Ankara'daki Falcılar

kızlar amirhan'a bugun gittim ben de. sabah Detaylı yazarım ancak simdi az bisi soyleyeyim. oyle sanmayın ki bizi memnun etmeyen bir faldi vs. tamamen alakasizdi. iki senelik eski erkek arkadasım için siz iliski yasamamissiniz ki, dedi. mevcut hayatımdaki erkek arkadaşımı bilemedi ki benim sorum onla evlilik vs olacak miydi. senin paranı yiyor vs dedi. onun elinde iz var mi diye bana da sordu. kıvırcık sacli uzun boylu bi erkek arkadasina ah etmişsin dedi. hic oyle biri girmedi hayatıma. kız kardeşin bar dedi yok dedim. erkek var dedi yok dedim. olabilir falan dedi, babam yok dedim. Baba'nın başkasından cocugu var dedi. adam ben el kadarken öldu ya.

hayatında biri yok nen görmüyorum demekki sevmiyorsun falan diyor. niye sevmeyeyim gayet seviyorum yani ☺️ ben yine dinledim sabrettim ama cidden teyzeler falan daha iyi bakar. sunu da bildi dedigim hicbir sey yok hicbir.

bir iki kisi daha deneyince bu furya kapanır, sanırım Ankara'daki en kotusu bu. inanin enerji falan diyemiyorum.

kızlar amirhan'a bugun gittim ben de. sabah Detaylı yazarım ancak simdi az bisi soyleyeyim. oyle sanmayın ki bizi memnun etmeyen bir faldi vs. tamamen alakasizdi. iki senelik eski erkek arkadasım için siz iliski yasamamissiniz ki, dedi. mevcut hayatımdaki erkek arkadaşımı bilemedi ki benim sorum onla evlilik vs olacak miydi. senin paranı yiyor vs dedi. onun elinde iz var mi diye bana da sordu. kıvırcık sacli uzun boylu bi erkek arkadasina ah etmişsin dedi. hic oyle biri girmedi hayatıma. kız kardeşin bar dedi yok dedim. erkek var dedi yok dedim. olabilir falan dedi, babam yok dedim. Baba'nın başkasından cocugu var dedi. adam ben el kadarken öldu ya.

hayatında biri yok nen görmüyorum demekki sevmiyorsun falan diyor. niye sevmeyeyim gayet seviyorum yani ☺️ ben yine dinledim sabrettim ama cidden teyzeler falan daha iyi bakar. sunu da bildi dedigim hicbir sey yok hicbir.

bir iki kisi daha deneyince bu furya kapanır, sanırım Ankara'daki en kotusu bu. inanin enerji falan diyemiyorum.
Yazacaktım ama bekleyeyim dedim
Daha 1 gün önce gidilmiş kişilerin , burada ballandıra ballandıra anlatılması kadar mantık dışı ve saçma bişey olamaz
Ada'm ne bilmiş olabilir ki , 1 günde ????
Yorumlar genelde ; sıcak kanlı , hoş , dost canlısı , enerjisi iyi , paragöz değil şeklinde
Ya arkadaş bize ne böyle ise . Çok mu önemli !! Bazen amaçtan sapıldığını düşünüyorum
1000 kere yazıldı , geçmişi bilmeleri önemli değil , ( ama tabi geçmişi bile bu kadar saçmalıyorsa siz falı yarım bırakıp , o masadan kalkın bence )
Önemli olan en azından yakın gelecek ..
Not : burayı okuyan arkadaşlar lütfen sabır edin ve çıkan fal haberlerine odaklanın . Çıkmayan falcıya gidip para vermek afedersiniz ama enayilik .
Şu falcıları yoktan yere zengin etmeyin artık
Sevgiler

