Ankara'daki Falcılar

Ay canm o bana cıkmıstı ama cuma gününe kadar bişi daha demişti eger o da olursa ben de tutturuyo ilauda derimm

du şimdi ses kaydını dinliyorum da ekim 15 demiş ekim 15 geçeli kaç zaman oldu :KK70: :KK70: :KK70: tık yok. bana bazı konularda sıkı sallamış ha mesela olacak dediği bir olay tam tersi oldu. neyse biraz daha bekleyelim bakalım :KK66:)))

hemen patlayan falları yazayım cidan nuray zaman olarak patladı. neslihan sude tarot safsata ötesi idi acil çocuk doğurmalı enerjisi yenilenmeli. esin fiyasko halbuki gayet iyi nokta atışları vardı ama gerçi kasımı bulur demişti zaten 10 gün kaldı imkansız. ama olay akışı doğru çıkar mı bilmiyorum. evim cafe sinem şarlatanlardan o da.

şu an sıla favorim, eylül nadiren gitmek kaydıyla anını yakalamanız lazım onda da 10 d 1 i anca çıkar, özlem yoklukta iyidir. bir de taynat gül 17 demişti cidden 17 sinde bir şey oldu çıktı yani :))))

Ben taynat Güle gittim. Öyle farklı biri sandim. Meger gecen sene gittigimmis. Yine de fena degildi ama gecen seneki falının hic çıkmadıgi düşünülürse ne olur bilemiyorum

Silaya bugun gittim hala şok icerisindeyim..cok enteresan seyler bildi diyebilirim gecmisle ilgili pek konusmadi ama su an konusunda fazlasiyla basarili bi 10 gun sonra bi adim atmami istedi bir konuda,eger dedigi gibi olursa fali cikti yazarim mutlaka :)

aayyy lütfen yorumlarını yaz 10 gün sonrasında olur mu, çıkıp çıkmaması önemli :KK66:)))

Ben taynat Güle gittim. Öyle farklı biri sandim. Meger gecen sene gittigimmis. Yine de fena degildi ama gecen seneki falının hic çıkmadıgi düşünülürse ne olur bilemiyorum

yani ben de muhteşem diyemiyorum ama mesela 17 si demişti ha ben 17 sinde dediğini yapmadım ama ciddenyapsam olabilirmiş falan bugün öğrendim. taynat gül e kefil olamıyorum ama sıla cidden bende iyi tutturdu belki kasım sonu bir kez daha giderim bilmiyorum. şu ara kimseye gidesim yok. :////

Yaa gerçekten rezillik ötesi bir şey olmus!!!! Ne kadar çirkin bir hareket nasıl olur bir insanın özel hayatını paylaşır falcı denen zat!!!!! Hadi o yaptı densizlik peki hemcinsimiz nasıl bunu burda ifşa ederr!!! Yazıklar olsun yuhhh diyorum.
Eski üye diye çok dikkatli ve temkinli yaklasmistim bu da ders olsun demekki kii eski üyelere de guvenmiyecegiz!!!!
Kızlar geçmiş olsun çok çok :KK43: :KK43: :KK43:

Yaa gerçekten rezillik ötesi bir şey olmus!!!! Ne kadar çirkin bir hareket nasıl olur bir insanın özel hayatını paylaşır falcı denen zat!!!!! Hadi o yaptı densizlik peki hemcinsimiz nasıl bunu burda ifşa ederr!!! Yazıklar olsun yuhhh diyorum.
Eski üye diye çok dikkatli ve temkinli yaklasmistim bu da ders olsun demekki kii eski üyelere de guvenmiyecegiz!!!!
Kızlar geçmiş olsun çok çok :KK43: :KK43: :KK43:

tabi üyeliklerin amirhan a ait olduğu düşünülürse bence öyle amirhan ın baktığı falı burada ifşa ederek patlama ihtimaline karşı önlem alması normal aslında :KK70: :KK70: :KK70:

tabi üyeliklerin amirhan a ait olduğu düşünülürse bence öyle amirhan ın baktığı falı burada ifşa ederek patlama ihtimaline karşı önlem alması normal aslında :KK70: :KK70: :KK70:

Hala sinirliyim birde varya inandım kizzz ben o gecemelek midir nedir. Hani eski üye hiç ihtimal vermedim reklam yapacağına yuhhh diyorum

Hala sinirliyim birde varya inandım kizzz ben o gecemelek midir nedir. Hani eski üye hiç ihtimal vermedim reklam yapacağına yuhhh diyorum

sessiz ve derinden planlı reklam işte birilerine de toslayınca patladı zaten sanırım forumdan ilk baktıranlar onlar bizim gruptan gidip memnun kalan yoktu ki, gecemelek le diğer üyeliği ben gittim memnun kaldım demişti dimi

sessiz ve derinden planlı reklam işte birilerine de toslayınca patladı zaten sanırım forumdan ilk baktıranlar onlar bizim gruptan gidip memnun kalan yoktu ki, gecemelek le diğer üyeliği ben gittim memnun kaldım demişti dimi

Yanii biri gecemelek biride yeni üye işte. Amannn neyse artık onlardan konusmayalimm. Daha dikkatli olunması gerekiyor.

taynat gül tamamen fos ne geçmiş ne gelecek nede nokta atışı hiç birşey yok benden söylemesi gidicek arkadaşlara fikir olsun benden

Yok kısa boylu gözlüklü bi şey bilmeyen bi bayan
Taynatta geçen sene üç kişiye gittim biri kapalı bayan özlem miydi neydi adı hatırlamıyorum diğeri o ünlü Meryem mi her neyse o vardı bir de o dediğime baktırmıştım ben onu Gül diye hatırladım bi an ama üçü de fostu dediklerinin hep tersi çıkmıştı o kadar iyi anlattılar ki dedim olacak ama yok

Taynatta geçen sene üç kişiye gittim biri kapalı bayan özlem miydi neydi adı hatırlamıyorum diğeri o ünlü Meryem mi her neyse o vardı bir de o dediğime baktırmıştım ben onu Gül diye hatırladım bi an ama üçü de fostu dediklerinin hep tersi çıkmıştı o kadar iyi anlattılar ki dedim olacak ama yok
Ya kadın falı bitrsin dye dua ettim resmen bıktrdı yani herseyi salladııı

X