Ankara'daki Falcılar

kesinlikle haklısın ama amırhanı ben 3 yıldır tanıyorum ve gercekten benı hıc yanıltmadı ınsan olarakda sevıyorum kaldıkı amırhandan habersız ben ısmını soyledım ve su an cok pısmanım buraya yazdıgıma , amırhana sordum ne soyledın bak bu sekılde yorumlar yapıldı ve ben tovebet altındayım lutfen ne soyledıgını anlat dedım ve oda sasırdı cok ılgınc dedı ben parasını almadım hatta dınledım kızcagızı yaklasık 2 saat dedı bende lutfen anlat dedım yazıp yazmama konusunda kararsızdım ama ıcımde rahat degıldı. bende ne duyduysam aynı sekılde aktardım benden sımdı amırhanın numarasını ısteyenlere numarasını vermeyecem bu kararı aldım v acıkcasıda ıcımde rahatladı

pınarcım yazdıklarını okuyunca inan çok şaşırdım , geçen hafta ben baktırdım , gayette memnun ayrıldım senın sayende ben bu adamı tanıdım onun için ilkin teşekkür ediyorum.
39 yasındayım ve şunu öğrendim hayatta insanlar duymak istediklerini duymayınca veya kendi yanlışlıkları yüzene vurulduğunda saldırıyorlar , enerjisi tutmamış olabilir yazılanları okudum hepsini , ve inan ki tuhaf hissettim ,heralde bu kanaldan ilk giden benım ve ben memnunum .Bunu inkar edemem benim gibi gidenlerde menundur diye düşünüyorum ne diyeceğimide bilmiyorum acıkası , ama şu konuda haklısın amırhan direk düşünmeden tabirlerde bulunuyor ve bu insanı rahatsız edebiliyor , kısacası içi neyse diline vuruyor bende yazdım dırek yalnız baktırın ve patavatsız herseyı soyleyebılıyor dıye .Bende inanmıyorum paraya baktığını ... sana tekrar tekrar teşekkür ederim beni böyle bir insanla tanışmama vesile olduğun için

Aynı yerden alınan üyelikle falcı reklamı izlediniz:KK9:
Kurgu fena değil ama reklam kötü:KK20:

siz bu adamın reklamını yapmak istediniz ki yaptınız da ama üç falı patladı buraya yazınca biz kötü olduk yalan yanlış bilgiler yazıldı benim adamdan ne çıkarım olabilirde durduk yere kötüleyimki kötü faldı ki yazdım ve üç kişiye kötü baktı ondan sonra ben reklam dedim hala da söylediğimin arkasındayım o çok merak edenler de gittiklerinde anlayacaklar yorum yok herkesin hür iradesi madem beğenmeyince para almıyor herkes denesin allah için yazsın buraya o zaman kim haklı kim iyi kim kötü. haa bu arada sizin de özel hayatınızı deşifre ederler bu saatten sonra güvenipte gider misiniz orası da ayrı

arkadaş yazmıyım yazmıyım diyorum da siz nasıl birilerinin özel hayatını dökersiniz ya madem adam sana anlattı sen ne demeye gelip sitede ifşa ediyorsun sana ne! dünya nın en muhteşem falcısı olsa kaç yazar zehra 2 amirhan yazık ya her ayrıntısına kadar anlatmış bir de ayıp ayıp ha şu an pasifler ama başka nickle gelirler dert mi? yok arkadaş amirhan ın nosu var ama gitmeyeceğim. çok ahlaksızca bu tutumu... geçmiş olsun arkadaşlar...

Aynı yerden alınan üyelikle falcı reklamı izlediniz:KK9:
Kurgu fena değil ama reklam kötü:KK20:

Mune hızır gibi yetiştin.
biz ne desek diyelim anlatamayacaktık.

yaptığınız reklamı geçtim, parasını geçtim de; özel hayatımızı dökmeye çalıştınız ya ona yazıklar olsun valla.

bu arada dürüst olan da kazanmış oldu :) yönetime teşekkürler araştırdığınız için.

Hanımlar,
gereken yapıldı, belli ki müşteri toplanmaya çalışılıyordu. Iyi fallar, şüphelendiğiniz birileri olursa KİB(Kötü Içerik Bildirimi) yapmalısınız, Yazılan yorumların sol alt kısmında her derde deva K.İ.B butonu:KK66:

belliydi böyle olacağı.. Allahtan aklı selim üyeler varda özelden soruyoruz sence nasıldır diye, biz akıl tutulması yaşayınca sağolsunlar gitme diyen insanlar oluyo.. artık fake hesap alıp ordan mı soralım falcı nosu adresi vs.. biraz meslek ahlakı ya, zaten bir günde burda hiç birimizin kazanamayacağı kadar para kazanıyosunuz cok mu zor dilinizi tutmak.