Ayrıca ben kendisinin bir falcı bile olduğuna inanmıyorum ortada çok büyük bir yanlış anlaşılma var Sanırım arkadaşıma da aynı şekilde bilemedi ve de hep atmasyondu. Gerçi arkadaşıma yine atsa da bişiler söylemiş bana onu da demedi ee dedim sen bana ne dedin ki ama sen kendini kapatmışsın diyor bu kadar diyor meğersem arkadaşıma da aynısını söylemiş
Bi falcı daha kk tarafından şişirilip fos olduğu anlaşılmıştır evet
İyiki hemen denemedim deneyip yorumlayanlara çok teşekkürler

Yazacaktım ama bekleyeyim dedim
Daha 1 gün önce gidilmiş kişilerin , burada ballandıra ballandıra anlatılması kadar mantık dışı ve saçma bişey olamaz
Ada'm ne bilmiş olabilir ki , 1 günde ????
Yorumlar genelde ; sıcak kanlı , hoş , dost canlısı , enerjisi iyi , paragöz değil şeklinde
Ya arkadaş bize ne böyle ise . Çok mu önemli !! Bazen amaçtan sapıldığını düşünüyorum
1000 kere yazıldı , geçmişi bilmeleri önemli değil , ( ama tabi geçmişi bile bu kadar saçmalıyorsa siz falı yarım bırakıp , o masadan kalkın bence )
Önemli olan en azından yakın gelecek ..
Not : burayı okuyan arkadaşlar lütfen sabır edin ve çıkan fal haberlerine odaklanın . Çıkmayan falcıya gidip para vermek afedersiniz ama enayilik .
Şu falcıları yoktan yere zengin etmeyin artık
Sevgiler
Ayyyy ağzınaa sağlıkkkk

Bundan böyle yeni birine hemen hepimiz atlamayalım. Buyrun kime çıktı zehra Kime çıktı satı. Kime çıktı leyla yener serhat gül nurgül yasemin ezel avra cengiz ve diğerleri hatırlayın bunları ya. En az burdan elli kişi baktırdı ben bi tane dönüp gelip üç ay beş ay sonra çıktı diyen bilmiyorum görmedim okumadım
Çıkmayan falcıya biz niye para verelim. Bi halt bilmiyolar bırak geleceği tahmin etmek şu anki durumu bilmiyolar . yüzlerine vurunca fala inanma kuzum işim var bilmem nerdeyim canım diye kaçışıyorlar
Para gelcek borcun var yolun var için sıkılmış bunlar herkesin rutininde var bu ufak şeyleri atmak bişi bilmek değil
Boşa para harcamak istiyosanız 5 10 tlye baktırın en fazla
Hanginiz günde 50x5den 250 tl kazanıyor sorarım.
Çıkmayan vasat falları yazın. Yazınki gitmeyelim.

Sen çocuğu sevmiyosun, yok o seni sevmiyor. Yok tekrkedecek. Bir de böyle diyen türleri yok mu sinir oluyorum. Ben sevmesem sorar miyim. Ne salak falcilar var ya

heh kızlar geldim, gece zorla telefondan yazdım o yüzden.
ben ayıp olmasın diye falın tamamını dinledim, "hım ee oo" falan dedim.
ya ama öyle basit örnekler ki.
düşünsene "kardeşin var" diyor yok deyince "babanın başkasından gizli çocuğu var" diyor.
gerçekten bu kadarı oha değil mi?

iki evde birden yaşıyorsun diyor, gidip geliyorsun diyor. o da yok kendi evimde yaşadığımı söylüyorum. yok çok ilginç bu diyor.

ayak tabanında sorun var dedi, yok dizimin üstüne düşmüştüm geçen dedim. hım onu görüyorum demek dedi.

hayatıma giren kimle ilgili soru sordu isem hepsi için "senle gönül eğlendirmiş, senin paranı yemiş" dedi. he öyle yenecek bi param yok. arada bir hesabı ben ödemişimdir bu kadardır bi erkeğin paramı yemesi hani.

