Ankara'daki Falcılar

Canım açıklama için teşekkür ederim gerçekten samimi olduğuna inandım. Az buçuk bilirsin buraya Reklam amacıyla gelen giden oluyor. Senin eski üye olman zaten biraz daha temkinli yaklasmami sağladı.
Anlattigina göre bu işi ticaret için yapmayan gerçek kalp Gözü açık bir kişi.

kesinlikle öyle ticaret için yapsa bir çok insanı eminim çok iyi kullanırdı.çünkü benim bildiğim önemli insanlara da bakıyor. Ruhu ve kalbi çok güzel ve saf tanıyan arkadaşlarda benimle aynı fikri düşünceklerinden eminim. Gey olmasa iyi bir hayat eşi olabilirdi diye düşünmedim değil ama malesefki adam kadınlardan hiç hoşlanmıyor

sadece yanına mı gitmek lazım?telden falan bakmaz mı?

bende alabilir miyim numarasını? cidden çok şaşırdım. okadar çok falcıya gittim ki. bir tek memnun kaldığım taksim cafe mustafa oldu. ama o da 2.gittiğimde fena değildi. ilk gittiğimde çok iyiydi.
canım taksim kafede ben burhanada gıttım mustafa yada ama ınan o kadar iyi değiller hiç birisi çıkmadı hatta birisi alevi dedesi olduğunu iddaa etti ama fos ağızdan laf alıyorlar cok güzel haberın olsun amırhanın numarasını attım sana ınsallah yardımcı olur

canım teşekkür ederim arıcam ama sinirli biri değil dimi. annemle gitsem olur heralde tek bayan kabul etmiyomuş

Aslında erkek falcı tercih etmiyorum benn ama gey olması biraz daha olumlu bakmami sağladı ama ev olayı da zor benim için. Neyse hele bi yorumlar gelsin belki sartlarimi zorlarim.

sadece yanına mı gitmek lazım?telden falan bakmaz mı?

Ayni soruyu ben de sordum. Cevabını merakla bekliyorum kızlar

ben kendinden aldım bizzat :)
yanına gitmene gerek yokmuş
ama çok yoğunum dedi
biraz konuştukta

Ayy çok tatlisin kizzz niye kabul etmesin kimlik kontrolü yapacak değil yaa tek bayan kabul etmiyormus. Veee ne güzel annenle gidiyor olman .

ben kendinden aldım bizzat :)
yanına gitmene gerek yokmuş
ama çok yoğunum dedi
biraz konuştukta
YAaa gerçekten mi kizzz çok iyi haber de zaten baksana yoğun olması normal değil mi?
Veeeee galiba uzunnn bir sürede yogun olurrrr pofffff

YAaa gerçekten mi kizzz çok iyi haber de zaten baksana yoğun olması normal değil mi?
Veeeee galiba uzunnn bir sürede yogun olurrrr pofffff
evet :) bana da öyle geliyor
hatta konuşurken 15.30 da gelecekler var sonra ben 5 de gidicem bi yere falan demişti
dolu ve yoğunum dedi bakalım :)
ama şu var enerjisini çoksevdim
çoık sakin ve utangaç birine benziyor
cazgır falcılar gibi değil
bir de parayı sordum nasıl yaparız diye
ben bi sana bakayım onu hallederiz dedi
sevdim yani :)

kesinlikle cazgır degil , ve cok kibar bir adam ve bilgili kulturlu , telefonda seni şaşırtmasınıda anlatırsan heralde amirhana biz bilene ulasamayız artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…