Ankara'daki Falcılar

Ya arkadaşıma söyledikleri de basit ve komikti onun da yorum yapmasını bekliyorum :)) belki de çok iyidir bize bilememiştir :))) ama kendisi ben falcı Değilim Allahtan gelen bir şey var onu kullanıyorum dedi benim suçum da Önümde perde olması demekki :)) neyse eğer bişiden bahsetti bilirse elini ayağını öpeceğim :))

ahahahaha elini öp de ayağı kalsın amaaannnn sıla bana dedi biliyormusun 1 yıldan fazlasını söyleyenlerden kaç imkansız demişti neyse du bakalım... merakla bekliyorum şu an buradan kalkıp oraya gidemem beklemtiye girmek kötü

Ya
ahahahaha elini öp de ayağı kalsın amaaannnn sıla bana dedi biliyormusun 1 yıldan fazlasını söyleyenlerden kaç imkansız demişti neyse du bakalım... merakla bekliyorum şu an buradan kalkıp oraya gidemem beklemtiye girmek kötü
Yaa kızlar hatırlasanıza gecen sene yaz aylarında da zehra böyle yayılmamış mıydı ortalıga cok ii biliyo evinde bakıyo diye.. Bu amirhan da böyle çıktı ya bi anda o yüzden ben cekiniyorum gitmem vazgectim

Ya kızlar amirhan i aradım
Ben maalesef ankara da değilim ona bunu söyledim ve telle bakmaya pek yanasmiyorum. Sizi gormem lazim cok yoğunum dedi ama çok kibar candan biri idi belliydi ya ben öyle hissettim bilemiyorum
Yine yarın sizi bi rahatsız edeyim dedim dedim kirmadan kapattı sağolsun yarın yine bi arayip ısrar edecem bakalım ne olavak :)
Bu arada eylem e fal baktirdim bugün gayet net geçmişi bildi . Sok oldum.
Acaba buradan konuları falan mi okudu diye şüpheye düştüm ama öyle ayrıntılar verdi ki yok mümkün değildi birinin bunları bilmesi.. . Fal bitince korktum hi sure.. Eşimin memleketine kadar, ayağındaki lekeye kadar bildi..
Yani ne diyeyim gelecek için de bi kaç şey söyledi zaten ne hissetse söylüyor kötü de olsa çat diye yüzünüze söylüyor. .
Bekliyorum gelecekle ilgili söylediği şeyleri yine yazarım.. İnanın amacım reklam filan değil sırayla hepsini deniyorum işte. .
Cok ta kibar bi bayan kesinlikle öyle onlarca falciya gittim ama eylem farklı idi ..
Yani ben çok sevdim .. Belkide enerji tuttu bilemiyorum

Hayır sadece kendim görmek istiyorum

Yanii eğer içinden gitmek geliyorsa git zaten muhtemelen enerjin tutacak demektir. Olur öyle arada çok iyi dediklerimizde bir kaç kişi de foss çıkıyor.

O zaman merakla seni bekliyoruzzzz.

Yanii eğer içinden gitmek geliyorsa git zaten muhtemelen enerjin tutacak demektir. Olur öyle arada çok iyi dediklerimizde bir kaç kişi de foss çıkıyor.

O zaman merakla seni bekliyoruzzzz.
şöyle ki öğlen bizzat arayıp konuştum gayet candan ve samimi biri
reklam falan olduğuna inanmıyorum çünkü ben sormadan para olayını açmadı dahi
ve bana bi bakalım sana da o kolay hallederiz dedi...

şöyle ki öğlen bizzat arayıp konuştum gayet candan ve samimi biri
reklam falan olduğuna inanmıyorum çünkü ben sormadan para olayını açmadı dahi
ve bana bi bakalım sana da o kolay hallederiz dedi...

Iyii canım yaa güzel haberle dön inşallah :KK66: :KK66:

Aaaa amirhanda mi fos..o kadar cok seyler gorduk ki bu forumda artik supheye bagladik her olayda ben kendimi feda edecektim ama aklimdan da ya yeni zehra vakasila karsilasmayalim diye gecirmeden de edememistim..vayy arkadasss..

Aaaa amirhanda mi fos..o kadar cok seyler gorduk ki bu forumda artik supheye bagladik her olayda ben kendimi feda edecektim ama aklimdan da ya yeni zehra vakasila karsilasmayalim diye gecirmeden de edememistim..vayy arkadasss..

Durrr pofu gidecekkk bekliyelim hele azıcık daha :KK66: :KK66:

X