Ankarada Ağrılı Cinsel İlişki İçin Önerisi Olan....

Minnakeller

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
641
1.818
34
Merhaba arkadaşlar. 3 yıl önce doğum yaptım. O zamandan bu yana hiç ilişki istemiyorum çünkü vajina girişinde her seferinde yanma oluyor ve ağrı baskı hissediyorum içimde. Islanmada ve girişe sorun olmuyor. Ama ağrı baskı hissettiğim anda o baskıdan başka bir şey hissetmiyorum. Doğumdan öncede nadiren oluyordu ama doğum sonrası hiç zevk almamaya başladım. Artık bunalmaya başladım. Araştırmama göre muhtemelen ağrılı cinsel ilişki problemim var ve tedavi olmak istiyorum. Ankarada yaşıyorum. Bana bu konuda hekim öneriniz olursa çok çok mutlu olurum. Baktığım doktorların bir çoğu hep gebelik konusunda yada cerrahi işlemlerde deneyimli ve o yönde geliştirmiş kendini. Kime gideceğim bilmiyorum, kandırılmak da istemiyorum açıkcası.

3 sene içinde herhangi bir uzmana gitseydiniz sorununuz çözülürdü şimdiye kadar. Ankarada doktor bilmiyorum ama kendinizi şartlamayın. Herhangi bir doktora gidin muayeneniz yapılsın. Üç sene jinekolojik muayeneden geçmemek bir sorununuz olmasa dahi çok uzun bir süre zaten.

3 sene içinde herhangi bir uzmana gitseydiniz sorununuz çözülürdü şimdiye kadar. Ankarada doktor bilmiyorum ama kendinizi şartlamayın. Herhangi bir doktora gidin muayeneniz yapılsın. Üç sene jinekolojik muayeneden geçmemek bir sorununuz olmasa dahi çok uzun bir süre zaten.
Evet haklısınız. Çok umursamadım üstüne düşmedim başka hayat telaşeleri de olunca geri plana attım. Şu günlerde çözeceğim umarım.

X