Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ankara, eryaman da kreş arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

anesaysa

anasının kuzusu
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
622
474
39
Hanımlar merhaba, eryaman da kreş arıyorum, bildiğiniz iyi olduğunu düşündüğünüz veya kendi çocuğunuzu emanet ettiğiniz bir yer var mı?

3. Etapta ilgi kreş e bir bak istersen biz öok begendik görülmeye değer bence tertemiz butik bir okul olmus

Herkese merhaba, eryamanda gönderebilecek kreş ben de arıyorum. Ama hangisine göndermeyeceğimden emin olarak sizlerle de paylaşmak istedim. Belki duymayanınız vardır. Bugünkü hürriyette ayışığı kreşinde çocuğa eziyet videosu yayınlandı. Gerçi personelin işine son verilmiş ama böyle korkunç bir olaya nasıl göz yumuldu, idareciler video olmasa muhtemelen hiçbişeyden haberdar olmadan denetlemeden çalıştırmaya devam edeceklerdi bu kişiyi. Hem de odada iki öğretmen varken gerçekleşen olayda ağlayan zavallı küçük çocuğu susturmak için üstüne çullanıp nefes almayacak şekilde ağzını kapatıyor öğretmen. Ağlayan çocuğa ilgi gösterilir şiddet uygulanmaz. Dikkatli olalım iyi araştıralım arkadaşlar.

X