S
Ben burada 4.5 yıldır üyeyim bu konuya yukardaki yazıyı yazma gafletinde bulundum ve tecrübelerimi yazdım . yukarıdada yazıyor tecrubelerim . Keşke tecrübemi yazmasaydım yukarda duygudan berfinden ve malesefki amirhandan bahsetme gafletine girdim . Bana özel mesaj olarak berfin ve amirhanın telefonlarını istediniz ben ikisinide verdim. ama direk amirhana kendınız yüklendiniz ve yorumlarında özellıkle yazdım merak edıyorum sizlere neler dediğini diye , dün geceden beridir ben rahat bir şekilde malesefki uyuyamadım . Beni reklam yapan biri olarak tarif ettiniz kimseye reklam yapmadım mesajlarım acıkta onları okuyun lütfen. Bugun amırhanla yaklasık yarım saat konustum olayların hepsını anlattı ve ben burda benı reklam yapmakla suclayan hanım efendının amırhanla yaptıgı gorusmeyı ozellıkle yazacam .AMIRHAN KIZDAN PARA ALMAMIS ... Kız para vermıs sızden gelecek para bana hayır getırmez lutfen alın sız zaten kendı ayaklarınızla bana tekrardan geleceksınız demıs.

dün akşam hatsiz yere suçlandım ve olayı bilmeden cevap vermedım hanım efendi dun vasattı vasatın altıydı felan demiş onun uzerıne beklentınız nedir ve tanıdıgım amırhan sa zaten para almazdı ve kaldıkı öyle olmus hanım efendı benim postuma herhangi bir yanıt vermemiş

yukarıdada yazıdıgım gıbı soruma herhangı bir cevap vermedi amırhanı bugun aradıgımda dun ne oldu dedım ve bir bir anlattı bende aynı şekilde ifsa ediyorum kimse beni dolandırıcılık reklam yapıyor dıye suçlayamaz
amirhan dün aksam soz verdiği için hanım efendinin ofisine gidiyor 2 bayan 24 ve 28 yaslarında ilk kadına baktıgı falda su an sevgılın var ama guven sorunun var ve delı gıbı sevmıyorsun sadece tampon gibi kullanmıssın ne o senin hayatında nede sen onun hayatında gozukuyorsun sevgın guclu degıl sadece donem aklatıyorsun hayatına gırecek adamaı hala tanımıyorsun ve su vakıtte tanıyacaksın demıs kız bıraz tuhaf olmus hatta demişki sizin duymak istediğinizi söylemedım ama lutfen dedıklerımı hıce saymayın

simdi ise reklam yapıyorlar vasatın altı da bakıyor dıyen kızımıza ... bu arada yukarıda bahsedılen kısılerın ıkısıde aynı ofıste ve arkadaslar
hanım efendıye evlı cocuklu bır adamla ilişkide oldugunu ama adamın dediği gibi olmadıgını adamın ustunde yuzuk gordugunu ve içinin boş oldugunu , herturlu ticareti yaptığını , adamın eşinden ayrılmayacagını kızı sadece gonlü için kullandıgını , ve kıza kendı enerjisini kendisinin yok ettiğini , eşinin ahını aldıgını ve farkında olmadıgını soylemiş hatta hanımefendıyı bekleyen birisi oldugunu dahil söylemiş kızcagızda demişki ben sizin falınızdan memnun kalmadım ben isim beklerdim demiş amırhanda bunun ustune benım cınlerım yok olayları gorurum ve yorumlarım ısım verenler hiçbir şekilde ileriyi söylemezler , kız aglamıs, amırhana karsı sinirlenmiş ve amirhan 2 saat kıza vakıt ayırmıs .kız demişki ileriyi söylemedin amırhan siz sadece bir konu ile baktırıyorsunuz ve konun ilersi yok bunu sizde biliyorsunuz enerjiniz kendi kendinizi çıkmaza sokuyor siz kendinizden baska kimse yardım edemez demiş .amırhanın dediklerini hanım efendi onaylamıs ve ılerısını beklemıs ama gelecekle ılhılı konuyla ılgılı olumlu bırsey söylememiş. Anladıgım kadarıyla hanım efendının sınırlendıgı nokta amırhanın soyledıgı bir cümle """ amirhan hanım efendiye bu tur ilişkilerde ben metrese acırım karısına degil metres her türlü sevgisini verir korur giydirir ve sonra karısının koynuna gonderır demiş """

Amırhan buraya yorum yazan kadından para almamıs kadın parasını vermıs amırhan ınatla 3 sefer tekrar etmıs bakın hanfendı ben sızın suan paranızı alsam o para bana ıyılık degıl daha cok kotuluk çeker lütfensu kavonoza koydugunuz parayı geri alın hatta kadın bozuklugu olmadıgı ıcın 10 lirayi bırakmak zorunda almıs nitekim parasını almamış ,

Şimdi bana gelelim bundan sonra tarafımdan hıc bır sekılde amırhanın numarasını vermeyecem 4.5 yıldır buraya uyeyım hıc bır sekılde burayı bu şekilde kullanmadım kaldıkı ben tecrubelerımı yazıyorum buraya kimsenin reklamını yapmadım . ama bu sekıdle suclamada bırakılmak ıstemezdım .
sizin bu yaptığınızda çok ayıp !!!! Bir bayan arKadaşın sırlarını , özel hayatını bu kadar ifşa etmek ne kadar yakışıksız , ayıp bir durum !!!!!
Size mi kaldı bu falcıyı savunmak , giden gider , denemek isteyen dener . Bu denli savunmak niye ?? Size ne Canım !!
Ben o bayan Hakkı'nda yazdıklarınızı okurken , satırları atladım okumak bile istemedim ...
Not ; sizin hatanız hemen bu falcının adını ifşa etmeniz oldu ( reklam yaptığınıza inanmıyorum bu arada ancak bekleyip bi görseydiniz )