hani bi tane mi doğru adama rastlamamışım :)

mevcut sevgilimle de hiçbir sorunum yoktu ha. fal baktırıyorum diye psikolojim kötü vs değildi. forumda takip ediyordum, baktım çok güzel anlatmışlar. arkadaş da baktırıcam bugün deyince ben de atladım. benim beklentim çok fazla değildi ama bu çok çok altta.

cidden eminim bir iki kişi daha denerse siz de anlarsınız. öyle sesi güzel, kendi canayakın vs bişi ifade etmiyor :)

yazdıklarınızı okudum da bir çoğu gerçektende laf olsun diye falcılık yapıyorlar , ama ankara da adam akılllı falcı çok fazla yok bunu çok iyi biliyorum . Bir ara berfin vardı isim felan söylüyordu ama geleceği yorumlaması çok iyi değildi. İsimler tutuyordu hatta işlem felan yapıyordu ( bana kendisi işlem yapmıştı parasız ) işlem tuttu fakat geleceğe dair hiçbir dediği çıkmadı. .Sonra kendisine sordugumda benim üstümde tasıdığım 3 tane cin var ve onlar soyluyorlar diyordu ben size aktarıyorum demişti gerçekten de öyleydi çünkü duvara bakarak isim veriyordu ama dediğim gibi gelecekle ilgili hiçbir sey çıkmadı .O anki durumlar için yardım alınabilir mesela sevgilimin kimle beni aldattığını öğrenmiştim. Onuda üzerinde taşıdıklarının yardımıyla . En etkilendiğim falcı ise amirhan çok tuhaf bir karekteri var ve zannedersem gay ... ben bir arkadaşımın altın gününde tanıştım evde yaklaşık 10 kişiydik herkes fal baktırmak istiyordu ve o bazılarına fal bakmak istemedi , çok fazla parayla kafayı bozmamış zaten arkadaşımada rica üstüne gelmiş . Diğer falcılar gibi elden para almıyor , bakmak istemediğine gayet açık şekilde söylüyor büyük bi ihtimal cafelerde çalışmıyor , çünkü bana cafelerde çalışacak bir adam imajı vermedi . gecmiş ve geleceği yorumlaması oldukça şaşırttı beni kimseye söylemediğim bir kaç olayımı yüzüme karşı söyledi , ayrıca çok patavatsız direk ne oldugunu söyluyor ( kesinlikle yalnız baktırılmalı tanıdıklar arasında değil ). Ben falla kendimi rahatlattığım için sürekli baktırmak istedim beni herzaman kabul etmiyor son iki yılda sadece 3 kere baktı ama gerekcektende bu zamana kadar şaşırtmadı beni söyedikleri olaylar % 90 çıkıyor .
menekşe sokakda ofisi olan duygu vardı gayet güzel bir kadındı onada baktırdım. O da beni çok memnun etmişti . bundan 8 yıl önce sağlam bir para vermiştim ve dedikleri çıktı fakat yakın zaman şeyler söylüyordu çok iyi yorumcuydu ondan kaynaklanabilir. bi ara tvde gördüm renk bilimi hakkında konusuyordu hala ankarada mı bilmiyorum
Ben burada 4.5 yıldır üyeyim bu konuya yukardaki yazıyı yazma gafletinde bulundum ve tecrübelerimi yazdım . yukarıdada yazıyor tecrubelerim . Keşke tecrübemi yazmasaydım yukarda duygudan berfinden ve malesefki amirhandan bahsetme gafletine girdim . Bana özel mesaj olarak berfin ve amirhanın telefonlarını istediniz ben ikisinide verdim. ama direk amirhana kendınız yüklendiniz ve yorumlarında özellıkle yazdım merak edıyorum sizlere neler dediğini diye , dün geceden beridir ben rahat bir şekilde malesefki uyuyamadım . Beni reklam yapan biri olarak tarif ettiniz kimseye reklam yapmadım mesajlarım acıkta onları okuyun lütfen. Bugun amırhanla yaklasık yarım saat konustum olayların hepsını anlattı ve ben burda benı reklam yapmakla suclayan hanım efendının amırhanla yaptıgı gorusmeyı ozellıkle yazacam .AMIRHAN KIZDAN PARA ALMAMIS ... Kız para vermıs sızden gelecek para bana hayır getırmez lutfen alın sız zaten kendı ayaklarınızla bana tekrardan geleceksınız demıs.

