ANKARADA LABİOPLASTİ OLANLAR

Benim yazdigim bu degil ki :)
Ben size bunlardan faydalanmayin demiyorum ya da bunlari paylasmayin demiyorum ya da gi5tikleri okul vs dgl de insan iliskileri onemsiz demiyorum. Lutfen tekrar okuyun yazdigimi.
Gecmis olsun.

Ben de o kadının mağduru olarak çok anlattım bunları. Bakın bu olay kişisel değil. Doktorun karakteriylw alakalı tamamen. Bana da benzer şeyler söylemişti. Kesinlikle bir ruh sağlığı merkezine gözükmesi lazım o doktorun.

Arkadaşlar merhaba, bu operasyonu olan ve canı yanan biri olarak her şeyi ama her şeyi ayrıntılı olarak yazdım. Açtığım başlıklara da bakabilirsiniz.

Yeni üye olup dr övenlere ya da savunanlara hatta isim vermeyin diyenlere itibar etmeyin. Iki kişi mükemmmel oldu müthiş rahat geçti diye reklam yapıp ebru z. Nun ismini burada yazdığı için biz güvenip gittik gitmez olaydık mağdur olduk. Şuan dava aşamasında zaten. Yazdığımız her şey belgeli ve yasal olarak sunduklarımızla aynı. Kimseyi karalamadiğım hatta insanları uyardığım için kendimle gurur duyuyorum.

Siz deneyimlerinizi anlatırken dürüst oldunuz. Ama buraya gelip dr ismi vermeyin diyenler daha dün reklam yapanların ta kendini ya da farklı versiyonu. Her şeyin açığa çıkmasından rahatsız oluyorlar. Herkes işine baksın. Böyle yazanların mutlaka geçmişte yazdıkları postlarina bakın onlar kendini ele veriyor zaten.

Ben ve arkadaşlarım yaşadığımız acı tecrübeye dayanarak sizlere şunu söylemeliyim. Doktor seçerken, kendinden emin olan, hastasını müşteri gibi değil insan olarak gören, bir hata yanlış işlem ya da yalnızca hasta memnuniyetsizligi dahi olabilir bu durumda hastaya destek olan doktorlar asla yapılan yorumlardan da rahatsız olmayacaktır. Şikayetleri duyup hastasına destek olmak yerine vay benim müşterilerim kaçıyor param azalıyor paniğini yaşıyorsa doktor takdir edersiniz ki işte bu yollara başvuracaktır. Doktor seçiminde aman ha aman dikkat.

Kecioren arastirma hastanesine agustos ayi icin meme kucultme ameliyati olucam nasil bir hastane ve omer faruk ve fatih tekin duyumlariniz varmi

Burda birsuru kotu yorum var o doktor icin iyileri gecmistir.Hic denk gelmediniz mi

Burda birsuru kotu yorum var o doktor icin iyileri gecmistir.Hic denk gelmediniz mi
Maalesef denk gelmemiştik. Kızlık zarı konusunda evet çok fazla olumsuz yorum varmış ama bizim derdimiz labioplasti olduğu için bunları gözden kaçırdık. Bir de ben yazınca tek tek çıktı insanlar ortaya. Öyle bastırıyor hastalarını. Etik nedir bilmeyen bir kadının bu mesleği devam ettirmesi çok yanlış. Bunun için savaş veriyoruz.

Cok gecmis olsun bende ilk Ebru hanimi duydum okuduklarim hic guven vermedi zaten iyi ki Esra Cabuk Comert'e gitmisim dedim suan 3 kisi arasindaydim bende Ebru Hanim, Esra Hanim Ve Ozgur Bey secimim hem uygun hem guvenilir olsun istedim bu sekilde almistim kararimi.Cok olumlu olumsuz yorum var insanin kafasi karisiyo revizyon yaptircakmisiniz?

Canım oooooo revizyon yaptırdım ben bir sene olcak sana da çok geçmiş olsun. Kurtulmuşsun bu dertten ne mutlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…