Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ankara da yaşayan bayanlarrrrrr

Rakish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
18
0
reklam gbi olurmu bilmiorum ama olursa af ola:) ankara da bahçeli de bir güzellik merkezinde vakumla göğüs büyütme işlemi yapılıyorr bir bilgisi olan var mı????

yaaa gerçekten mi cnm bi araştralım gderm bn bahçelie..hangi mrkz

ben geçen yıl gittim veee faydasını gördüm bu yıl tekrar gidicem.merak ettim benden başka kimler gidio ve işe yaradımı?? bahçeli 7. cadde s güzellik merkezi

ben geçen yıl gittim veee faydasını gördüm bu yıl tekrar gidicem.merak ettim benden başka kimler gidio ve işe yaradımı?? bahçeli 7. cadde s güzellik merkezi

Merhaba;
Fiyat hakkında bilgi verebilir misin? Nasıl bir işlem yapılıyor? Ne kadar faydasını gördün? Tekrar gitmek istemenin sebeni yeniden küçülmüş olması mı? Çok soru oldu ama yanıltlarsan çok sevinirimkaydirigubbakcemile5

evet evet bende merak ettim çok neden tekrar gidiceksin ve fiyati bi ankaraya gittigimde bende yaptiriyim eger ise yariyorsa

şimdi kızlar şöyle ben ankarada sadece okuyorum yazın eve geldiğim için kısa süre gidebildim bu arada kısa süre derken bana önerilen süre 5ay dı ben 3 ay felan gdebildim şimdi şöyle söyliyim bi şişe yağ var alınıcak o 120 tl adını hatırlayamadım ve 2 ay gidio vakum yarım saat sürüyo ve 30 tl istersen hergün git istersen haftada bir ama sık sık gitmenin çok faydası oluo böle bi makina var ital göğüse yerleştirilen uni gbi aparatları var 30 dk boyunca böle çekio bırakıo çekio bırakıo..biraz maliyetli ama bence işe yarıo ayrıca deneme seansı ücretsizdi vakumun etkisini gidip görebilirsiniz yerimseniben

biraz gayret biraz zaman biraz sabır ve biraz maliyet isteyen bi işlem bu arada normalde de o yağı 5 gn gece msj yapıosn 2 gn yapmıosun öle bi sınırlandrması var vakuma gittiğin günler zaten ordai uzamn o gün ki masajı yapıo bayanssulusmile

ufff madem ole acaba antalyada yapan yer varmidir bir de hergun gidince daha az bi sure yeterli oluyomudur acaba

Eee biz kendimiz de yaparızzz yağlar bol aktardan istediğini al.Evde de elektrik süpürgesi.Valla olur.:hulya:Çekip bırakmak değil mi maksat:lepi:

bu vakumlu aletler ebayde satılıyor, acaba onlardan mı...
bir de yağ, kendi özel karışımları falan mı yoksa dışarıda satılan bir ürün mü...
geçen sene gittim fayda gördüm demişsiniz, ne kadar süre nasıl bir periyotta gittiniz, bırakınca sönme oldu mu, her sene devam etmek gerekiyor mu, ne kadar büyüme oldu?
evet çok soru sordum)

hepsini cevaplıorum :) sönme olmadı :) o yağ kendi karışımları değil bitkisel bi yağ . ben 3 ay gitmiştimm istedğimiz sonucu aldıktan sonra gitmemize gerek yok kaydirigubbakcemile5

yaaaaaaaaaaaaaaa supermis daha bi ay once ankaradaydim ve bahsettigin yere yakindim keske haberim olsaydi yaa hergun giderdim :S

bu şekilde pompalar zaten satılıyo göğüs büyütücü diye ama bi yerde okumuştum sarkmalara sebep oluyo diye.. sürekli aynı yeri çekip bırakıyo sonuçta sarkar bencede..

canim sarkik gogusleri toplamak buyutmekten daha kolay bence :))) buyusunde kalanini toparlariz zaten hatta ayni anda toparlama isleminede baslariz bu arada o bitkisel yagi hatirlamiyorsun dimi neler vardi içinde?

ben beauty breast diye bir kemer almıştım.. herşeyi olduğu gibi bunu da düzenli kullanamadım. bir ara yalnızca 2 aya yakın düzenli kullandım denilebilir, büyüme değil ama dolgunluk oldu 2-3 cm gibi bişey.. sanırım 2 ay bana uzun bir süre geliyo, daha tatmin edici bi sonuç bekliyorum, olmayınca salıyorum...
neyse.. bu kemer yanlardan atış yapıyo:)) nası anlatayım alışveriş mağazalarındaki masaj aletleri gibi düşünün.. ama bence vakumlu aletler daha çok işe yarar. sarkma yapacağını da zannetmiyorum. bende sarkma yok zaten ama baya bi sertleştirmişti kemer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…