S

sizin bu yaptığınızda çok ayıp !!!! Bir bayan arKadaşın sırlarını , özel hayatını bu kadar ifşa etmek ne kadar yakışıksız , ayıp bir durum !!!!!
Size mi kaldı bu falcıyı savunmak , giden gider , denemek isteyen dener . Bu denli savunmak niye ?? Size ne Canım !!
Ben o bayan Hakkı'nda yazdıklarınızı okurken , satırları atladım okumak bile istemedim ...
Not ; sizin hatanız hemen bu falcının adını ifşa etmeniz oldu ( reklam yaptığınıza inanmıyorum bu arada ancak bekleyip bi görseydiniz )
tatlım reklamcı cıktılar. clemente ile gecemelek aynı yerden açmış hesabı.
bi de birbirlerine falan tavsiye ediyorlar. of of ya.

Gece melek ne olursa olsun yaptığın şey çok çok Ayıp ve Ahlaksızca..
Yani kızın özel hayatı buraya dökülmemeli.
Amirhan çok iyi biri olsa idi zaten sana bile anlatmazdi ....

Kizlar merhaba bir sey soracagim. Oncelikle sunu belirteyim benim pek fal gecmisim yok. Fanatik ya da surekli baktirma arzusunda olan biri degilim.
Merak ettigim bu falcilar, gelecekle ilgili 6-7-8-9 ay sonra olacagini soyledikleri seyler icin bu kadar ay sonra tarih vererek kendilerini garantiye mi aliyorlar?

Bu kadar uzun tarih verip de soyledikleri cikan oldu mu? Hani on gun sonrasini tutturamiyorlar. Nasil bu kadar uzaga tarih verirler?

Beni aydinlatin kizlar. :))

tatlım reklamcı cıktılar. clemente ile gecemelek aynı yerden açmış hesabı.
bi de birbirlerine falan tavsiye ediyorlar. of of ya.
Ben hatta hadiiiordannn hadiiiordannn a özelden demiştim ikiside aynı kişiymiş de kendi çapında reklam yapıyomuş gibi falan demiştim.
Yanılmamışım.
Ama sizlere yaptığı büyük ama çok büyük ayıp yani.

B
Kizlar merhaba bir sey soracagim. Oncelikle sunu belirteyim benim pek fal gecmisim yok. Fanatik ya da surekli baktirma arzusunda olan biri degilim.
Merak ettigim bu falcilar, gelecekle ilgili 6-7-8-9 ay sonra olacagini soyledikleri seyler icin bu kadar ay sonra tarih vererek kendilerini garantiye mi aliyorlar?

Bu kadar uzun tarih verip de soyledikleri cikan oldu mu? Hani on gun sonrasini tutturamiyorlar. Nasil bu kadar uzaga tarih verirler?

Beni aydinlatin kizlar. :))
ben de öyle düşünüyorum , kendilerini garantiye almak için çok uzun vadeler veriyorlar , bu dönemde eğer memnun kalınırsa o anki söylediklerinden sizin başka insanlara tavsiye edeceğinizi çok iyi biliyorlar , o 8-9 aylık süre boyunca gelenler olacaklar kar kardır mantığı . En iyi örneği de Mihriye ve Fikriye hanım , bu bayanlara dikkat edin asla yakın bir tarih vermezler
Bir de hiç tarih vermeyenler var onlara da en iyi örnek satı hanım . Onun yaptığı daha mantıklı , hiç tarih yok kafa rahat , Nasıl olsa gelen yine gelir bir şey vadetmedim ki mantığı ..

B

ben de öyle düşünüyorum , kendilerini garantiye almak için çok uzun vadeler veriyorlar , bu dönemde eğer memnun kalınırsa o anki söylediklerinden sizin başka insanlara tavsiye edeceğinizi çok iyi biliyorlar , o 8-9 aylık süre boyunca gelenler olacaklar kar kardır mantığı . En iyi örneği de Mihriye ve Fikriye hanım , bu bayanlara dikkat edin asla yakın bir tarih vermezler
Bir de hiç tarih vermeyenler var onlara da en iyi örnek satı hanım . Onun yaptığı daha mantıklı , hiç tarih yok kafa rahat , Nasıl olsa gelen yine gelir bir şey vadetmedim ki mantığı ..
Fal denilen şey zaten kafa rahatlatmak degil mi canım , ben yıllar önce ketoyu gormustum mesela adam o zamanki patronuma bakmisti bana dediği hiç birşey olmamisti , herkes keto keto diyordu ve ünlüydü o zamanlar. Ama bazı insanlarda hissediyor onları bulmak gerek

X