dün akşam hatsiz yere suçlandım ve olayı bilmeden cevap vermedım hanım efendi dun vasattı vasatın altıydı felan demiş onun uzerıne beklentınız nedir ve tanıdıgım amırhan sa zaten para almazdı ve kaldıkı öyle olmus hanım efendı benim postuma herhangi bir yanıt vermemiş

Çok fazla detay vermek istemiyorum çünkü burda dönenin reklam olduğuna inanıyorum özelden yazarım canım

Çok ilginç. Beklentiniz neydi? Bakamadığı bir insandan zaten para almıyor. Sizden para aldı mı? Bunu çok merak ediyorum.

yukarıdada yazıdıgım gıbı soruma herhangı bir cevap vermedi amırhanı bugun aradıgımda dun ne oldu dedım ve bir bir anlattı bende aynı şekilde ifsa ediyorum kimse beni dolandırıcılık reklam yapıyor dıye suçlayamaz
amirhan dün aksam soz verdiği için hanım efendinin ofisine gidiyor 2 bayan 24 ve 28 yaslarında ilk kadına baktıgı falda su an sevgılın var ama guven sorunun var ve delı gıbı sevmıyorsun sadece tampon gibi kullanmıssın ne o senin hayatında nede sen onun hayatında gozukuyorsun sevgın guclu degıl sadece donem aklatıyorsun hayatına gırecek adamaı hala tanımıyorsun ve su vakıtte tanıyacaksın demıs kız bıraz tuhaf olmus hatta demişki sizin duymak istediğinizi söylemedım ama lutfen dedıklerımı hıce saymayın

simdi ise reklam yapıyorlar vasatın altı da bakıyor dıyen kızımıza ... bu arada yukarıda bahsedılen kısılerın ıkısıde aynı ofıste ve arkadaslar
hanım efendıye evlı cocuklu bır adamla ilişkide oldugunu ama adamın dediği gibi olmadıgını adamın ustunde yuzuk gordugunu ve içinin boş oldugunu , herturlu ticareti yaptığını , adamın eşinden ayrılmayacagını kızı sadece gonlü için kullandıgını , ve kıza kendı enerjisini kendisinin yok ettiğini , eşinin ahını aldıgını ve farkında olmadıgını soylemiş hatta hanımefendıyı bekleyen birisi oldugunu dahil söylemiş kızcagızda demişki ben sizin falınızdan memnun kalmadım ben isim beklerdim demiş amırhanda bunun ustune benım cınlerım yok olayları gorurum ve yorumlarım ısım verenler hiçbir şekilde ileriyi söylemezler , kız aglamıs, amırhana karsı sinirlenmiş ve amirhan 2 saat kıza vakıt ayırmıs .kız demişki ileriyi söylemedin amırhan siz sadece bir konu ile baktırıyorsunuz ve konun ilersi yok bunu sizde biliyorsunuz enerjiniz kendi kendinizi çıkmaza sokuyor siz kendinizden baska kimse yardım edemez demiş .amırhanın dediklerini hanım efendi onaylamıs ve ılerısını beklemıs ama gelecekle ılhılı konuyla ılgılı olumlu bırsey söylememiş. Anladıgım kadarıyla hanım efendının sınırlendıgı nokta amırhanın soyledıgı bir cümle """ amirhan hanım efendiye bu tur ilişkilerde ben metrese acırım karısına degil metres her türlü sevgisini verir korur giydirir ve sonra karısının koynuna gonderır demiş """

