Gebeliğe Hazırlık Ankarada iyi bir hastane yada doktor tavsiyesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

1meyra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2017
605
496
Bu aralar hep araştırmadayım yaşımında vermiş olduğu bir durum yaşım 37, 1 yıllık evliyim ameliyat sebebiyle bebek istemedim ameliyatımı oldum mecburi idi ve yeni yeni birşeyler öğrenmeye çalışıyorum Allah nasip ederse bebegim olsun istiyorum geçen doktora gittiğimde oda öylesine ilk muayene idi pregesteron değerin iyi dedi folik asit yazdı zaten almıştım 2 haftadır içmekteyim. (folik trio) klasik kan ve idrar testi yapıldı bişey çıkmadı, küçük bir polip var dedi patolojiye gönderdi şu an sonucu daha çıkmadı.
Eğitim araştırmaya gittim sonuç göstermek için 3 saat bekledim, doktor tavsiye sitesinden bulup gittim 1 dk zor konuştuk ,folik asit yazıp yolladı, gerçekten iyi bir doktor bulmak zor hsg için gidicem ankarada iyi bir doktor arıyorum genel anlamda hem muayene hem hsg çektiricem, Etlik zübeyde hanım kadın hastalıkları olduğu için iyi diyorlar. Gazi ünv ve cebeci tıp fakültesi nasıl? fark ücreti vererek doçent muayenesi olabilir hocaları hakkında tavsiye bulunabilcek kimse varmı.
Gazi ünv. deniz hanımı duydum sadece.
Özel doktora gitsem 300 den bşlıyor ve testleri hariç. Onada bütçem yok.Her ay gitmek gerekiyor.

Eryaman hastanesinde oskar beye gidebilirsiniz
Ben 2 defa gittim memnun gibiyim şu an için

o güzergah bana çok uzak kalıyor teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…