Ankara'daki Falcılar

Banada subatta istanbula gitceksin dedi mümkün değil dedim hani cidden de gidiyorm ve subatta yüzleşme var dedi ve martta gelicek dedi eğer bakalım ama ozge abla çok mantıklıydi gayet tabi biraz bazen işte bilimsel konuşuyor gibi geliyor ama gayet mantıklıydi

millet nasıl tutturuyo yaa anlamıyorum, şurda adı geçen tüm falcılara gittim birinin bitane dediği tutmadı. Kendimden şüphe edicem artık sorun bende heralde diye :))) sadece evim sevda çok küçük bir olayı tutturdu şimdiye kadar oda okadar önemsiz bişeydiki benim için olmasada olurdu yani :)

Aman Bacim sakin merak etme serhat beyi ağlaya ağlaya çıkarsın ya tabiki de falcilar tuturamiyor ama mesela bir iki ayrıntıyı yakaliyorlar

Hangi ozge?meryemle ayni ofiste calisansa bana soyledigi 2 sey cikti 1 tane bekledigim bir sey daha var onun da suresinin bitmesine 1.5 ay falan kaldi

Özge nerde bakıyo

Astro bloom da ki ozge bana söyledikleri saçma ve uzak gelmişti şu anda tek tek yaşıyorum hepsini. Yalnız telefon unu açmıyo randevu için iletişimde olan var mı numara mi değiştirdi ?

Kızlar turuncu cafede YASEMİNGÜL diye bi falcı varmış gideniniz var mı Nasıl ?

Asmali konak berrine giden var mi cikiyor mu dedikleri ya.cok sey bildi bende.ama ilerisi de olurmu vilmiyorjm.olursa hep giderim ya

Serhat' ın söyledikleri beni rahatlatmıştı. Çok da uzun ve ayrıntılı bakmıştı su falına. 100 TL ama. Karakter analizleri doğruydu. Durum tespitini iyi yaptığını düşünüyorum ama net tarih vermedi. Sadece sorunumun çözüleceğini ve sabırlı olmamı söyledi. Yine de ayrıntılıydı. O kadar özel bazı ayrıntıları bildi ki.

Ve gelelim Mustafa Miraç Kaya' ya. Kendimi aptal hissettiren tek falcı. Üç ayrı desteden baktı. Biri tutmadı, diğerine geçti. Üstünde büyü var, büyüyü bozmazsan sorunun çözülmesi uzayacak dedi ve başka kötü şeyler de söyledi. Psikolojimi o kadar bozdu ki ben de evet dedim. Büyüye inanmayan ben tuttum 50 TL de büyü bozması için verdim. Büyü bozulmazsa 12 mart bozulursa 4 gün ve yüzde yüz dedi. Yarın da seni arayıp bilgi vercem dedi. Tabi ne aradı ne ben aradığımda ulaşılır olmadı. 4 gün de geçti gitti, tık yok. Yani söylemeye utanıyorum ama kandırıldım.

Bu büyü yalanına inandığıma inanamıyorum. Bir destede seviyor, aşkından ölüyor dedi, bir destede sevmiyor dedi. Bir destede 17 şubat dedi, bir destede 12 mart dedi. En sonunda öyle üzücü bir şey söyledi ki kitlendim ve tamam dedim. Tabii fala başlamadan önce iki tarafın burçlarını sordu. Ay siz çok uyumsuzsunuz, müdahale etmezsem beraber olamazsınız dedi. Az önce forumda akrep burcunun şubat ayı yorumunu okudum. Mustafanın verdiği 17 şubat ve 12 mart tarihleri orada geçiyor. Yani burç yorumundaki tarihleri verdi bana. Çok kızdım, yarın yanına gidip ağzıma geleni söyleyeceğim. Düzenli gidenlere belki bu numaraları yapmıyor ama beni tanımadığı ve belki tekrar gitmeyeceğimi düşünmüş olabilir. Bir de tek tabanca gitmiştim. Grup olarak gitsek belki cesaret edemezdi. Sıla desen ne dediğini bile hatırlamıyorum, o kadar hızlı ve kısa baktı ki. Yani daha da gitmem falcıya falan. Belki serhat ama

X