Ankara veya Bursada iyi bir KAPLICA- Oteli ariyorum

ThirtyFouR

iStaNBuL
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
7.509
435
37
Annem bi rahatsizligindan dolayi Kaplicaya gitmek istiyor, tercihen Bursa veya Ankara
buralarda kaplicaya gidip memnun olan var mi? tavsiye edebileceginiz bi otel var mi?

Gitmedim ama Asya Termal otelin adını çok duydum.Kızılcahamam ve haymana civarlarına bakın isterseniz...

canım asya temale biz çok sık gideriz apart tutarsanız çok uygun otel biraz tuzlu ama çok güvenilir temiz

Konuyu tesadüfen gördümde belki baskasininda tavsiyeye ihtiyaci olur diye yazmak istedim.
Annemle "Yeni Kaplica"ya gittik bursada günü birlik... Otelide var ama biz kullanmadik zaten bursada konakladigimiz icin
Ruhumuzda, Vücudumuzda dinlendi gercekten.
Fiyatlar fena degildi, tam hatirlamiyorum ama öyle ucuk bi ücretler alinmadi...
Kese, Masaj tarzi özel hizmetler kullanildiginda özel bi bölümü kullanma hakkina sahip oluyorsunuz
Normal hamamin disinda, daha sakin ve temiz bi yer kesinlikle tavsiye ederim.
Hamam zaten cok temiz, ama normal hamam cok kalabalikti bizim gittigimiz dönem
özel bölümde baya bi rahat ettik.
Keseyi tavsiye ederim, masaj biraz sertti acikcasi... Masaji yapan bayan masallah tüm sinirini sizden cikarir gibi masaj yapiyor
Özel bölümde iki tane küvet var termal su doldurup banyo yapabildiginiz...
normal hamam bölümünde ufak bi havuz var, ama bunu herkes kullaniyor...
Küvetlerde avantaj termal suyunu akitabiliyorsunuz ve baskasinin girdigi suya girmek zorunda degilsiniz
normal hamamda oldugu gibi. daha hijyenik yani...

kisaca anlatmak istedim, birinin isine yarar belki...

ama neresi yazmamışsın acaaba ihlas armutlu mu dedim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…