Ankara'daki Falcılar

Rabia basak hanim turuncu cafede calisiyor..ben memnunum en az 4 kisi yolladim onlarda cok memnun ama burda iyi de yazan var kotu de herkesin enerjisi tutmayabilir kendin dene bence..ben bazen burda falcilari karalayanlarin cafe sahipleri ya da yine falcilar oldugunu bizim gibi musterilerden cok onlarin gezindigini dusunuyorum..tum falcilar karalaniyor o zaman gitmeyin arkadaslar..ben seviyorum fal baktirmayi psikolojime iyi geliyor.. ben yillarca demete gittim girgirda artik herseyimi biliyor..orda tugce var begenirim..ozgeye gittim verdigi tarihi bekliyorum.. sevgiler
selam ,
Burada falcıları öylesine kötüleyen Ya da yandaşı olan kimse yok merak etme . Kafe sahibi falan da değiliz
Meraklı olmasak tabi ki gitmeyiz denemeyiz de ... Ancak gidip de memnun kalmadıklarımızı sonuna kadar yazarız , yazacağız da .. Bu sayfanın amacı bu zaten . Bu arada verilen paralar az değil 50 -100 lira .. Burayı okuyan bilgi almak isteyen insanlar var , biz de bilgi veriyoruz , bütün falcıları kötülüyorlar demişsiniz de , bi bakın bakalım geçmiş yorumlara , beğenilmeyen falcıyı 1 kişi değil en az 10 kişi beğenmemiş zaten
Enerji meselesi size göre , ona da çok katılmıyorum etkilese etkilese %20-30 etkilesin . Ama temel şeyler de atılıp tutuluyorsa o falcı boş demektir ( ne işinizi ne medeni durumunuzu biliyor sizi soruyor .. Gibi )
Mesajlarımıza baktım 10 yorumdan en az yedisi turuncu kafe ??? Şimdi ben de sizden mi şüpheleneyim !!!

Ya kızlar
Konularda bakıyorum da
Çok eski sorduğumuz isimler
Bu isimlere gidilmiş
Ondan sonra da yorum yazılmamış ?
Turan Güneş Leyla
Yada kızılay ykm yanındaki Pınar dan hAberi olan var mı ? Gideyim mi demiyorum çıkıyor mu diyorum ? Denendi de
Merhaba, Leyla'yı hiç duymadım ama falcı Pınar benim bu foruma üye olma sebebimdir. Kaç kere gidip kaç saat bekledim bilmiyorum:) ilk zamanlar cok iyiydi baya biliyordu ama sonradan bir ara rahatsızlandı ve uzun bir süre bakmadı. Geri dönüş yaptığında benim hayatım için cok ciddi bir süreç vardı yine inanın kaç kere gittim bilmiyorum. Sonuç ne oldu biliyor musunuz? TAM BİR HÜSRAN VE AYLAR SÜREN DEPRESYON!!!! Bir insanın dediği bir şey daha 24 saat geçmeden tam tersi nasıl olur? Bi de ücret arttırmış, 100tl yi ben bir günde kazanamıyorum. Yine de çok boş bir falcı değil ama bana bir güven teşkil etmiyor karar sizin

Yahu
Merhaba, Leyla'yı hiç duymadım ama falcı Pınar benim bu foruma üye olma sebebimdir. Kaç kere gidip kaç saat bekledim bilmiyorum:) ilk zamanlar cok iyiydi baya biliyordu ama sonradan bir ara rahatsızlandı ve uzun bir süre bakmadı. Geri dönüş yaptığında benim hayatım için cok ciddi bir süreç vardı yine inanın kaç kere gittim bilmiyorum. Sonuç ne oldu biliyor musunuz? TAM BİR HÜSRAN VE AYLAR SÜREN DEPRESYON!!!! Bir insanın dediği bir şey daha 24 saat geçmeden tam tersi nasıl olur? Bi de ücret arttırmış, 100tl yi ben bir günde kazanamıyorum. Yine de çok boş bir falcı değil ama bana bir güven teşkil etmiyor karar sizin

