Ankara'daki Falcılar

Tamam canim ileticem bunu tesekkur ederim enerjisinin yuksek olmasi super de pembe tablocu olmamasi onemli iste,kizlar bi gitsin kendimi tutamayip bende gidebilirim belki :)
Ne pempe tablosu bu çocukla asla evliliği düşünme dedi ama o kadar tatlı söylüyor ki moralini bozmuyor

Bir de bu arada
Mihriyenin bana verdiği en kısa tarih bi hafta idi
Bugün itibariyle 8 gün oldu
Yani
Patladı

QUOTE="Snowwhite06, post: 45496972, member: 532334"]Ay hayır yıldız hanıma benim arkadasım baktırdı öylesine evli adamı sordu sırf ne diyecek diye evlilik düşünüyo senle diye yanıt verdi daha sonrasında biz bunlar Nasıl fal deyince telafi yaptırdılar onlar daha iyiydi yani Başak ve yıldız kesinlikle tavsiye etmiyoruz ama merak ediyorsanız gidin tabi Bi de çıkarken yıldız için ayın son haftası iyi bakamıyo demiş çalışan böyle bişey de ilk defa duydum [/QUOTE]

[/QUOTE]
Arkadasim Ben basaktan cok memnunum kimi goturduysem tesekkur etti..kopya cekmeye ihtiyaci yok bence.bana farsca falda babamin annemin abimin adini soyledi..yorumunuza sasirdim..ama yine de girgir tugceyi de soylemeden gecemem..ilk goz agrimdir..tek gecerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…