Amırhan buraya yorum yazan kadından para almamıs kadın parasını vermıs amırhan ınatla 3 sefer tekrar etmıs bakın hanfendı ben sızın suan paranızı alsam o para bana ıyılık degıl daha cok kotuluk çeker lütfensu kavonoza koydugunuz parayı geri alın hatta kadın bozuklugu olmadıgı ıcın 10 lirayi bırakmak zorunda almıs nitekim parasını almamış ,

Şimdi bana gelelim bundan sonra tarafımdan hıc bır sekılde amırhanın numarasını vermeyecem 4.5 yıldır buraya uyeyım hıc bır sekılde burayı bu şekilde kullanmadım kaldıkı ben tecrubelerımı yazıyorum buraya kimsenin reklamını yapmadım . ama bu sekıdle suclamada bırakılmak ıstemezdım .

Ben burada 4.5 yıldır üyeyim bu konuya yukardaki yazıyı yazma gafletinde bulundum ve tecrübelerimi yazdım . yukarıdada yazıyor tecrubelerim . Keşke tecrübemi yazmasaydım yukarda duygudan berfinden ve malesefki amirhandan bahsetme gafletine girdim . Bana özel mesaj olarak berfin ve amirhanın telefonlarını istediniz ben ikisinide verdim. ama direk amirhana kendınız yüklendiniz ve yorumlarında özellıkle yazdım merak edıyorum sizlere neler dediğini diye , dün geceden beridir ben rahat bir şekilde malesefki uyuyamadım . Beni reklam yapan biri olarak tarif ettiniz kimseye reklam yapmadım mesajlarım acıkta onları okuyun lütfen. Bugun amırhanla yaklasık yarım saat konustum olayların hepsını anlattı ve ben burda benı reklam yapmakla suclayan hanım efendının amırhanla yaptıgı gorusmeyı ozellıkle yazacam .AMIRHAN KIZDAN PARA ALMAMIS ... Kız para vermıs sızden gelecek para bana hayır getırmez lutfen alın sız zaten kendı ayaklarınızla bana tekrardan geleceksınız demıs.

dün akşam hatsiz yere suçlandım ve olayı bilmeden cevap vermedım hanım efendi dun vasattı vasatın altıydı felan demiş onun uzerıne beklentınız nedir ve tanıdıgım amırhan sa zaten para almazdı ve kaldıkı öyle olmus hanım efendı benim postuma herhangi bir yanıt vermemiş

yukarıdada yazıdıgım gıbı soruma herhangı bir cevap vermedi amırhanı bugun aradıgımda dun ne oldu dedım ve bir bir anlattı bende aynı şekilde ifsa ediyorum kimse beni dolandırıcılık reklam yapıyor dıye suçlayamaz
amirhan dün aksam soz verdiği için hanım efendinin ofisine gidiyor 2 bayan 24 ve 28 yaslarında ilk kadına baktıgı falda su an sevgılın var ama guven sorunun var ve delı gıbı sevmıyorsun sadece tampon gibi kullanmıssın ne o senin hayatında nede sen onun hayatında gozukuyorsun sevgın guclu degıl sadece donem aklatıyorsun hayatına gırecek adamaı hala tanımıyorsun ve su vakıtte tanıyacaksın demıs kız bıraz tuhaf olmus hatta demişki sizin duymak istediğinizi söylemedım ama lutfen dedıklerımı hıce saymayın