oh be içime su serpildi
bir arkadaşım var beni leyla ya götüren
o orada sohbet ederken bir hanımdan duymuş pınarı
ertesi günde istanbula seyahatim vardı
dedi ki çok zormuş baktırmak günler öncesinden randevu falan
randevu için aradığım kişide mümkün olmaz dedi
sonra ben adresini aldım
gittim kapısına
dedim ki böyle böyle böyle
ben yarın gidiyorum bana bak
isteksiz ama kırmadı 3 saat bekledim
bana dedi ki 1 vakite
bugün saat on
gece 1
yada yarın öğlen 1 e kadar en ge. seni arayacak
üstünden yaklaşık 16 gün geçti :)
yani en basit hali ile bu bile foss çıktı o nedenle diğer söylediklerini aklımda bile tutma ihtiyacı hissetmedim o nedenle
aynı kişiden mi bahsediyoruz bilmiyorum
esmer hoş bi hanım
ykm nin arkasında bir apartmanda bakıyor
giriş katı
yalnızca dairenin çok pis oluşu dikkatimde kalan
ama benim pınar maceram bu

leyla ya gelince
benim arkadaşımın devamlı gttiği bir hanım
bugüne kadar yakın çevremden çok net söylediği şeyler oldu
ben en son sanırım perşembe yada cuma gittim
sabahın köründe dayandım kapısına
o da aksine çok titizdir
galoş falan giyersin
70 tl ye bakar asıl işi tarot ama kahveyide mıncıklar bi iki
o da bana bugün yarın dedi istediğim şey için
işte bir kaç gün oldu bekliyorum
hala bekliyorum
eğer bu beklentim en nihayetinde dediği gibi ise ona kutlama yapmaya gitmeyi planlıyorum.
leyla da city otelin yanındaki binanın en üst katı

yani burdan reklam şu bu vs diyorlar ama
ben hep niyete inanırım
önemli olan bizim niyetimiz
ben bu işi yapıpta sıkıntısız yoluna devam eden bir kimse görmedim
herşeyin Allah katında (bakan ve baktıran için) bir cezası olduğuna gönülden inanıyorum
bu umut verme işi ile kazandıkları paranın hayrını hiçbir zaman göremeyeceklerine
bizim de aslında hiç bir zaman onları çizdiği dünya ile yürüyemeyip daha da dibe atılacağımıza inanıyorum

ben hep böyle bir şey yaptığımda içimde o seansa girmeden derim ki
Allahım sana inanıyorum, falanca kişinin bana edeceği kelamın senin vesilenle geldiğini bilirim
bana ışık ol ve doğru yolu göster
belki de o nedenle dir ki Allah ondan hiç sapmayım diye bana bir türlü en ufak birşeyimi de bilen bir falcı çıkartmadı karşıma
ne paralar döktüm ne paralar
ve bi türlü de çıkmadı hiç biri :)
niye baktırdığıma gelecek olursam ; ya böyle canınız çok avunmak ister nefese alamayacak noktaya gelirsiniz ya
inanın bazen ne kimseyi görmek istiyorum
ne de konuşmak öyle dibe vurmuş gibi, ölmüş gibi..
işte o an bana inanılmaz iyi geliyor
kanıyorum
yada olmasını istiyorum..

onun dışında sırf reklam olsun diye yazan hanımlara da şunu diyorum
bence insanın umudunu sömürmek yapabileceğiniz en büyük yanlış
siz de en az onlar kadar suçlu olursunuz
öyle bir şey musallat olur ki hayatınıza o aldığınız üç beş kuruş için ömrünüz kayar
bu işler çok tehlikeli bence

yaşadıklarımın hepsini yazmıştım
bunlarda naçizane kulağımızda olsun
bu iş nasıl bir iş ben çözersem size de yazarım zaten
leyla da çıkarsa da çıkmazsa da yazacağım biline ..

