Ankara'daki Falcılar

Bak hayatim sen uzulsende uzulmeden keyfine bakarak hayatini yasamaya devam etsende sonuc degismeyecek,eger birlikte olman gereken insan oysa illaki yine onunla olacaksin ama yok o degilse kendini parcalasanda yine de olamayacaksin yani yollar degisebilir ama sonuc degismez diye dusunuyorum ben.o yuzden kendini yipratma akisina birak keyfine bak arama sorma yazma birak kiminle sarmas dolas oluyorsa olsun yarin birine asik olmayacaginin garantisini veremezsin kendin icin:) hayat bir sekilde devam ediyor ama onlarla ama onlarsiz donerse kendi kazanir donmezse yine kendi kaybeder :)

Çok haklısın umarım biz aşık oluruz onlar bizim için sürünür valla kusura bakmasın onun için iyi Dilekler sunamicam

Canım sana Mustafa Miraç' a ben mi tavsiye etmiştim? İnan gittiğime de tavsiye ettiğime de çok pişmanım. Gitmeyin ona. İnstagram fotosuna da yorum yazdım, dediklerin çıkmadı, büyü yalanı ile insanları kandırıyorsun diye. Anında sildi.

Canım adını burda duydum ama kimse tavsiye etmedi.zaten lens aldığım yerle aynı binadaydı ofisi daha önce de adını görmüştüm.siler tabi işine gelmiyo bi de o kadar pahalı bakıyor yazık paramıza

Canım ben önce beğenmistim hani böyle geçmişi muhteşem bildi bir de gelecekle ilgili bildi diye ama herkese aynı şey sende büyü var sende nazar var bilmem ne diye insanın siniri bozuyor

Kızlar bakın bence en iyi basak ablanın farsi fali hani bir çok yere gittim bu fala çok para da verdim ama gelecek hakkında bi astrobllom ozge bi tugce biri iki şey ama tam günü güne istiyorsanız paraya kıyın ve farsi falına baktrin

Ankara'da düzgün fal bakıp da herhangi bir yerde çalışan yok arkadaşlar. Hepsi para peşinde koşan düzenbazlar.

Amirhanın numarasını banada yazabilirmisiniz lütfen

Merhaba konu gerçekten önemli mümkünse bana numarasını yazabilirmisiniz pınar hanım

Meraklıyım ama öyle çok paralar vermem. Ama bi sende büyü var falan diyen birilerine denk gelirsem açarım ağzımı ne geliosa söylerim. Yıllar evvel o Zaman genç ve toyuna bi kadın bana sende büyü var dedi o yüzden işlerin yolunda gitmiyor dedi bende yok artık dedim o da var artık ver beş yüz lirayı çözeyim hemen dedi neşe üstünden yıllar geçti bir arkadaşımı ziyarete Aksaray'a gittim dediler bi hoca var şıp diye biliyor varsa bende aklıma o kadının söyledikleri gelince gittim bu amcaya yanımda eşim var ve o iki arkadaşımız. Nese bekledik Ada'm gerçekten hoca. Bana imam nikahınız kıyıldımı dedi evet dedim o Zaman sen geri dur kocan gelsin dedi ben geçtim köşeye baktı ve hiçini bişey yok böyle şeylerden inanmayın o işler o kadar kolay değil dedi. Baktığı kitap bir zatın mezarından bulunup çıkarılmış bişeymiş öyle söyledi sonrada arkadaş hoca nolur bizde bak dedi. Ada'm olmaz dedi çok ağırlaştım derdi yalvardı arkadaşımda tamam derdi amca ve baktı buldu suya okunmuş ve içmişsin dedi arkadaşım o an ceset gibiydi bembeyaz oldu. Sonra biz dedik bozulacakmış bu şimdi diye o amca şunu dedi bozmak muska fln bunlar yalan sakın inanmayın para kaptırmayın kimin yaptığını söylemek istemedi ısrar edincede kadın yaşlı dedi e bi sürü yaşlı var fln dedik o ara arkadaş ayıldı dutuma kaynanam su içirir bize dedi Ada'm çok net içmeyin tersten okunmuş dedi. Ben şok arkadaşım fenalık geçiriyor. Nese ne yapcaz diye sordu arkadaşım Ada'm sadece içmeyim ve sürekli felak nas okuyun evine girince Fatiha'yı inşirah suresini oku başka hiçbirşey yapma ve onların geçimsizliği hakikaten geçti şimdi çok iyiler.

Ben basak hn a gittim kahve tarot 50 ye gizeldi farsi fal ne ve kaca uzun mu farki ne

Canim gelecegi allah bilir

Canim gelecegi allah bilir

Kesinlikle öyle canım bana anı ve geçmişi düzgünce anlatması yetiyor falcıların sonuçta insan bu kul kurar kader güler diye bir laf var çok severim. Hayırlı ise nasip olur patronumda hep der ki "nasip etmişse Mevla el getirir yel getirir sel getirir nasip etmemişse Mevla el götürür yel götürür sel götürür." Yani benim kaderim o ise döner gelir bişey diyemem ama değilse elbet unutuyor insan :)

arkadaşlar turuncu cafede zeynep hanım var tombiş bir bayan cokda tatlı arkadaşlarım önerdi gittim baktırdım babamla annenim ayrı olduğunu söledim ikiside birbirini sevmelerine ragmen inatları yüzünden ayrı yaşıyorlar ikisinde başka bir ilişkisi yok. bunun hakkında gittim bana önerilerde bulundu pazar günü annem ben eşim ve babam yemek yedik bunun üzerine ben ayarladım ve dedigi gibi yola cıktım şuan herşey cok güzel telefonda filan konuşuyoprlarmış babamla annem çok mutluyum. ayrıca evliligim hakkında yorumlarda yaptı ve gercekden inanılmaz şeylerdi tamamıyle bildi eşimin sevgisinden tutun işe olan aşkına kadar süper bir kadın.

Fars falını bilmiyorum ama daha önce anlattım ben Ahmet dedim öylesine arkadaşıma karşısında oturduğumda bana Ahmet var sende dedi o an tüm inancım enerjim sıfır yani başladı şurayla ilgin bar mı yok burayla var mı yok sonra karta geçti sorularıma yönelik kartlar açtı ben hiç memnun kalmadım ve çok üzüldüm iyi de paraya bakıyor yani bazı şeyler tutarlıydı tamam ama aaaa falan yaptığım hiçbirşey olmadı online falcılar bile beni şaşırtabiliyorken bu kadar övülen birinin en azından kahvede harf tip tarifi vs bilmesini beklerdim Ahmet'ten gitti çıkamadı metli bişey dedi durdu adını söyledim artık sonra devam etti ama yüzüğün havada kalmış takamamışsından başka bişey diyemedi onu da ben de herkese söylerim zaten her genç kızda vardır bu :) sonrasında sadece tarot olarak telafi fal yaptırdılar bu sefer kız Torattan bana tip tarifi verdi şok oldum karakterini analiz etti tak tak söyledi o yüzden ben olumlu olamıyorum Başak hanımla ilgili keşke böyle olmasaydı

Keşke bunu pazartesi sabah yazsaydınız bizde ona gitseydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…