simdi ise reklam yapıyorlar vasatın altı da bakıyor dıyen kızımıza ... bu arada yukarıda bahsedılen kısılerın ıkısıde aynı ofıste ve arkadaslar
hanım efendıye evlı cocuklu bır adamla ilişkide oldugunu ama adamın dediği gibi olmadıgını adamın ustunde yuzuk gordugunu ve içinin boş oldugunu , herturlu ticareti yaptığını , adamın eşinden ayrılmayacagını kızı sadece gonlü için kullandıgını , ve kıza kendı enerjisini kendisinin yok ettiğini , eşinin ahını aldıgını ve farkında olmadıgını soylemiş hatta hanımefendıyı bekleyen birisi oldugunu dahil söylemiş kızcagızda demişki ben sizin falınızdan memnun kalmadım ben isim beklerdim demiş amırhanda bunun ustune benım cınlerım yok olayları gorurum ve yorumlarım ısım verenler hiçbir şekilde ileriyi söylemezler , kız aglamıs, amırhana karsı sinirlenmiş ve amirhan 2 saat kıza vakıt ayırmıs .kız demişki ileriyi söylemedin amırhan siz sadece bir konu ile baktırıyorsunuz ve konun ilersi yok bunu sizde biliyorsunuz enerjiniz kendi kendinizi çıkmaza sokuyor siz kendinizden baska kimse yardım edemez demiş .amırhanın dediklerini hanım efendi onaylamıs ve ılerısını beklemıs ama gelecekle ılhılı konuyla ılgılı olumlu bırsey söylememiş. Anladıgım kadarıyla hanım efendının sınırlendıgı nokta amırhanın soyledıgı bir cümle """ amirhan hanım efendiye bu tur ilişkilerde ben metrese acırım karısına degil metres her türlü sevgisini verir korur giydirir ve sonra karısının koynuna gonderır demiş """

Amırhan buraya yorum yazan kadından para almamıs kadın parasını vermıs amırhan ınatla 3 sefer tekrar etmıs bakın hanfendı ben sızın suan paranızı alsam o para bana ıyılık degıl daha cok kotuluk çeker lütfensu kavonoza koydugunuz parayı geri alın hatta kadın bozuklugu olmadıgı ıcın 10 lirayi bırakmak zorunda almıs nitekim parasını almamış ,

Şimdi bana gelelim bundan sonra tarafımdan hıc bır sekılde amırhanın numarasını vermeyecem 4.5 yıldır buraya uyeyım hıc bır sekılde burayı bu şekilde kullanmadım kaldıkı ben tecrubelerımı yazıyorum buraya kimsenin reklamını yapmadım . ama bu sekıdle suclamada bırakılmak ıstemezdım .
Belki beğenmemiş olabilir ama amirhan beyin de herseyi size anlatmış olması yanlış degil mi sizce bence cok çirkin bi tavır herseyi birbir anlatmış size

Belki beğenmemiş olabilir ama amirhan beyin de herseyi size anlatmış olması yanlış degil mi sizce bence cok çirkin bi tavır herseyi birbir anlatmış size
kesinlikle haklısın ama amırhanı ben 3 yıldır tanıyorum ve gercekten benı hıc yanıltmadı ınsan olarakda sevıyorum kaldıkı amırhandan habersız ben ısmını soyledım ve su an cok pısmanım buraya yazdıgıma , amırhana sordum ne soyledın bak bu sekılde yorumlar yapıldı ve ben tovebet altındayım lutfen ne soyledıgını anlat dedım ve oda sasırdı cok ılgınc dedı ben parasını almadım hatta dınledım kızcagızı yaklasık 2 saat dedı bende lutfen anlat dedım yazıp yazmama konusunda kararsızdım ama ıcımde rahat degıldı. bende ne duyduysam aynı sekılde aktardım benden sımdı amırhanın numarasını ısteyenlere numarasını vermeyecem bu kararı aldım v acıkcasıda ıcımde rahatladı

pınarcım yazdıklarını okuyunca inan çok şaşırdım , geçen hafta ben baktırdım , gayette memnun ayrıldım senın sayende ben bu adamı tanıdım onun için ilkin teşekkür ediyorum.
39 yasındayım ve şunu öğrendim hayatta insanlar duymak istediklerini duymayınca veya kendi yanlışlıkları yüzene vurulduğunda saldırıyorlar , enerjisi tutmamış olabilir yazılanları okudum hepsini , ve inan ki tuhaf hissettim ,heralde bu kanaldan ilk giden benım ve ben memnunum .Bunu inkar edemem benim gibi gidenlerde menundur diye düşünüyorum ne diyeceğimide bilmiyorum acıkası , ama şu konuda haklısın amırhan direk düşünmeden tabirlerde bulunuyor ve bu insanı rahatsız edebiliyor , kısacası içi neyse diline vuruyor bende yazdım dırek yalnız baktırın ve patavatsız herseyı soyleyebılıyor dıye .Bende inanmıyorum paraya baktığını ... sana tekrar tekrar teşekkür ederim beni böyle bir insanla tanışmama vesile olduğun için

