Ankara buluşması

görenlerin içini ısıtıyorsunuz.ne güzel çıkmışsınız,vallahi harika görünüyorsunuz.dilerim bu gülüçükler,neşeniz ve dostluğunuz daim olsun.
hepinizi tek tek öptüm Şeniz Şeniz.az geldi birde sımsıkı kucaklayım oooohhhhhh.
çiçek nickin gibi kırmızı gülü andırıyon bacııımmmm.a.s.:nazar:

ay canlarım ne güzel bir buluşma olmuş. eski bir ankaralı olarak çocukluğumun geçtiği yeri gördüm orada. ailem 4. cad. oturuyor. çokta yakınmışsınız. bende geldiğimde buluşmak isterim. hepinizi öpüyorum. gülücükleriniz yüzünüzden hiç eksik olmasın.

Güzel Ankara'mın Fıstık Hatunları,
Ben bayılıyorum bu buluşmalarınıza.Türkiye'ye geldiğimde denk getirip buluşmalarınıza katılamıyorum.İnşallah bu yaz geleceğimmmmmmmmm.
Hepiniz öyle güzel,öylesine umut dolusunuz ki!Gülen yüzleriniz hiç solmasın.Hepinize kocaman öpücükler ve mutlu yıllarrrrrrrrrr:1hug::1hug::1hug:

Kızlar çok hoşsunuz valla...
Ne güzel organize edip bir araya gelmişsiniz..
Tebrik ediyorum sizi... Öpüyorum kocaaamaaan!!

ayy ben az daha kaçıracaktım buluşma resimlerinizi hepiniz çok tatlısınız:nazar:
d@ğ çiçeğim sen kırmızı giysili olansın değilmi çok güzelsiin maşallah sana yaaa:nazar::asigim:
hepinize sevgiler kızlara.s.

Ankaranın fıstıkları,süppersiniz Maşallah,
benim bacım toprağım asenacım senin tekrar görmek çok güzel gülen yüzün hiç solmasın ,seni seviyorum,
canım arkadaşım D@ğ çiçeğim kırmızılar pek yakışmış ,favori rengim kırmızı,yerimsenibensenin tekrar görmekde çok güzel yüzünüzden gülücükler solmasın hep gülün emi..

Arkadaşlar hepiniz çok güzelsiniz.
Ne mutlu yine bir aradasınız.
Bu dostluğunuz hep daim olsun inşallah
Dağ çiçeğim yakmışsın yine ortalığı kırmızılar filan Şeniz
İstanbul'dan kucak dolusu sevgiler hepinize

Sizleri bir gün yakalayacağım kısmetse buluşma gününüzde :eek:

görenlerin içini ısıtıyorsunuz.ne güzel çıkmışsınız,vallahi harika görünüyorsunuz.dilerim bu gülüçükler,neşeniz ve dostluğunuz daim olsun.
hepinizi tek tek öptüm Şeniz.az geldi birde sımsıkı kucaklayım oooohhhhhh.
çiçek nickin gibi kırmızı gülü andırıyon bacııımmmm.

ayy ben az daha kaçıracaktım buluşma resimlerinizi hepiniz çok tatlısınız
d@ğ çiçeğim sen kırmızı giysili olansın değilmi çok güzelsiin maşallah sana yaaa:nazar:
hepinize sevgiler kızlar

:eek: Şeniz
hihoyyythihoyyythihoyyyt

Buluşmamız çok güzel geçti,bu güzel günde aramızda bulunamayan arkadaşlarımızında kulağını bol bol çınlattık.
Manolya ablacığım,Nurşen ablam,eylülüm,ahsenciğim,dilek hanımcığım ve dağçiçeği sizlerle birlikte olmak gerçekten çok güzeldi.İyiki varsınıza.s.:nazar:

Asena anneciğim a.s. seni gördüğüme sevindim çok güzel çıkmışsınız.
Bi kırmızılı gözüme çarpıyo yav bu kimdi diyodum dağ çiçeğimiydi dağ şekerimi kaydirigubbakcemile3 yorumlara bakınca anladım :1rolleyes:a.s.

KK ailemizin sevgili üyeleri hepiniz muhteşemsiniz. Dostluğunuz daim buluşmalarınız bol olsun . Öpüyorum hepinizi.Bu arada Kalişimiz neden yok, nasıl kaçırdı bu buluşmayı hayret:))))

Son düzenleme:
hepinize kocamann günaydınlar...
Yine ne kadar güzel bir ankara buluşması olmuş..
Yüzlerinizden o gülümsemeler hiiiç eksik olmasın inş..

Hepiniz ne kadar neşeli görünüyorsunuz..Burdaki dostlukları gerçek hayata taşıyanlara bayılıyorum..

D@Ğ ÇİÇEĞİ şekerim seni gördüğüme bir kez daha mutlu oldum..Özlemişim seni arkadaşım..SEVGİLER hepinize..

KK ailemizin sevgili üyeleri hepiniz muhteşemsiniz. Dostluğunuz daim buluşmalarınız bol olsun . Öpüyorum hepinizi.Bu arada Kalişimiz neden yok, nasıl kaçırdı bu buluşmayı hayret:))))

Günaydın canım,sağolasın.Sevgili organizatörler kraliçesi kardeşim bu aralar çok yoğun,o nedenle buluşma topicini ben açmıştım,ofis taşımakla meşgul FONT]

Hepiniz ne kadar neşeli görünüyorsunuz..Burdaki dostlukları gerçek hayata taşıyanlara bayılıyorum..

D@Ğ ÇİÇEĞİ şekerim seni gördüğüme bir kez daha mutlu oldum..Özlemişim seni arkadaşım..SEVGİLER hepinize..

Merhaba,evet,biz buluşmalarda gerçekten çok mutlu oluyoruz,dostluklarımızı gerçek yaşamımıza taşıdığımızdan olsa gerek.Sevgilerimle,şimdiden İYİ YILLARa.s.:nazar:

Asena anneciğim a.s. seni gördüğüme sevindim çok güzel çıkmışsınız.
Bi kırmızılı gözüme çarpıyo yav bu kimdi diyodum dağ çiçeğimiydi dağ şekerimi kaydirigubbakcemile3 yorumlara bakınca anladım :1rolleyes:a.s.
Sen çok yaşa emi?:roflol::roflol:Şeniz

Evet canım,Kali mizi bizde çok aradık gerçekten a.s.

Bende özlemişim canım Şeniz Buluşmalar güzel geçiyor,keşke tüm KK dostlarımızla tanışma şansımız olsa.a.s.

Ankara'nın güzel hatunları...
muhabbetiniz bol olsun ve yüzünüzden
o gülümseme hiç eksik olmasın...
hepiniz çok güzel çıkmışsınız...
dostluğunuz daim olsun...
sevgiler...

bütün iyi temennilerini gönderen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ama gönül hep birarada olmayı hepinizi tanımayı istiyor inşallah yeni yılda kucaklaşırız herkese sağlık mutluluk başarı diliyorum yeni yılde ne istiyorsanız o olsun öpüyoum

ne güzel toplanmışsınız
hepinizde çok güleryüzlüsünüz
sevgiler a.s.a.s.a.s.

X