Ankarada doktor ve hastane

bende senin dedigin kadar öyle renkli resim tabletme falan yok ben çokta duymadım en iyi doktorlar ın bile verdigini şaşırdım senin doktora onu ayrıntılı ultrasonda verirler genelde. benim gittigm doktora da çok iyi başarılı bir doktor ben kesinlikle başkasına gitmem aksilik olmadıkça güveniyorum çünkü ona en önemlisi o çünkü bebegimin gelişimi iyi olsunda renkli resim o kadar önemli olmayabilir...bulurmusun öyle bilmiyorum ama zor gibi.kolay gelsin..

Mum dibini aydınlatmaz derler ya doğru laf vallahi.. koca ankarada bende olduğunu sanmıyorum gördüğüm kadarıyla.. çok şükür oğlum iyi herseyi ile bunun yanında onların olması güzel oluyordu ileride onun için çok hoş bir detay bu şayet beni olsaydı çok hoşuma giderdi:)) ama bencede burada yok gibi napçaz artık elimizdekilerle idare ederiz bizde ben yinede arastırayımda bir belki bulurum

muayeneye gittiğinde cd yapmasını istersen yapıyo benim doktorum..bi de ultrason cihazı çok çok iyi,resim werdiğinde resimler çok net çıkıyo..4 boyutlu ultrasonu da war..

hıh ok ilk gitçeğim yer ozaman 29 mayıs hastanesi nesrin fener olsun. madem güler yüzlü ilgili ve diğer imkanlarıda var çok sevindim saol canım. Muayene ücreti nekadar oranın? nesrin hanıma gitmek için randevuyu hemen alsak gün veriyorlarmı yoksa baya süre sonramı gün veriyorlar? randevu no su ve tam adresini yazman mümkünmü canım? ssk yada bakıyormu o hastane? nesrin hanımın özel muayenesi varmı?

yaklaşık bi hafta 10 güne alabiliyosun sanırım randewuyu..çok da bilmiyorum çünkü ben her gidişimde bi ay sonrakini ayarlıyıp çıkıyorum o yüzden bilemiycem..593 29 29 hastanenin nosu..burdan bilgi alabilirsin cnm..ssklıların ödediği fark 20 tl idi..ama önceki gün gittiğimde artık fark almıyoruz sadece 2 tl dedi:)) bedawa yani:)) normalde acil doğuma filan gitmesse bi 10 dakika filan gecikmeli girebiliyosun ama çok bekletmiyo..canım adresi: dikmen caddesi üzerinde tam..nosu: 312 ymiş baktım şimdi..şööle söliyim kızılaydan keklik dolmuşuna binersen tam önünden geçiyosun..aracınla geliceksen de tam olarak nerden geliceğini bilmediğim için tarif edemiyorum..dikmen caddesini sorarsınıs birilerine:)

gerçi internettende baktım şimdi nettende randevu alınıyormuş yarın ya da öbürgün gitmeyi düşünüyorum haber veririm saolasın canım ay çoközledim oğlumu :))

gerçi internettende baktım şimdi nettende randevu alınıyormuş yarın ya da öbürgün gitmeyi düşünüyorum haber veririm saolasın canım ay çoközledim oğlumu :))

sen yine telden al noolur nolmaz:) rica ederim cnm..aklına takılan bişi olursa sor..maşallah oğluşuna da..

başkentte ozellıkle onerdıgım bı doktor yok hepsı bırbırınden ılgılıler
cnmmm unvdenın mı? emeklı sandıgı gecıyormu 2 li test yaptırabilirmıyım??
cnm sen gidince banada bir özelden msj atarmısın cok sevınırım böle dr bulursan bizimde ihtiyac var teysesı ankda arastrma ımkanım yok hemen burdan ayarlayıp gidicem.sırf test ve iyi bir muayene için gidiyorum cevpa yazarsan sevınırım
sen yine telden al noolur nolmaz:) rica ederim cnm..aklına takılan bişi olursa sor..maşallah oğluşuna da..

cnmm saol yazdım bu notlarınıda 2 li test yaptırabilirmıyım burada

canım op.dr. cüneyt gençe gidebilirsin. ben her ay gittiğimde resim tab ediliyor cd kayıt yapılıyor yine siyah beyaz çıktı veriliyor. sonuçta bunlar da bana anı olarak kalacak. ben doğumu mesa hastanesinde düşünüyorum. cüneyt beyden dolayı mesa hastanesinde indirim yapıyorlar. kuzenim yeni doğum yaptı cüneyt bey girdi doğumuna ve mesada yaptı çok memnun kaldı. ilgi alaka gerçkten çok güzeldi. hastaneye 1500 ytl normal doğum ücreti ödedi doktoruna da sanırım 1500 olması lazım.

kızlar sımdı mesanın sitesıne de girdım bayagı güzel duruyor:)) benım iş ark da buraya gidiyrdu hangi dr bilmıyorum ama suan görüşmuyoruz yoksa hemen sorardım..
cok dr var hangisi iyidirkı
cunEyt beyın adı yok ama.birde prof var acaba onun için eksrta ücrete gerek varmıdır

denız burdaysan cevap verrmısın tatlım
mesada 2 li test yaptırabilirmıyım birde cuneyt beyın adı nedne burda yok yardımcı olabilirmısın

CÜNEYT GENÇ in mayenehanesi nerede? sanırım çalıştığı bir hastane yok demiştin yanlış hatırlamıyorsan dimi.. muayene ücreti nekadar? mesada doğum yaptırıyor mesaya 1500 veriyoruz birde dr ye ayrıca 1500 veriyoruz yani. ooyyh ne zormuş doğum yapmak maddi manevi yahu:)) olmadı cüneyt beyide denerim.saol canım

ama bir doğum 3000 ytl oluyor cok pahalı geldi ama olsun.mesada ki diğer 5 dr nasıl acaba benım için önemlı olan normal doğum taraftarı dr olması kızlar bilğiniz varsa yazarmısınız.cunkı 2 liye gidicem ya oraya gidiyim dıyorum napıyım

canım cüneyt genç mesada çalışmıyor özel kliniği var sadece doğumları genelde orda yaptırıyor. zamanında orda çalışmış bir doktor ayrıca 3000 ytl çok bir meblağ değil ben hacettepede çalışıyorum inanın burda bile o kadar para dökersiniz.

canım normalde mesa hastanesi daha pahalıdır. ama kuzenim söyledi daha yeni doğum yaptı cüneyt beyden dolayı indirim yapmışlar ayrıca hacettepede gibi bir üniversite hastanesinde uzman doktorun doğumuna girmesi için ödediğin para bundan daha fazla.

Zekai Tahir Burakı Asla Tavsiye etmem..Kızımı kaybetmeme sebep oldular
Ama yaşadıklarımı ben biliyorum
Orda olanları hep gördüm..

Hacettepeyide pek tavsiye etmiyorum

Bence en sağlıklısı Akay hastahanesi.Hem fiyatları uygun hemde doğum için donanımlıüArkadaşım çok memnun kaldı epidural oldu.

Yada Medicana da Türkan hanım var Adını çok duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…