pardon tüm mesajları okumadan atlayacağım da,

gecemelek sen bizim falımızın detayına nasıl hakim olursun? bu mudur meslek ahlakı her detayı size anlatması mı?
bu ne terbiyesizlik ya?

arkadaşım ses kaydı almamış ancak ben aldım, ben sevgilim var diyene kadar arkadaş onu bile bilemedi. ben görmüyorum vs vs dedi.

ay lütfen böyle her bir şeyimizi, herkese anlatan insanlara gitmeyin ya.

yaşımıza kadar her detayımızı vermiş adam bu mudur falcılık.

ay bu cidden terbiyesizlik. gecemelek sizin yaptığınız da öyle. ancak benim sizle işim yok.

şu sitede neredeyse en çok fal baktıran kişilerden biriyimdir. istediğimi duymadım diye kimseyi de kötüleyecek değilim, istediğimi duymadığım çok olmuştur. o mantık biraz basit düşünen insanların işidir.

gecemelek ve diğer 39 yaşındaki arkadaş bence amirhan'ın numarasını dağıtmaya devam edin siz. yeni hayat hikayeleri dinlersiniz, eğlenirsiniz. baktıranlara da gülersiniz.

sanırım en kötü fal deneyimim ve ardı idi. bu terbiyesizliği görünce "nasıl bir batağa düştüm" diye düşündüm.

özel hayatım kimsenin dilinde meze olamaz. bu ayıbınızla kalın.

nasıl bir pislik olduğunuzu böylece kanıtladınız çok güzel. ben de burda senelerdir yorum yaparım iyi kötü bu forumun amacı budur sonuçta baktığı fal fal değildi. şimdiye kadar insanlığına tek kelime etmemiştim özelden de hatta bazı arkadaşlara çok iyi biri kibar düzgün ama falı kötüydü dedim şimdi insanlığı hakkında yazdıklarımı geri alıyorum.bir de ağlamışım şaka gibi :)) evet ilk başta para olayında almam dedi sonra aldı çantasına koydum parayı isterseniz alın dedi ben hayatta almam falan demedi ben ısrar ettim buraya kadar geldiniz alın yine de dedim ama yarım ağızla kem küm etti yok yok alın valla dedi ben de tamam o zaman 10 tl si kalsın dedim bozuldu beklemiyordu almamı çünkü. yüz ifademden memnun kalmadığımı anlamıştı ben falcı değilim dedi dün de yazdım zaten. iki saat bana laf anlatmış gitsin diye bekledim . dün size de söyledim evet çok bekledi boş konuştu ama hepsi boştu gitte diyemiyorum hala oturuyor boş enerji israfından başka bir şey değildi bana hatta memnun kalmadın biliyorum istediğin cevapları vermedim sana dedi bende dedim ki olumsuz konuşan siz değilsiniz sadece kendsine sıladan bahsettim benim zaten bir falcım var ve o da olmayacak diyor bu benim şaşırdığım bir şey değil dedim o en azından her şeyi biliyor şöyle olacak dyor oluyor dedim siz bana ne söyledinizki geçmiş yok gelecek yok sevdiğim adamı tarif etmeye çalıştı saatlerce onu da bilemedi her şeyi ben düzelttim burda birde yaş söylüyor gerizekalı madem öyle kendi bilseydi. bu falcılar iyiyken iyi de kötüyse mi böyle oluyor bu sizin pisliğinizdi gece melek

Son düzenleme:
X