Ankara buluşması

,nam tskler ama senin güzelliğinin yanında benimkinin lafımı olur ama eylül doğru söylüyor kilolu çıkmışız sen nerelerdesin kısmet olursa birdahakine buluşalım inşallah yeni yılda ne dilersen o olsun öptüm

toplantınız hiç güzel degilmiş güzelde geçmemiş hepinizde şişko çıkmışsınız işte hiç yorum yapmıyacagım

çünkü çok kıskandım karın agrılarım tuttu eylülde zaten resimleri güzel çekememiş

daha ne diyeyim mıhtarla ben olmayınca olmuyo yani hepiniz çirkin çıkmışsınız işte :jeyyar: kaydirigubbakcemile2 senağlama :enbuyukkk:

1159.png

toplantınız hiç güzel degilmiş güzelde geçmemiş hepinizde şişko çıkmışsınız işte hiç yorum yapmıyacagım

çünkü çok kıskandım karın agrılarım tuttu eylülde zaten resimleri güzel çekememiş

daha ne diyeyim mıhtarla ben olmayınca olmuyo yani hepiniz çirkin çıkmışsınız işte :jeyyar: kaydirigubbakcemile2 QUOTE]

KISKANMA CANISIM,SİZLER BİZİMLEYDİNİZ ÇÜNKÜ KALPLERİMİZDEYDİNİZ KULAKLARINIZI ÇINLATTIK DURDUK,YÜREĞİMİZDEN SEVGİ GÖNLÜMÜZDEN HUZUR MUTLULUK EVLERİMİZDEN SAĞLIK,kaydirigubbakcemile5hihoyyytkaydirigubbakcemile3Şeniz:sm_cool::teytey::dance:a.s.:nazar::nazar:BEREKET EKSİK OLMASIN.YENİ YILDA DİLEKLERİMİZ GERÇEK OLSUN

mrb ablalarım =) ne gzl toplanmışsınız yaa!! ilk fotodaki yeşilli ablam kim ayşe teyzeme benzettim =))

İmzalarımız geri gelmiş:teytey::dance:Yeni yıl sürprizi mi?hihoyyyt:sm_cool::sm_cool::sm_cool:a.s.:nazar:

merhabalar
bidahaki buluşmanıza bende gelebılırmıyım yeni sayılırım yenı yenı keşfediyorum..
fotoğraflarınız harıka..

merhaba ne demek gelebilirmiyim gönlümüz herkese açık çok memnun oluruz bütün arkadaşlarımda aynen benim gibi düşünürler biliyorum ilk buluşmada görüşmek üzere

merhabalar
bidahaki buluşmanıza bende gelebılırmıyım yeni sayılırım yenı yenı keşfediyorum..
fotoğraflarınız harıka..

Ne demek,tabii ki gelebilirsiniz,mutlaka bekleriz.İyi geceler,seneniz gönlünüzce olsuna.skaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3:dance:a.s.:nazar:

geç de olsa bu buluşmayı gördüğüme çok ama çok mutlu oldum, ankara'nın soğuk karlı bir gününde sımsıcak bir o kadar da samimi bir buluşma olmuş, allah dostluğunuzu daim etsin

hoşgeldin kalimera işlerin bitmiştir inşallah seninde herşey gönlünce olsun yeni yılda özlettin kendini bidaha olmasın görüşmek üzere öptüm

HOŞ GELDİN KALİ ABLA OZLEDİM SENİİİİ
GÜNAYDIN ANKARA DAKİ NARİN HANIMLAR
-----------------DİKKAT ALINACAK Bİ KONUU
----------------------Filstine destek mitinigi
çağlayanda toplanan binlerce kişi israili prostodo ediyor
istanbuldaki arkadaşlar lütven destek verin sizlerde
bu filistine destek mitingine katılınnnn
------

MERHABALAR CANLARIM BENİM :1hug:,

RESİMLERE BAKMAYA ANCAK FIRSAT BULABİLDİM VALLA KUSURA BAKMAYIN :asigim:

HEPİNİZİ OKADAR ÇOK ÖZLEDİMKİİ ANLATAMAM :asigim: AZ KALDI BİR HAFTA SONRA ARANIZDAYIM İNŞALLAH, OFİSİ YERLEŞTİRDİK ÇOK ŞÜKÜR, UFAK TEFEK İŞLERİ KALDI ONLARIDA HALLETTİKMİİİİİİ :lepi: KİM TUTAR BENİİ KK DAYIM VALLAHİkaydirigubbakcemile5 GERÇİ BENİM YOKLUĞUMDA İSMİ LAZIM DEĞİL O KENDİNİ BİLİR BİRİSİ GENDÜSÜNÜ MIKTAR NEYİM İLAN ETMİŞ EMMEEE HADİ NEYSEEEE DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK KIZLAR :asigim:

CADI HANIMCIM EMEKLİ OLMADIM BEN KK DAN, EMEKLİ OLUPDA MEYDANI SANAMI BIRAKACAM SANDIN KIS :jeyyar:

EYLÜLÜM ŞİPŞAKIM BAK BEN YOKUM DİYE KİMSELER SENİN RESMİNİ ÇEKMEMİŞ AŞKIM, NEYSE ÜZÜLME BEN GELİNCE BOL BOL ÇEKERİM SENİ,

HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM CANLARIM BENİMa.s.

aplacıgım bende resimlerde niye yoksun diyordum yoklugunuz hemen belli oluyor

MERHABALAR CANLARIM BENİM :1hug:,

RESİMLERE BAKMAYA ANCAK FIRSAT BULABİLDİM VALLA KUSURA BAKMAYIN :asigim:

HEPİNİZİ OKADAR ÇOK ÖZLEDİMKİİ ANLATAMAM :asigim: AZ KALDI BİR HAFTA SONRA ARANIZDAYIM İNŞALLAH, OFİSİ YERLEŞTİRDİK ÇOK ŞÜKÜR, UFAK TEFEK İŞLERİ KALDI ONLARIDA HALLETTİKMİİİİİİ :lepi: KİM TUTAR BENİİ KK DAYIM VALLAHİkaydirigubbakcemile5 GERÇİ BENİM YOKLUĞUMDA İSMİ LAZIM DEĞİL O KENDİNİ BİLİR BİRİSİ GENDÜSÜNÜ MIKTAR NEYİM İLAN ETMİŞ EMMEEE HADİ NEYSEEEE DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK KIZLAR :asigim:

CADI HANIMCIM EMEKLİ OLMADIM BEN KK DAN, EMEKLİ OLUPDA MEYDANI SANAMI BIRAKACAM SANDIN KIS :jeyyar:

EYLÜLÜM ŞİPŞAKIM BAK BEN YOKUM DİYE KİMSELER SENİN RESMİNİ ÇEKMEMİŞ AŞKIM, NEYSE ÜZÜLME BEN GELİNCE BOL BOL ÇEKERİM SENİ,

HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPÜYORUM CANLARIM BENİMa.s.
[/QUO

ah şekerli kadayifim çok özlemişim seni dön artıkın senağlamasenağlamaresim çekmekten resim çekinmeyi unutmuşum o gün birde havamda değildim ışık çok rahatsız ettii dedim bu resimler hiç güzel çıkmaz diye ama noel annmiz adı lazım değil orda kırmızılı bir noel anne varya (dağ çiçeği fotağrafları kurtarmış kıurmızılı kırmızılı pek yakışmış

X