Ankara'daki Falcılar

Bi de biz kizlar bazen agir depresyona girip duymak istediklerimizi soyleyecek falci ariyoruz. 10 sey salliyo biri elbette tutar. Kiz arkadasiniz da bu yorumu yapabilir aslinda. Yani kiz arkadasinizdan tavsiye alin daha saglikli. Biz farkinda olmadan zaten falcilarin sorularina cevap vererek onu yonlendiriyoruz.!soru soruyosa, ve/veya cevrede dolanip sizi dinleyen biri varsaaa kaciin! 30 tl ile 3 bluz alin butiklerden. Neticede gelecegi Allah biliyor, en iyi tavsiyeyi de sizi gercekten seven bi arkadasiniz verir. Opuldunuz

Ben şunu çok merak ediyorum 1 yıl önce gittiniz falcıyla 1 yıl sonra gittiğinizde size aynı mı bakar sizce? Bakın önceki yorumlarda 3 sene önce gitmiş bi arkadaş fikriyeyle mihriyeye dedikleri çıkmış ama şimdi gitmiş çıkmamış. Fal konusunu hepimiz artık adımız gibi biliyoruz buraya girip okuyanlarda güncel olanları bilsinler. Ben gülcan ablaya 1 ay önce gittim ve bana dedikleri yavaş yavaş çıkıyor. Hiç hesapta yokken söylediği üzerine terfi aldım. Tabi ben onun ortamına göre önceden bilemediğini düşünüyorum çünkü evim kafenin nasıl bir yer olduğunu biliyorsunuz. Ki ben 3 saat beklediğimi biliyorum evimdeyken gülcan ablayı :)) kendisinin enerjisinide çok severim gidip bi falcıda hiçbir şeyi bilmediği halde birde moralimi bozmaktansa bir şeyler bilip ordan mutlu ayrılmayı tercih ederim.

Sılanın verdiği tarihlerde söylediklerini yaşıyorum şuan bu kadın ne dese çıkıyor bende

şu an duyduğum en iyi haber bu. çok sevindim umarım çıkan şeyler iyi ve güzel durumlardır. bana da dedikleri çıkıyor bir de şu yönü iyi çıkana kadar gelme, çok sıkılırsan sadece kahve ile soruna bakarız dedi. şunu da yapabilirdi 3 hafta derdi ben mal gibi dediği diğer şeyleri yaşadım diye 3 haftada bir giderdim... sıla seni seviyoruz

Sila sadece bana mi hayatimin en kötü falini bakmis anlamadim. Bir sene oldu nerdeyse. Tek bir dediği olmadi

O dönem çok sıkıntıları olan bir arkadaşım vardı , Gülcan Israrla gör bak Aranız düzelecek 1 oğlunuz olacak , eğer böyle olmazsa falı bırakırım demişti . Hatta arkadaşım yok vs dediği halde ben yanılmam bir oğlun olacak bu Ada'mla Dedi , kız boşandı ..!!!! Bunu Dikmen yasemin de demişti ... Bu yüzden ikisi de bitti bizim gözümüzde . Bu tür falcıları zorlamaya gerek yok bence .. Hislerine göre atarak tutarak konuşuyorlar , yoksa bişey bildiklerinden değil . Gülcan hanıma işimle ilgili gitmiştim . Dediğinin tam tersi çıktı . O yüzden Gülcan bana göre vasat altı ...

Çok sevindim bende zaman tutmamıştı güzel şeyler olsun hakkınızda
Iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Bana Ekim Kasım Demişti bayramdan önce kıpırdanmalar başlamıştı iki gün öncede oldu. Bakalım sonuç ne bilmiyorum kısa aralıklarla Sıla'ya gitmek mantıklı değil aradan zaman geçsin tekrar gideceğim

peki özel değilse bir şey sorabilirmiyim; senin istediğin kişi ile ilgili mi gelişmeler hani mihriye nin masa yalar yutarım dediği kişi mi başka biri mi?

clamente cok sevındım canım amırhandan ben cok memnunum ama bır sıkıntı herzaman bakmıyor bır baktıgına bellı bır sure gecmesı gerek o zaman bakıyor . dediğin gibi parayı önemseyen bir karekteri yok ayrıca gercekten rahat ve candan ben huyunu suyunuda sevıyorum onun cok sevındım memnun olmana

evim cafenin nesini begeniyorsunuz arkadas ben kac defa gıttım aynı standart 3 vakıt dıyen bir yer ve hatunların gercektende falla alakası yok paranın ucunu goster fal bılıyor oluyorlar bence gereksız bır yer

canım dün gece amirhan bana odan da bir sey var ama sen görmüyorsun ev dışından birine şu koseye baktır dedi bn eve gıdınce huylandım ilkin anlattığı yere baktım hıc bır sey bulamadım gunduz oldu yan komsudan rica ettim kıvrılmış bir kâğıt bulduk uzerınde anlamsız kesikler çizilmiş ne olduğunu bilmiyorum ama gerecekten tırstım acaba amirhan işlem yaparmı ne olduğunu bilebilirmi

canım amirhan medyum büyücü değil ... işlem yapmıyor çünkü herzaman bunu dile getiriyor istersen bir ara whatsuptan felan resmını at ne oldugunu bilir diye düsünüyorum

canım amirhan medyum büyücü değil ... işlem yapmıyor çünkü herzaman bunu dile getiriyor istersen bir ara whatsuptan felan resmını at ne oldugunu bilir diye düsünüyorum
amirhanı aradım işlem yapmadığını söyledi resimleri istedi whatsuptan attım bana bir kaç söyledi bunu senin kendin kaldırman gerek dedi bunun için sakın ben bozarım dıyen sarlatanşlara gıtme dedi, insanın kendi enerjisi bu gibi şeyleri etkisiz bırakır dedi dediklerini yapacam yapan kisiyide tarif etti ve sasırdım kaldım , artık buldun da fazla etkisi otomatik olarak kalmıyor ama kimseye soyleme bulduğunu dedi . bakalım 1 ay sonra tekrar gıtcem ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…