ilk zamanlar ağrılı cinsel ilişki normal mi? sadece ağrı hissediyorum zevk alamıyorum

benimde şimdi 1 hafta sonunda ağrı ve acı azaldı ama orgazm olamıyorum bunun bir yolu var mı? vajinadan nasıl orgazm olunur
o biraz erkeğin profluğuna bağlı jdjfj siz sadece kendinizi kasmayın ve hangi pozisyonlar daha cok hosunuza gidiyorsa o pozisyonları kullanın

Normal, ne zaman geçeceği kişiden kişiye göre değişiyor bazı kişilerde bir kaç haftaya geçiyor, sizi korkutmayım ama bende azalarak bir seneye yakın sürmüştü (doktor normal demişti) Önerim önsevişmeyi uzun tutun, bir de pozisyon değiştirin, bazı pozisyonlarda o dediğiniz gibi bir yere çarpar gibi oluyor baskı oluyor ama bazı pozisyonlarda bu olmuyor ve daha rahat oluyor.
ilk haftaki ağrı şiddeti baya azaldı ama şimdi orgazm olmak istiyorum olmuyor bunun için ne yapmak lazım vajinal orgazm nasıl olacak

Ne kadar oldu evleneli ön sevişmeyi uzun tutun ilişki kısmını oldu bittiye getirmeden kesfete keşfete zamanla orgamz olmayi becerirsijiz aklınızda sürekli nasıl orgamz olacağın takıntısını çıkarın zevk almaya bakın
vajinal orgazm olabilirim ama değil mi klitoristeki kadar büyük bir his olmuyor vajina içinde nedense

o biraz erkeğin profluğuna bağlı jdjfj siz sadece kendinizi kasmayın ve hangi pozisyonlar daha cok hosunuza gidiyorsa o pozisyonları kullanın
erkeğin ne yapması gerekiyor peki? pozisyonda değişsek vajina içinden zevk alamadım klitoristeki gibi kuvvetli bir his hissedemiyorum vajinadan

erkeğin ne yapması gerekiyor peki? pozisyonda değişsek vajina içinden zevk alamadım klitoristeki gibi kuvvetli bir his hissedemiyorum vajinadan
yani erkeğin de kendini değil sizi düsünmesi gerekir. ne kadar uzun süre ve sizi memnun edecek pozisyonda kalırsa o kadar iyi. her kadını memnun eden pozisyon farklı. henüz yenisiniz bence zamanla zaten oturacaktır her sey

Güzelim bak yankis anlama sen biraz tez canlısın galiba kafaya bu takma bak acı ağrı azalmış sıra orgazm da zamanla düzelir kafaya takarsan sitres yaparsan bu orgazm zorlaşır rahatla keyfini çıkarmaya bak

Ne ara evlendin eskisi ile uğraşıyodun arayıp duruyodu seni çok geçmedi ki üstünden?
burda zaten söylemiştim evleneceğimi, inanmıyordunuz hiçbiriniz. ben önüme bakmaya çalışıyordum görücü usulü oldu. eskisiyle neden uğraştım çünkü yaptıklarını biliyorsunuz psikolojimi bozdu travmatik şeyler yaşattı şerefsiz bir insan geçen hafta bile bana iş attı kendince. benim evlendiğimi anlayınca. böyle iğrenç bir insan. iyikide kurtuldum ondan. eşimle mutlu olmaya bakıyorum onu seviyorum

yani erkeğin de kendini değil sizi düsünmesi gerekir. ne kadar uzun süre ve sizi memnun edecek pozisyonda kalırsa o kadar iyi. her kadını memnun eden pozisyon farklı. henüz yenisiniz bence zamanla zaten oturacaktır her sey
ben zevk almak için çabalıyorum ona da söylüyorum ama zevk aldığım bir pozisyonu bile bulamadık henüz vajinadan zevk zor bir şey sanırım

Güzelim bak yankis anlama sen biraz tez canlısın galiba kafaya bu takma bak acı ağrı azalmış sıra orgazm da zamanla düzelir kafaya takarsan sitres yaparsan bu orgazm zorlaşır rahatla keyfini çıkarmaya bak
haklısınız ben tez canlıyım hemen olmayacak hiçbir zaman sanıp telaşlanıyorum ağrı acı geçti sonunda umarım orgazm da olurum böyle hiç güzel olmuyor eşim boşalıyor bende tık yok

haklısınız ben tez canlıyım hemen olmayacak hiçbir zaman sanıp telaşlanıyorum ağrı acı geçti sonunda umarım orgazm da olurum böyle hiç güzel olmuyor eşim boşalıyor bende tık yok
Oluruna bırak acele etme daha yeni yeni ilişkide vücudunuzu kesfediyorsunuz

evet öyle oluyorum eşimde yapıyor oluyorum ama vajinada olamıyorum
Çok normal. kadınların %75i zaten vajinadan olmuyor. Bu tamamen anatomik bir şey. Vajinal orgazmın kaynağı da klitoraldir. Klitorus'un vajinaya doğru içeriden uzanan kolları var onlar vajina duvarına yakınsa vajina içinden uyarılabiliyor ve o zaman "vajinal orgazm" oluyor ama bu kadınların %25inde böyle yoksa normalde vajinal uyarım yeterli olmuyor, klitorus başının uyarımı da gerekli oluyor. Bu sizin bir eksikliğiniz değil, çoğunluk, yani %75, böyle zaten. Bence kafaya takılacak bir şey yok, keyfinize bakın.

Çok normal. kadınların %75i zaten vajinadan olmuyor. Bu tamamen anatomik bir şey. Vajinal orgazmın kaynağı da klitoraldir. Klitorus'un vajinaya doğru içeriden uzanan kolları var onlar vajina duvarına yakınsa vajina içinden uyarılabiliyor ve o zaman "vajinal orgazm" oluyor ama bu kadınların %25inde böyle yoksa normalde vajinal uyarım yeterli olmuyor, klitorus başının uyarımı da gerekli oluyor. Bu sizin bir eksikliğiniz değil, çoğunluk, yani %75, böyle zaten. Bence kafaya takılacak bir şey yok, keyfinize bakın.
klitorisi ne için uyarmak gerekiyor vajinal orgazm için mi dediniz yoksa klitoral orgazm için mi

klitorisi ne için uyarmak gerekiyor vajinal orgazm için mi dediniz yoksa klitoral orgazm için mi
Orgazm orgazmdir aslında vajinali klitorali yok. Klitorusu uyararak orgazma ulaştın mı klitoral orgazm oluyor, vajinayı uyararak orgazma ulaştın mı vajinal orgazm oluyor. Ama vajinayı uyardığında da aslında klitorus'un vajina duvarlarına doğru içeriden uzanan kollarını uyarmış oluyorsun. Bir de vajinanın üst duvarında skene bezleri var bunlar uyarıldı mı bazı kadınlarda su gibi bir sıvı çıkışı oluyor, bu orgazm değildir, orgazm ile eş zamanlı olabilir veya orgazm olmadan da olabilir, veya hiç olmayabilir.

X