallahi o kadar tükendim ki
O kadar yorgun hissediyorum ki kendimi
Gelecekle alakalı bi bok bilen yok
Bi tane ya
İyice depresife bağladım
Passiflora ile geçiyo günlerim
İnsanın gerçekten böyle zamanları oluyor ben de çok yaşadım ve hala da yaşıyorum ama güzel şeyler gibi kötülerde geçiyor.Artık bu şekilde düşünmeye çalışıyorum.Allah yardımcımız olsun ...

Yether artık çok sikildim bana iyi bir falcı söyleyin çok depresyondayim yemin ediyorum iş ile ilgili en iyi kim fala bakıyor

Ya 30 unu geçtim ne ise girebildim ne de zengin koca bulabildim kara talihim kör yazım bana bi koca lazım o da bu gece lazım artık o derece depresyondayim

Kızlar tesadüf eseri truncu da Soner diye bir adama verdiler beni belki isimleri akıl okuyor olabilir ama bir kişi hakkinda herkes seviyor arayacak dedi o sadece seni şu tarihte arayacak ama boş adamın teki dedi bir tek onun dediğini yaşadım

Ya 30 unu geçtim ne ise girebildim ne de zengin koca bulabildim kara talihim kör yazım bana bi koca lazım o da bu gece lazım artık o derece depresyondayim
Ben de 30 yaşındayım bin tane adamla görüştüm hiç biri olmadı hala yalnızım falcılara artık sadece anlık rahatlama için gidiyorum geleceği bilen falcı arıyorsanız boşuna aramayın iş konusunda bende sıla başarılıydı hepimiz için zengin değil hayırlı kocalar diliyorum tamamen kader kısmet

Ben karanfilde bir falcıya gittim iranlıymış ismi nazlı o kadar falcı gezdim onca para harcadım bir onun dedikleri beni ikna etti ve yaşıyorum kadın acaip bişey :) adeta bana terapi yaptı çok iyi geldi ve söyledikleri çok doğruydu

Uzun zaman sonra silaya gittim. Iyi gibiydi. Ya da benim istediklerimi soyledigi iicn bana iyi geldi. Ama tabi 100tl ne degdi mi derseniz degmedi

Ben karanfilde bir falcıya gittim iranlıymış ismi nazlı o kadar falcı gezdim onca para harcadım bir onun dedikleri beni ikna etti ve yaşıyorum kadın acaip bişey :) adeta bana terapi yaptı çok iyi geldi ve söyledikleri çok doğruydu
kafe de mi bakıyor
nasıl ulaşılır buna
ha bir de leyla nın benden no sunu isteyenler
ses verin ayol
giden eden yok mu

biraz anlatın kimmiş neymiş nerdeymiş? konu olarak ne dedi de çıktı?

eskişehir de bildiğiniz falcı var mı? özellikle şu esma yı merak ettim numarası varsa yollayın

Uzun zaman sonra silaya gittim. Iyi gibiydi. Ya da benim istediklerimi soyledigi iicn bana iyi geldi. Ama tabi 100tl ne degdi mi derseniz degmedi
Ben de bi sılaya gitmek istiyorum ama kızılaya gitmeye cesaret edemiyorum 100tlye ne bakıyor bence çok gereksiz 50ye bakmıyor muydu o

X