ANKARADA LABİOPLASTİ OLANLAR

Valla içimi en cok rahatlatiyorsunuz. Ben aciya dayanirim ama dışarı yansimasin istiyorum valla babam bacaklarimi kirar

Valla içimi en cok rahatlatiyorsunuz. Ben aciya dayanirim ama dışarı yansimasin istiyorum valla babam bacaklarimi kirar
İlk gün yürüyüşünüz biraz garip gelebilir insanlara çünkü ağrı olmasa da kasılarak yürüceksiniz kendimden biliyorum, soran olmadı ama hazırlıklıydım belimi incittim falan diyecektim, bir de ameliyat olursanız cuma günü olun çünkü dediğim gibi hiç ağrı sızı hissetmeseniz de kasılacaksınız, durumun şokunu atlatamamamış olacaksınız ama işte naz yapamayacağınız kimse de olmayacağı için hemen iyileşmeye çalışacaksınız. Ailenizle birlikte yaşıyorsanız ped kullanma konusunda bir gariplik sezebilirler çünkü ben daha bugün ped kullanmayı bıraktım, kanamam geçeli bayağı olmuştu ama doktor pazartesi dese de ne olur ne olmaz diye çıkaramamıştım, onun için kızım ne bu kaç haftadır regl oluyosun diyebilirler

Anladım onumuzdeki haftaya muayene icin randevu aldim bakalim doktor ne diyecek. Benimki biraz zor olacak gibi öyle dümdüz degil çünkü girintili çıkıntılı garip yani birsuru dikiş olacak gibi düşünüyorum. Aman neyse haftaya kadar daha fazla düşünmeme kararı aldim çünkü gercekten ağlamaya ve panik olmaya başladım.

Ben bugün bikaç bi şey sorarken laf arasında burdaki konuşmaları söyledim çekincelerinizden bahsettim umarım gelirler de sizle konuşurlar dedim, benim de daha beyazlatmam gerek ama onun için bulamadım henüz bir yer off kadın olmak çok zor

Ben şu işi halletsem yeter ya beyaz siyah umrumda degil artik

Evet dün aldim pazartesi günü için. Aksilik olmazsa gidersem paylaşırım sizle de. Siz de alın bence, muayene ücreti de odenmiyor, en azından fikrini alırsınız
Muayeneye gittin mi acaba. Ben randevuya gidemedim isyerinden izin alıp bi daha randevu alayim dedim bulamadim en erken haftaya verdi.

Muayeneye gittin mi acaba. Ben randevuya gidemedim isyerinden izin alıp bi daha randevu alayim dedim bulamadim en erken haftaya verdi.
Iptal ettim randevumu, finallerimle ilgili bir degisiklikten dolayi. Fikrini almak guzel olur doktorun ama bir randevu daha alır mıyım emin degilim. Gözde Erten Kilic var kafamda epeyce bir süredir, bu ameliati da çok yapan biri. Dış dudak yağ enjeksiyonuyla birlikte labioplastiyi de ona olucam muhtemelen.

Anladim

Bugün muayene oldum hakan bulama. Her sorumu yanıtlamaya calisti yaklaşımı iyidi oldukca. Ama çok kararsızım kafayı yiyicem. Gözde hanimda labioplasti+dış dudak yağ enjeksiyonu 5 bin lira. Hakan beyde aynı işlemler 2 bin. Çok fark var. En büyük soru isaretim: evet doktorun yaklaşımı iyidi oldukca ve iyi bir iş çıkarır gibi geliyor ama ya öyle olmazsa? Gözde hanımın yaptığı ameliyatlari gördüm labioplastiyi baya yapan biri ama hakan bey öyle mi acaba? Ya bu ameliati için yeterince deneyimi yoksa? Ikisi de aynı yöntemi kullanıyor ama becerileri farkliysa? Bir de fotoğraf sormayı unuttum ben hakan beye. Nasıl unuttuysam? Bir fikri olan var mı? Fotoğrafları gösteriyor mudur ki?

sen oldun mu muayene acaba? ne kadar tecrübesi var bu bölge için çok merak ediyorum açıkçası. burun ve meme yapıyor genelde. Kukusundan ameliyat olmak isteyen az insan var. sayısı az olan topluluk da doktorlara dağılınca 1 doktora baya az hasta düşüyor. belli başlı doktorlar sık sık yapıyor sadece. lütfen fikirlerimizi, bildikleirmizi, tecrübelerimizi paylaşalım arkadaşlar

Yağ enjeksiyonu ne oluyor? Bu arada dün hakan bey mesaj attı bana nasıl olduğumu sormak için o sırada bu kafa karışıklığından bahsettim kendisi de farkında insanlar burun ya da meme yaptırdığında önermekten ya da bahsetmekten çekinmiyor ama böyle bir şey olduğunda çekiniyorlar. Benim fotoğrafımı çekmedi mesela ki ben bayağı rahattım buna rağmen burunda ya da memede insanlar izin verebilirken böyle bir işlem için rahatsız olabiliyorlar, içinize neresi siniyorsa orayı yaptırın kesinlikle pişman olmaktansa daha iyi ama ben özel hastanede çalışan ya da özel muayenehanesi olan doktorlara bir türlü güvenemedim hatta bu nedenden dolayı özel hastanede çalışan bir doktora burnumu yaptırmaktan da vazgeçtim. Ha bir de eğer aceleniz yoksa, evlilik gibi bekleyin yani görüntü canınızı ne kadar sıkarsa sıksın bekleyin kararınızı verin içiniz rahat olsun ameliyata girdiğinizde

Vulva dış dudaklarına yağ enjeksiyonu yapılabiliyor. böylelikle hem daha dolgun, kırışıksız, genç bir görünüm sağlanıyor dış dudaklarda hem de iç dudak ve/veya klitorisin üzeri biraz daha kapanmış oluyor.

