Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ankara da yaşayan bayanlarrrrrr

Ayol 25 yıldır oturduğum her gün nargile pöfürdettiğim yer orda öyle bir uygulamamı varmışşşş bir yaşıma daha girdim başka şehirden gelenler bizden daha iyi biliyorlar ankarayı vallahi toplamda ne kadara mal oluyor canım sende ne kadar bir gelişme oldu da seni tatmin etti. Cup olarak bir artış oldu mu?

esas bende çok gezmedim ankarayı ama algıda seçicilik dielim:))) yağ 120miydi 130 muydu bak pek ii hatrlayamadım ama ikisnden birydi seansı 30 yani haftada işte şu kadar seans girmelisin die bşi yok istedğin kadar gir daha iyi sonuç alıyosun vallahi şu an benim 11 cm lik bi farkım var grmeden önce vakuma ölçmemiştim malesef ama arkadaşlar önceden göğüslerimin dümdüz olduğunu söylüorlar...yane bu da bi 4 5 cm fark oldu demek..:S

sütyen cup ında değişiklik oldu mu peki tatlım. bir üst bedene geçiş falan?

yani bi haftada 5 kez girsen 150 mi veriyosun :S peki tekrar baslicakmisin ? acaba antalyada bunu yapan bi yer varmidir ? sanmiyorum ama :S

yani bi haftada 5 kez girsen 150 mi veriyosun :S peki tekrar baslicakmisin ? acaba antalyada bunu yapan bi yer varmidir ? sanmiyorum ama :S
evet canım ya maliyetli ama haftada 3 felan griodum ben yada 2 yemeyip içmeyip vakuma:) eger daha maliyeti düşük bşi bulamazsam gder gtmez devam edicem..

walla biraz daha biriktirsen silikon parasi çikar nerdeyse 80 e daha bir beden var =)

herkezin vucut gelişimi farklıdır demişti ama 2 beden vaat etmişti :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…