Yahu

oh be içime su serpildi
bir arkadaşım var beni leyla ya götüren
o orada sohbet ederken bir hanımdan duymuş pınarı
ertesi günde istanbula seyahatim vardı
dedi ki çok zormuş baktırmak günler öncesinden randevu falan
randevu için aradığım kişide mümkün olmaz dedi
sonra ben adresini aldım
gittim kapısına
dedim ki böyle böyle böyle
ben yarın gidiyorum bana bak
isteksiz ama kırmadı 3 saat bekledim
bana dedi ki 1 vakite
bugün saat on
gece 1
yada yarın öğlen 1 e kadar en ge. seni arayacak
üstünden yaklaşık 16 gün geçti :)
yani en basit hali ile bu bile foss çıktı o nedenle diğer söylediklerini aklımda bile tutma ihtiyacı hissetmedim o nedenle
aynı kişiden mi bahsediyoruz bilmiyorum
esmer hoş bi hanım
ykm nin arkasında bir apartmanda bakıyor
giriş katı
yalnızca dairenin çok pis oluşu dikkatimde kalan
ama benim pınar maceram bu

leyla ya gelince
benim arkadaşımın devamlı gttiği bir hanım
bugüne kadar yakın çevremden çok net söylediği şeyler oldu
ben en son sanırım perşembe yada cuma gittim
sabahın köründe dayandım kapısına
o da aksine çok titizdir
galoş falan giyersin
70 tl ye bakar asıl işi tarot ama kahveyide mıncıklar bi iki
o da bana bugün yarın dedi istediğim şey için
işte bir kaç gün oldu bekliyorum
hala bekliyorum
eğer bu beklentim en nihayetinde dediği gibi ise ona kutlama yapmaya gitmeyi planlıyorum.
leyla da city otelin yanındaki binanın en üst katı

yani burdan reklam şu bu vs diyorlar ama
ben hep niyete inanırım
önemli olan bizim niyetimiz
ben bu işi yapıpta sıkıntısız yoluna devam eden bir kimse görmedim
herşeyin Allah katında (bakan ve baktıran için) bir cezası olduğuna gönülden inanıyorum
bu umut verme işi ile kazandıkları paranın hayrını hiçbir zaman göremeyeceklerine
bizim de aslında hiç bir zaman onları çizdiği dünya ile yürüyemeyip daha da dibe atılacağımıza inanıyorum

ben hep böyle bir şey yaptığımda içimde o seansa girmeden derim ki
Allahım sana inanıyorum, falanca kişinin bana edeceği kelamın senin vesilenle geldiğini bilirim
bana ışık ol ve doğru yolu göster
belki de o nedenle dir ki Allah ondan hiç sapmayım diye bana bir türlü en ufak birşeyimi de bilen bir falcı çıkartmadı karşıma
ne paralar döktüm ne paralar
ve bi türlü de çıkmadı hiç biri :)
niye baktırdığıma gelecek olursam ; ya böyle canınız çok avunmak ister nefese alamayacak noktaya gelirsiniz ya
inanın bazen ne kimseyi görmek istiyorum
ne de konuşmak öyle dibe vurmuş gibi, ölmüş gibi..
işte o an bana inanılmaz iyi geliyor
kanıyorum
yada olmasını istiyorum..

onun dışında sırf reklam olsun diye yazan hanımlara da şunu diyorum
bence insanın umudunu sömürmek yapabileceğiniz en büyük yanlış
siz de en az onlar kadar suçlu olursunuz
öyle bir şey musallat olur ki hayatınıza o aldığınız üç beş kuruş için ömrünüz kayar
bu işler çok tehlikeli bence

yaşadıklarımın hepsini yazmıştım
bunlarda naçizane kulağımızda olsun
bu iş nasıl bir iş ben çözersem size de yazarım zaten
leyla da çıkarsa da çıkmazsa da yazacağım biline ..
Sizi ayakta alkışlıyorum:)
Ben cok baktırdım, bir ara ne güzel hiç baktırmamıştım depresyon Zaman'ımda. Ama ne Zaman hayatıma biri girdi, ben tekrar başladım. Elime ne geçti, koca bir sıfır! Olan parama, umutlarıma oldu. Eğlencesine baktırmak en sağlıklısı, en azından inanmıyorsunuz. Pınar konusuna gelince, alakasız detayları bilip asıl konuda çıkmaz. Bir daha gider miyim ASLA! benim o depresyonumun telafisi olamaz. Aynen günler öncesinden randevu alırsın, randevu sabahı pat mesaj, Pınar hanım rahatsız randevu iptal. Ben Canım istemediğinde işe gitmeme gibi bir lükse sahip degilim, suç bizde böylelerine prim yaptırıyoruz. Ha, fala tövbe mi, ben adım gibi biliyorum ben yine fal baktıracam. Ama en azıdan daha bilinçliyim, inanmamak için temkinliyim. Siz de en azından Bnm yaptığımı yapabilirsiniz. Herkese iyi akşamlar.

