Tüp Bebek Merkezleri Ankara'da en iyiy tüp bebek doktoru azospermi

hayal72

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
2
0
31
Arkadaşlar merhabalar eşim azospermi Ankara da en iyiy tüp doktoru azospermi konusunda alanininda iyiy bir hekim tavsiyesinde bulunan varmı lütfen cewap Recai papuccu düşünüyorum yanında tedavi olan varmi

Arkadaşlar merhabalar eşim azospermi Ankara da en iyiy tüp doktoru azospermi konusunda alanininda iyiy bir hekim tavsiyesinde bulunan varmı lütfen cewap Recai papuccu düşünüyorum yanında tedavi olan varmi
prf. dr. KAAN AYDOS azosperm de çok iyi araştırıp instagram adresinden de bakabilrsin ankarada

Ankara memorial. Prof Dr Aygül Demirol
Bahçeci Prof Dr Berfu Demir.
Bunlar ankaranın en iyisi.

Benim eşimde azospermi Kesinlikle alife etimesgut mesut tül diğerleri gibi hemen tese yapalım demiyor profilimden sprem donasyon yazımı oku ve hikayemin geri kalanını beni anlayacaksın 🤗😇 sprem çıkışlarımız oldu ve transfer oldum 26sında ve pozitifimi aldım çok şükür yazılarımı oku 😊

X