Ankara da ne yapıyorsunuz?

sssibel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
11
0
40
öncelikle merhaba.ben ankarada yaşıyorum ve burda sosyal alanda veya meşguliyet anlamında hiçbir şey bulamıyorum.siz ne yapıyorsunuz?kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
ankara da herturlu sosyal faaliyet bulabilirsin, kucuk bi sehir olsa hadi neyse de...Kursun envai cesidi mevcut, dans vs. aklina gelen herturlu hobide ya bir kurs var ya da grup kurmus insanlar onlara katilabilirsin. Ayrica odtu de pekcok etkinlik, pekcok spor olanagi var...Atiyorum muzik aleti mi calmak istiyorsun, yuzlerce kurs yuzlerce ozel ders imkani, yabanci dilde de oyle veya haftasonlari yuruyusler oluyor ve pekcok gezi firmasi var...

Acikcasi bisey bulamamana sasrdim

walla ankara değil istanbulda olsa ne yapacaktın yada farklı memlekette..bu kişiye kalmış..sade kahve özetlemiş ...sosyal anlamda sinema var tiyatro var.müzeler var.farklı dernekler var .walla çık kızılaya tunalıya bir tur at keyfin yerine gelir ..son zamanlarda alışveriş merkezleride açıldı .bekarsın hiç arkadaşın yokmu sevgilin tut elinden turlayın ankarayı:))))dışardan yeni gelmiş biriysen ankara alışmak için biraz zamana ihtiyacın var...

öncelikle merhaba.ben ankarada yaşıyorum ve burda sosyal alanda veya meşguliyet anlamında hiçbir şey bulamıyorum.siz ne yapıyorsunuz?kafamçokkarıştı

çok şaşırdım açıkcası ankara da bişey bulamamana doğrusu.......
halbuki türkiye nin en güzel ili diyebilirim...
galiba yenisin ankara da...
buraya bi alışırsan vazgeçemezsin...
o kadar çok gezilecek görülecek yerleri varki...
altınparka git mesela,kızılay alışveriş için mükemmel yer..
yaa canın nasıl sıkılıyo burda anlayamadım...
ankaraya yeni taşınmış olmalısın,alışırsın merak etme...
sevgiler..:eek:

canım yanı ınanamıyorum...
o kadar cok yer ve vakıt gecırecek ımkan varkı....
oturup bır yerde bır seyler yıyıp ıcecegın sohbetler yapacagın....
alısverısler yapıp...gezıcegın o kadar yer var ve sen sıkayetcı oluyorsun....
ozellıle ankara gıbı bır yerden...
pekı ben ne yapayım...hadı ben gıne sanslıyım...
daha kucuk yerlerde yasıyanlar ne yapsın...
bence cık bır etrafına bak ve keyıf al canım....
gezılıp vakıt gecırılecek bır sehırde yasıyorsun ve bence cok sanslısın...

Ankarada sıkılmak?... Çok garip. Arkadaslar söylemiş birçok aktivite var yapacağın. Alışveriş merkezlerinde cok güzel vakit geçirebilirsin. Git kızılaya gönlünce gez toz. Bir cay ısmarla kendine bir yudumda benim için çek. Ben Ankaranınuzak bir ilçesindeyim her zaman gidemiyorum. Ankaralıyım ve orayı çoook seviyorum.
Güzel memleketim benim:hooray:

şöle gönlünce alışveriş yapabilmek için kızılay'da takılabilirsin, en iyi markalardan en ucuzuna kadar en çeşitlisini orda bulabilirsin, yok kızılaydan sıkıldım biraz da kalite takılayım diyorsan, doğru tunalıya, en kaliteli markalar, en kaliteli sıcak ortamlı lezzetli yemekleri olan cafelerin bir kısmı da tunalıda.önce bi karum yaparsın gönlünce gezersin şehrin ortasındaki en güzel alışveriş merkezlerinden biri. sonrada hava ala ala tunalıya inersin, vitrinlere bakar alışverişini yapar güzel bi cafede oturup kahveni içip elmalı turtanı yersin cokacimcoook gece oldu canın sıkıldı, gaziosmanpaşa, arjantin cad., nenehatun cad. takılırsın arkadaşlarınla, en kaliteli gece kulüpleri ve meyhanelerde şöle bi eğlenip kurtlarını dökersin, :dance: :sm_cool:sonra da doğruu hoşdere cad. çorbacıya sabaha karşı evine gelir doğru yatağa,sabah evde hiçbişi yok kahvaltı hazırlamaya üşendin, emrine amade pastaneler çankaya yıldız en güzel kahvaltılar için.. sinema yapayım bugün de dersen, alışveriş merkezlerindeki sinemalar süper ötesi rahat sıcak kaliteli en son fimleri sevgilinle izler bi de avm gezersin say say bitmez ankarada yapılabilecekler... ii eğlenceler cnm a.s.

Kızılayı gezmek bana yetiyor valla.Çok seviyorum orayı..
Bir de ben bowling oynamayı çok seviyorum. Bir çok AVM de var. Biz AOÇ'nin girişinde solda bi salon vardı oraya gitmiştik, hem çok sakindi hem de fiyatı ucuzdu..
Çok ama çok eğlenmiştim..
Ahh ahh ben bi oraya gelsem neler bulurum ama 4-5 kez gelebildim oraya...
inşallah evlenince geleceğim,Ankara'nın altını üstüne getireceğim :))

konusu acilmisken bisi sorucam
aksam gidip hem yemek yiyebileceginiz hem de slow dans edebileceginiz guzel bi mekan biliyo musunuz? bi suru yer var ama slow dans edilebilen bi yer yok mu

teşekkürler önerileriniz için bunları bende biliyorum herkesin zevki farklı tabi.ben eğlenmeyi alışverişten ibaret görmüyorum o, yapılacak iştir benim için.
neyse yinede sağoluna.s.

teşekkürler önerileriniz için bunları bende biliyorum herkesin zevki farklı tabi.ben eğlenmeyi alışverişten ibaret görmüyorum o, yapılacak iştir benim için.
neyse yinede sağoluna.s.

soylenen seyler (benimki dahil) sadece alisveris uzerine degildi
herkes burda zamanini ayiripsana yardim olmaya calist,
uslubun hos degil
gezmeyi alisveris olarak goren tiplersiniz der gibi
bence senin anlayisin kit ki dediklerimizi sadece alisveris olarak algilamissin
ki ben alisveristen hic bahsetmemistim

benimkiler de sadece hoşça vakit geçirebilmek üzerine önerilerdi, tabi ki daha yapılacak pek çok şey var, burası büyük bir şehir, her türlü imkanın olabilir, çeşitli tiyatrolar operalar , ki sezon çoktan açıldı,hobi kurslarından tut da sanat üzerine her çeşit kurs,çeşitli sergiler vs. bu da kültür açısından seçenekler olabilir, sana yardım edeyim derken ben de düşünmüş oluyorum ve kendim için de çeşitli alternatifler üretme şansım oldu :kahve:

X