Fotoğraflar yapılan işi incelemek için varlar. Profesyonel bir iş yapılırken fotoğrafların da bulunması gerek kesinlikle bence. ben öncesi sonrası fotoğraflara bakarken kimsenin kimliğiyle ilgilenmiyorum, yapılan kesi ve dikişlere, çıkan sonuca bakıyorum. bedenimizin bir parçasının böyle ötekileştirilmesi çok saçma. hem de böylesine bir işte.

yaklaşık 4-5 yıldır aklımda olan bir şey açıkçası. cinselliği evlilikle özdeşleştirmiyorum. acelem var veya yok diyemem. ama bir an önce olmak istiyorum artık.

özeldekilere neden güvenmiyorsunuz acaba? bana önem verilmesi gereken en büyük şeylerden biri tecrübe gibi geliyor. bu ameliyatı birçok kez yapmış olması doktoru birkaç adım öne taşır bence. hakan beyde buna emin olamıyorum maalesef..

dr_hakan_bulamGenital estetik ile ilgili son zamanlarda yoğun paylaşım isteği oldu. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de genital estetik işlemlere talep ve uygulamalar katlanarak artıyor.Genital bölgedeki farklılıklara bağlı en sık şikayetler hareketler sırasında ağrı ve sıkışma, sıkı giysilerde rahatsızlık, tayt ve mayo kullanımında görünürlük oluyor. Yine genital bölgedeki fazlalıklar, sarkmalar veya hacim kayıpları cinsel çekicilikte azalma hissi ve kendine güvende azalmaya neden olabiliyor. Büyük ve sarkık vajinal iç dudakların ve klitoral örtünün toparlanması en sık uygulanan işlem bunu vajina daraltılması (vajinoplasti), dış dudaklara, pubis (Venüs) tepesine yapılan iyileştirici uygulamalar takip ediyor. Genital estetik uygulamalarından memnuniyet oranı %95 in üzerinde oluyor, eğer böyle bir problem hissediyorsanız zaman kaybetmeyin, en azından muayene olmanızı fikir almanızı öneririm. Herkese sağlıklı günler.

hakan bey instagramında paylaşmış. G Graceunion , bence siz etkili oldunuz bu konuda hahahah. siz bi gittiniz arkanızdan birçok insan geldi hfhgfhjs

Saçma bi şey dicem ama neden vajina daraltmasına parantez içinde vajinoplasti yazıyor da diğerlerine neden lapioplasti ve klitoraplasti yazmıyor?? bir de ben muayene olmaya gittiğimde konuşurken ''vajinanız'' demişti. vajina değil ki orası. VULVA!

Merhaba ben Esra hanıma oldum çok memnun kaldım tavsiye ederim aklınıza takılan birşey olursa yardımcı olabilirim
Merhabalar şuan ki durumunuz nedir şekil istediğiniz gibi mi deneyimlerinizi yazabilir misiniz bende yakın zamanda olmayı düşünüyorum ama çok tedirginim

Merhabalar doktor ismini paylaşır mısınız şuanki durumunuz nasıl hala memnun musunuz şekil istediğiniz gibi mi?

Bence gidin bir konuşun, çekincelerinizin hepsini söyleyin, aklınıza yatmazsa da çekip gidersiniz sonuçta diğer doktorlar gibi 250-300 lira muayene ücreti de vermiyorsunuz
Uzun zaman olmuş şuanki durumunuz nasıl şekil istediğiniz gibi mi memnun kaldınız mı?

Uzun zaman olmuş şuanki durumunuz nasıl şekil istediğiniz gibi mi memnun kaldınız mı?
Evet memnunum iz miz hiç kalmadı, o zaman aklımdaki görüntü neyse o oldu ama şimdi diyorum ki acaba kapsamlı bi şey mi yaptırsaydım, bilemedim. Hakan Bulam’a yaptırdım ben

Evet memnunum iz miz hiç kalmadı, o zaman aklımdaki görüntü neyse o oldu ama şimdi diyorum ki acaba kapsamlı bi şey mi yaptırsaydım, bilemedim. Hakan Bulam’a yaptırdım ben

Bu doktor ismi paylasmak sizce etik midir?
Ulu orta insanlari övmek ya da yermek sanki pek hos degil. Ozelden paylassaniz daha guzel olabilir. Insanlar yazilanlara deger veriyor ve mutluluklarini ya da siki tilarini paylasiyor burada. .
Bu mesajdan alintiyla hepimize soyluyorum aslinda.

Bence gayet de etiksek bir problem oluşturmuyor. Burdaki amaç zaten bu. Ben kişisel deneyimimi yazarım ki insanlar ona göre değerlendirmeye alsın. Ben burdan karar verdim gittiğim yerlere ve çok işime yaradı açıkçası. Çünkü reklamlarla okudukları okullarla olmuyor bu iş, hastalarla ilişkisi olsun el becerisi olsun eh bunu da daha önceki hastaların dönütünden öğrenebiliriz. Kişisel algılamadım yazdığınızı alınmıyorum da ama bu sitede bu forumda benim için önemli olan doktor adları ve insanların memnuniyeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…