Ankarada doktor ve hastane

merhabalar,
benim doktorumu şiddetle tavsiye edebilirim.
Dr. Cihangir Çakıcı. Muayenehanesi Tunali Hilmi caddesinde. Çok tatlı bir doktordur ve doğumda belki de en önemli kısım olan anestezi doktoru Cihangir Bey'in çalıştığı çok şeker bir hanım.
Süper rahat, güle oynaya doğum yapmak için arayın derim ben.

Ben de 14 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri Mesa Hastanesine gidiyorum. Doktorum Burcu Saygan Karamürsel. Hastaneden de doktorumdan da çok memnunum. Doktorumuz her gittiğimizde bizi bebeğimizin fotoğrafı ve video kaydı ile uğurluyor. Tam sizin istediğiniz gibi sanırım :))

Doktor olarak Prof. Tarık Aksu yu tavsiye ederim.Doktorumu ilk gördüğümde işte bu demiştim aradığım doktor.Bilgisi ve tecrübesi karşısında kuş gibi hafifliyor bütün kaygılarınızı unutuyorsunuz hele de benim gibi pimpirikli biriyseniz.

ankarada melike doğanay,a giden varmı birde sinan beksac hangisi iyi

kızlar bişey sorucam, özellikle özel doktor muayenehanelerinde takip olanlar 32. haftadan sonra 15 günde 1 e düşüyor ya takipler. doktor her seferinde ücret istiyormu sizden. bir alıp bir almıyormu yoksa??? bizimkisi her seferinde alıyor. 36. haftadan sonra haftada 1 e düşüyor sanırım kontroller her seferinde para isteyecek diye çok korkuyorum maddi olarak göctük valla.

2 dr nin özel muayenesininücretini biliyorum
CÜNEYT GENÇ bir gittiğinde alıyor 2. kontrol oluyor alınmıyor
SERDAR OĞUZ 15 günü geçerse ücret yeniden alıyorlar

Ankara cidden pahalı bu konuda Bursa da ayda kaç gidersen git 1 ücret ödeniyordu

tek kelimeyle acımasızlık gerçekten. kontroller için ayrı, doğum için özel hastaneye ayrı, doktora ve bir de anesteziste ayrı soygunmuş vallahi.:çok üzgünüm:

her doktor farklı cüneyt genç ayda iki kontrol olursa ücret almıyor. ben bir kere bir ayda üç kere gitmem gerekti bir sefer ücret aldı. ama her doktor aynı olmuyor her seferinde para alan doktora denk gelsem açıkca söylerim çok acımasızca her özele muayene giden hasta maddi durumu iyi zengin demek değildir.

Ben yaklaşık 3 sene önce Cüneyt Genç'le Mesa'da tanışmıştım. Sadece rutin jinekolojik muayene için gitmiştim. İnsanı rahatlatan güven veren bir uslubu vardı, ben de çocuk sahibi olmaya karar verirsem Cüneyt Bey'e gitmeye karar vermiştim. Mart 2009 da çocuk sahibi olmaya karar verdim ve Cüneyt Bey'e gittim, gayet güleryüzlü, gebelik öncesi yapmam gerekenler konusunda bilgi verdi, tahlillerimi yaptı.Mayıs ayında hamile kalmıştım ve tekarar gittim, hersey çok iyi gidiyordu fakat 2'li test sonucum alt sınıra biraz yakın cıkmıştı ve bunu bana haber verirken o kadar soğuk ve işini yapan insan edasıyla konuştu ve beni rahatlatmak dışında daha fazla panik yaptı. Eşim konuşmak için aradığında, neden arıyorsunuzki tarzında konuşmuş ve biz ertesi gün yüz yüze görüşmek için gittik. Yine bilgi vermeye devam ediyor ama o herşey yolundayken gülücükler saçan insan gitmiş yerine farklı bir insan gelmişti. Benim o anda bilgiden çok rahatlamaya ihtiyacım vardı ama bu rahatlamayı ne ben ne de eşim hissettik.Ve konuşma sırasında benim 1 bebekle ilgilendiğimi kendisinin 100 bebekle ilgilendiğini, herkesle empati kurmasının çok zor olduğunu söyledi ve orda benim için bitmişti ama 1 şanş daha verip mal attım, durumu anlatan ve gelen cevap direk kendisinin öyle yapmadığını, hata yapmadığını açıklayan cinstendi. Benimle ilgili 1 kelime bulamadım içinde. Ben 3 sene sonra, herşey normalse neden böyle bir tepki vereyim?? Neyseki aradığımı bulamadım ve açıkcası yoğunluktan riskli hastaları başından atmaya çalıştığını düşünüyorum, bu davranışın başka açıklaması yok. Yani herşey ii giderken iyi, anlayışlı bir doktor fakat, işler ters gitmeye başladığında tanıyamadığım biri. Bir gbeliğinde sürekli risk altında olduğunu düşünürsek, tavsiye etmiyorum... Şimdi Cihangir Çakıcı'ya gitmeye karar verdim, izlenimlerim hakkında bilgi veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…