Ankara'daki Falcılar

Merhaba banada numarayı verebilirmisiniz çok ihtiyacım var gerçekten

Bende yaşadıklarımı anlatmak istiyorum size. Bu falcılara verdiğim paranın haddi hesabı yoktu zamanında 2 senedir erkek arkdşm vardı beni tanıdığım abla dediğim bi kadınla aldattığını öğrendim ve 3. Kız arkaşlarımla toplandık fala gideşim muhabbeti döndü arkdşmn komşusu varmış ümmiye hanım evde bakıyor gittik herhese baktı beni odaya aldı erkek arkdşımla ne olduğu ne olacağı kadını kadınım çocuğunu yaptırdığı büyüyü şehri kişiyi herşeyi anlattı geleceğide anlattı teker teker hepsi çıktı şuan tek favorim orası tavsiye ederim

Hepsi çıkıyorsa neden başkasını arıyorsun boşver madem çıkıyomuş ne güzel

Son düzenleme:
Ar

aradım salı günü müsait olabileceği fakat tek kabul etmediğini söyledi arkdşmda korktuğu için gelmek istemedi kimi bulucam bilmiorum

Ben de gitmeyi düşünüyodum da tüh tek kabul etmiyosa neyse birini bulduğumda denemek isterim
amirhanı aradığımda banada tek kadınları almıyorum çünkü tek gelen kadınlardan rahatsız oluyorum oturduğum semtde uygun değil , güvendiği bir tanıdığıyla gelırse daha iyi olur dedi ve ben arkadaşlarımla gittim ve gayet samimi şekilde karşıladı sıkıntılı bır insan değil tek kişinin fal baktırmasıda yeterli çift kişi geliyor ikinize birden bakayım diye zorlamıyorda kendi kendini güvene alıyor bu davranışıyla bence çok ince ve güzel bir davranış neticede gayde olsa yalnız bir adamın evine gidiyoruz, hatta bi falcı için fazla kulturlu ve bilgili . inanın 40 yıllık dostunu görmüş gibi karşıladı bizleri . Ücreti elden almıyor kucuk bir kavanozu var ona konulmasını istiyor bana bu çok ilginç geldi ama ciddi anlamda işinde iyi

Ooooo yeni bir isim yeni bir rüzgar Amirhan hadi bakalım hayırlı olsun uzun süredir bu kadar rağbet gören kimse yoktu.
Kizlarrrrr gidenler özellikle lütfen yorum da yapın kii bilelim gerçekten iyi mi bu kadar
Evine gidemeyenler için telde bakiyor mu acaba ogrenebilir misiniz?

Genel yorumlar güzel yönde ücret olarak ne alıyor söyleyebilirmisiniz?

canım amirhanı ben 3 yıl öncesi tanıma fırsatım oldu bir arkadasımın toplantısında arkadasımda yaklaşık 8-9 yıldır tanıyor . Amirhan yeni bir falcı değil onu bılıyorum sadece cafe ortamlarında çalışmadı genelde toplantılara felan gidiyor , benim sayemde de burda duyuldu cunku ben bir yorum yaptım ankarada ki begendiğim falcılar diye ve orada amirhandan da bahsettim . Kızlarda bana özelden gelip numarasını istediler, telefon numarası isteyenlere özellıkle ismimi vererek amirhanın numarasını verdim ... Bahsettıgım gun amirhanı aramıslar . amirhanda beni arayarak pınar bugun hep senin arkadasların arıyor beni hayırdır dıye sorguladı . bende buranın ismini söyledim haberi bilene yokmus böyle bir platformdan . Giden kızların bende yorumlarını bekliyorum çünkü amirhanı beni hiç yanıltmadı diyebilirim . ama malesefki bir insana fal baktığında hemen ertesi günde fal bakmıyor uzun bir zaman gecmesini bekliyor ve baktığı falların hiçbirisini kafasında tutmuyor . Şoyle anlatayım amırhan fal baktıkdan bir gün sonra sorun sen bana boyle bir şey demiştin diye o hatırlamıyorum der çünkü öyle detayları anlatıyor ki fal baktıkdan sonra karsı taraftaki kişi ile gordüklerini silgi gibi siliyor beyninden ve bunun acıklamasınıda şöyle yapıyor detaylarınızı hatırlarsam o detaylar bana rahatsızlık verıyor özellikle unutma metodunu seçiyorum ve daha rahat yaşıyorum diyor. O kavanoz meselesi ise elden para almaması bu işten gelen paranın hayır getirmediğini biliyor kendince korumalı bir ritüel uyguluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…