Sizi ayakta alkışlıyorum:)
Ben cok baktırdım, bir ara ne güzel hiç baktırmamıştım depresyon Zaman'ımda. Ama ne Zaman hayatıma biri girdi, ben tekrar başladım. Elime ne geçti, koca bir sıfır! Olan parama, umutlarıma oldu. Eğlencesine baktırmak en sağlıklısı, en azından inanmıyorsunuz. Pınar konusuna gelince, alakasız detayları bilip asıl konuda çıkmaz. Bir daha gider miyim ASLA! benim o depresyonumun telafisi olamaz. Aynen günler öncesinden randevu alırsın, randevu sabahı pat mesaj, Pınar hanım rahatsız randevu iptal. Ben Canım istemediğinde işe gitmeme gibi bir lükse sahip degilim, suç bizde böylelerine prim yaptırıyoruz. Ha, fala tövbe mi, ben adım gibi biliyorum ben yine fal baktıracam. Ama en azıdan daha bilinçliyim, inanmamak için temkinliyim. Siz de en azından Bnm yaptığımı yapabilirsiniz. Herkese iyi akşamlar.

yani evet
bende gidicem ama eskisi gibi yapmam sanırım
bel bağlamam yani ..
napalım bizde böyleyiz :)

selam kızlar önceden angelo cafe de falcı kerem adında birisi çalısıyordu ve kaç kere baktırdıysam %80 tutturdu ama gecenlerde gittim oradan ayrılmış yeni yerini bilen var mı

arkadaşlar iş ve meslek konularında en iyi tutturan falcılar kim bildiğiniz var mı bana iş ve meslek konularında tutturma oranı iyi olan falcı lazım bu arada turuncu kafedekilerin hepsi fos sakın gitmeyin ordakiler tamamen abartı haberiniz ola

Son zamanlarda gidip de tutan sıla oldu bir iki dediği çıktı mesela günlerdir konuşmadığım biri vardı ayın 2 si ve 20 si arasında arayacak seni dedi bunu ayın 1 n de demişti dediği gibi 2 snde beni aradı bi kaç dedikleri bu şekilde oldu hakkını yiyemem gırgır tuğçe genelde uzak tarihler verdi sılanın yanındaki ebruyada baktırdım o da o an ki senin hislerini gayet iyi biliyor dedikleri çıkar mı bilmiyorum çıkarsa yine yazarım astro blomm özgenn analizi iyiydi ama aman aman çıkan bişeyi olmadı neslihan da aynı şekilde..

Son zamanlarda gidip de tutan sıla oldu bir iki dediği çıktı mesela günlerdir konuşmadığım biri vardı ayın 2 si ve 20 si arasında arayacak seni dedi bunu ayın 1 n de demişti dediği gibi 2 snde beni aradı bi kaç dedikleri bu şekilde oldu hakkını yiyemem gırgır tuğçe genelde uzak tarihler verdi sılanın yanındaki ebruyada baktırdım o da o an ki senin hislerini gayet iyi biliyor dedikleri çıkar mı bilmiyorum çıkarsa yine yazarım astro blomm özgenn analizi iyiydi ama aman aman çıkan bişeyi olmadı neslihan da aynı şekilde..
bu sıla nerde calısıyo ve ne kadar bakıyor tarot ve kahveye

iş ve meslek konularında en iyi tutturan hangisi artık bu son bir daha gitmeyecem

gırgır tugce hakkaten cok uzak tarıhler verıyo ve bana anneme ve babama ev alacagımı soyledı ac karnımı doyuramadım kı ben annem ev alıyım

bir de eskiden angelo kerem vardı adam ayrılmıs onun yenı yerını bılen var mı

X