Ankara'daki Beğendiğiniz Mağazalar ?

Micky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2010
33
0
Arkadaşlar Ankara'da en çok beğendiğiniz alışveriş yaptığınız Addax tarzında mağazalar neler ve neredeler, yardımcı olabilir misiniz? :26:

Keşke hepsi Addax tarzı olsa biraz daha az kalabalık olmak kaydıyla :) Malesef addax tarzı çok yer keşfedemedim ama ben genelde Batıkent sosyete pazarından çok alışveriş yapıyorum. Sıhhıyede Giyim Dünyasını önerebilirim.
Kızılay Mango kesinlikle elbisede bir numaramdır, en aşağı katında bizzat indirimli ciciler vardır. :)
Bahçeli 3.cadde'de Cadde outlet, Leydiz,High K.C. Ayakkabı,çanta favorilerim arasında.
Birde optimum'da birçok mağazanın outlet'i mevcut inanılmaz indirimler oluyor takıp etmek gerek.Bir dönem matmazelden 20 liraya çanta almıştım. Geçen 80 liralık pantolonları yine optimumda 16 liraya aldım :)
Benim gibi tesettürlü arkadaşlar içinse Demetevler'de Kayra,Tugba gibi meshur markaların ürünlerini daha uygun fiyatlarda satan magazalar var.
Şimdilik aklıma bu kadar geliyor. Topik harika olmuş :))

Son düzenleme:

Keşke hepsi Addax tarzı olsa biraz daha az kalabalık olmak kaydıyla :) Malesef addax tarzı çok yer keşfedemedim ama ben genelde Batıkent sosyete pazarından çok alışveriş yapıyorum. Sıhhıyede Giyim Dünyasını önerebilirim.
Kızılay Mango kesinlikle elbisede bir numaramdır, en aşağı katında bizzat indirimli ciciler vardır. :)
Bahçeli 3.cadde'de Cadde outlet, Leydiz,High K.C. Ayakkabı,çanta favorilerim arasında.
Birde optimum'da birçok mağazanın outlet'i mevcut inanılmaz indirimler oluyor takıp etmek gerek.Bir dönem matmazelden 20 liraya çanta almıştım. Geçen 80 liralık pantolonları yine optimumda 16 liraya aldım :)
Benim gibi tesettürlü arkadaşlar içinse Demetevler'de Kayra,Tugba gibi meshur markaların ürünlerini daha uygun fiyatlarda satan magazalar var.
Şimdilik aklıma bu kadar geliyor. Topik harika olmuş :))

Teşekkür ederim gidicem hepsine :) Forum'da uygun oluyor.
Tunalıdaki pasaj baya övülüyor, öyle heryerde bulunan ürünler gibi değilmiş bu çok önemli benim için :) sıkılıyor insan, tasarımda farklılık önemli. Onun dışında şu karanfildeki dünya limon bazaardan nedense aldığım şeylerin rengi gidiyor hemen pek sevmiyorum oraları :KK31:

Teşekkür ederim gidicem hepsine :) Forum'da uygun oluyor.
Tunalıdaki pasaj baya övülüyor, öyle heryerde bulunan ürünler gibi değilmiş bu çok önemli benim için :) sıkılıyor insan, tasarımda farklılık önemli. Onun dışında şu karanfildeki dünya limon bazaardan nedense aldığım şeylerin rengi gidiyor hemen pek sevmiyorum oraları :KK31:

Kesinlikle canım farklılık cok onemlı. Dun alışverişe cıkmıstım ilk defa hıc bırsey alamadan dondum, cunku her yerde aynı seyler ve bedava gıbı herkes almış :) Beni çok rahatsız ediyor bu durum.
Dünya,Limon bazaar falan kesınlıkle onermıyorum onun yerıne hemen onun yakınında Klips var ben orayı cok sevıyorum. Belki her urunu ucuz olmuyor ama gerçekten kaliteli.Ben oradan çok yüzük alıyorum ve hiç birinin de rengi gitmiyor.
Birde A city'de de optimum gibi zaman zaman ciddi ucuzluk oluyor.
Pasaja hiç gitmemiştim en yakın zamanda gidicem o zaman :) Bir alısverıs tutkunu olarak aklıma geldıkce paylasacagım :))

Alışveriş resmen bağımlılık yapıyor hergün trendyola bakıyorum acaba farklı ne var diye :) ürünleri gayet kaliteli şimdiye kadar bi sorun yaşamadım.
Klips hiç dikkat etmedim halbuki hergün önünden geçiyorum :) bakıcam orayada önerileriniz için sağolun.
Bende keşfettikçe yazıcam:KK34:

X