Ankarada Şahap İnmeze kalıcı himenoplasti oldum

ucaninek

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
54
16
Merhaba kızlar

Buradaki bazı kötü yorumlara aldırmadan ameliyatımı oldum. Çünkü ücreti diğer doktorlara göre çok uygundu. Malesef toplum yüzünden maruz kaldığımız bu iğrenç durumdan kurtulmak için çok para vermeyi saçma buluyorum. Hele bazı paragöz doktorlar 4-7 bin tl arasında ücret istiyor. Bu işlemi zaten psikolojimiz altüst toplum dayatması yüzünden hayatta kalmak için oluyoruz bide üstüne çok ücret isteyen doktorları duyarsız buluyorum. Doktorum ve asistanı gayet iyilerdi yardımcı oldular sağolsunlar burda anlatıldığı gibi değildi.

Önce koldan sakinleştirici iğne yapıldı. Sonra uyuşturucu iğne yapıldı. Ve ameliyat başladı. Sakinleştirici yapıldığı için amelyatım rahat geçti hatta uyuşturucu iğneyi hissetmedim bile. Tabi bazen dikilirken hissettiğim oldu canım acımadı ama. Vajina daraltma işlemini doktor ek ücret almadan yapıyor. İlk gün çok ağrım oldu hep yattım. Ağrılarım ilk 3 gün devam etti. Ağrı kesici kullandım. Wcden sonra baticon kullandım. Antibiyotik kullandım. İlk 15 gün normal oturduğumda veya ani hareket ettiğimde batma oldu. Ve benden bayağı kan geldi yine ilk 1 hafta ped kullandım. Hassas bir yapım var. Çok korktum acaba tutmadı mı diye kontrol edip duruyordum arada bir. Aradan bir ay geçti ve son kez kontrol ettim. Tuttuğunu gördüm çünkü ilk hali gibiydi. Hymen ve çok ufak bir açıklık adet kanaması için. Paramparça olan görüntü gitmişti. Amelyat olurken doktor bile nolmuş böyle paramparça demişti bana..

Amelyattan önce hayata küsmüş sadece nefes alıp veriyordum. Psikolojim düzeldi şuanda. Hayatımda hiçkimse yok rahatlamak için oldum yaşadıklarımı tersine çevirmek istedim çünkü hayalim evlendiğim zaman olmasıydı. Tecavüze uğradım utancımdan ses çıkaramadım. Depresyon ilacı kullanarak kendime geldim yavaş yavaş. Çok zor zamanlar geçirdim. Her gece kalkıp ağladığımda o pislik yaratığın bana bakıp gülen suratı gözümün önünden gitmiyordu. Onun işkence çekerek ölmesi için dua ettim hep. Aradan zaman geçti bir sevgilim oldu ciddi düşündüğünü söyledi ailemle tanıştı v.b bu durumu ona anlattım dedi ki: merak etme ben seni bu durum yüzünden asla bırakmam. ikna edip ilişki yaşadıktan sonra da bıraktı... Bunun üzerine gittim amelyatımı oldum ve rahatladım evet. Bekar kalmak da umrumda değil ben böyle rahatım.

Bakire evlenip kocasını aldatan veya bakire olup farklı tarzda ilişki yaşayan türbanlı türbansız birsürü kız tanıdım hayatım boyunca.
Namus bacak arasında değil ruhtadır. Ama beyin hücreleri çalışmayan ortadoğu erkekleri buna takmış durumda. Ateisti de böyle imanlısı da... Türk erkeklerinden nefret ediyorum. Ortadoğu erkeklerinden daha doğrusu..

Bu iğrenç yaratıklara elinizi bile tutturmayın hiçbişeyi hak etmiyorlar.. Sapıklar çünkü bakire olmayan kızı düşürmek için aşık taklidi yapan sapıklar... iki damla kan görmek için yanıp tutuşan sapıklar..

Ben de bu doktora önümüzdeki ay ameliyat olacağım. Fakat son 15 gün içerisinde bir arkadaşım aradı fiyatı 3000 dedi. Ben aradığımda ise 3500 dedi. Bu yüzden üzüldüm. Vajina daratlma işlemini kendisi mi önerdi acaba yoksa siz mi istemiştiniz?

Neyse vazgeçtim zaten bu doktordan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…