Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar ben de alabilir miyim Amirhan'in numarasini?

Arkadaşlar amirhanı denedim ve vasattı. Bir de diyorki göreceksin geleceksin benim dediklerime . Bende dedim ne dedinki :) hayatımın en kötü fallarından biriydi hani hiç baktırmamış ve fal meraklısı biri olsam inanırım ama doğru düzgün dinlemedim bile çok uzun sürdü ama boş konuşmaydı ben birazcık düşünceniz varsa denememenizi tavsiye ederim bana sadece üç şey söyledi çoğunu ben düzelttim ve her defasında hayır sen beni yanlış anladın dedi baktım artık yetişemicem tamam ben anlamıyorum dedim o değil de enerjim gitti ya

Ayrıca ben kendisinin bir falcı bile olduğuna inanmıyorum ortada çok büyük bir yanlış anlaşılma var Sanırım arkadaşıma da aynı şekilde bilemedi ve de hep atmasyondu. Gerçi arkadaşıma yine atsa da bişiler söylemiş bana onu da demedi ee dedim sen bana ne dedin ki ama sen kendini kapatmışsın diyor bu kadar diyor meğersem arkadaşıma da aynısını söylemiş

biliyormusun benim de içimden gitmek gelmiyor. yani böyle bi içim hop etmedi gideyim diye heyecan duymadım. sanırım gitmeyeceğim. teşekkürler...

Hayyyy maşallah ne çabuk baktırdın kız. Fosss diyon yaniii
Amann yokk yokk doğru düzgün biri yokk yani.

Evetttt başka baktıran varsa beri gelsin

Bu arada canım evinde mi baktı telde mi?

Çok fazla detay vermek istemiyorum çünkü burda dönenin reklam olduğuna inanıyorum özelden yazarım canım

yanlış anlama bunu senin için demiyorum ama neden böyle basit şeylere ihtiyaç duyuyorlar ki, patlamayacak mı nihayetinde 40x1000 falan olması lazım ki işe yarasın. dediğim gibi sen yalan söylüyorsun demiyorum onları eleştiriyorum. yok ya ben içimdeki sesi dinleyip gitmeyeceğim...

Ya arkadaşıma söyledikleri de basit ve komikti onun da yorum yapmasını bekliyorum :)) belki de çok iyidir bize bilememiştir :))) ama kendisi ben falcı Değilim Allahtan gelen bir şey var onu kullanıyorum dedi benim suçum da Önümde perde olması demekki :)) neyse eğer bişiden bahsetti bilirse elini ayağını öpeceğim :))

Çok ilginç. Beklentiniz neydi? Bakamadığı bir insandan zaten para almıyor. Sizden para aldı mı? Bunu çok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…