Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde tedaviye başlayanlar buraya

Bahçeci Ankarada tüp bebeğe başlayanlar hastaneden memnun musunuz

• Memnunum

OY: 0 0,0%
  • Memnun kalmadım

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .
Merhaba kızlar genetik tarama ne kadar yaptırdınız? bizimde dengeli trans.var..bahcecinin laborutvarı nasıl iyi mi?

Merhaba kızlar genetik tarama ne kadar yaptırdınız? bizimde dengeli trans.var..bahcecinin laborutvarı nasıl iyi mi?
Merhaba 350 dolar a yaptırdım ben embriyo başı ne kadar istersen ona göre yolluyosun ben ngs yaptırmistim laboratuvar i gayet iyi cozulurken veya dondururken kalitesi dusmuyo bende de dengeli tasnlokasyon var 13 ve 13 de sizin hangilerinde var açaba daha önce hiç tedavi gördünüz mü

canım ben bahçecide tedavi oluyorum açıkçası labaratuvarı doktoru hemşiresi çok ilgili işini iyi yapan profesyonel bir ekip

Bende bahçecide tedavi oluyorum canım çok memnunum doktorumdan hemşirelerden herkes gayet ilgili güler yüzlü. Yumurta toplamadan sonra embryolog aradığında çok güzel tane tane anlattı durumları ben tavsiye ederim

Merhaba, ankara bahçecide tüp bebek fiyatları nedir acaba? Bir de bahsettiğiniz gibi pgd, kan gibi tetkiklerden ne kadar alınıyor

Merhaba, ankara bahçecide tüp bebek fiyatları nedir acaba? Bir de bahsettiğiniz gibi pgd, kan gibi tetkiklerden ne kadar alınıyor
Merhaba 6500 tup bebek fiyati pgt fiyati tekniğine göre değişiyor sanırım bize ngs yapılmıştı 350 dolar embriyo başı. Kromozon analizi kan testin den mi bahsediyorsunuz onu anlamadım?

Teşekkür ederim cevap için. genel kan testleri hormon vs. Bir de rapor çıkarılabiliyor mu?

Teşekkür ederim cevap için. genel kan testleri hormon vs. Bir de rapor çıkarılabiliyor mu?
E2 ve Progestan kan testleri tup bebek fiyatının içinde onun haricinde ilk girişte bazı hormon testleri istiyo onlar paralı yada dışardan devlet hastanesinden yaptiriyosun. Sizin ne sorununuz vardı acaba

E2 ve Progestan kan testleri tup bebek fiyatının içinde onun haricinde ilk girişte bazı hormon testleri istiyo onlar paralı yada dışardan devlet hastanesinden yaptiriyosun. Sizin ne sorununuz vardı acaba
Rapor olmuyo diye biliyorum ben ama siz yine sorun onlar daha dogru bilgi verirler

Over rezervim az ve fsh yüksek. Tüp bebeğe yüksek dozda başladık ancak bu seferde çok hızlı gelişti. Be şehir dışından gelicem ankarada ailem. Ankarada bir merkez araştırıyorum

Over rezervim az ve fsh yüksek. Tüp bebeğe yüksek dozda başladık ancak bu seferde çok hızlı gelişti. Be şehir dışından gelicem ankarada ailem. Ankarada bir merkez araştırıyorum
Hayırlısı olsun hakkında bahceci yi de araştır kafana yatarsa baslarsin rabbim yardım etsin

merhaba 6500tl hastane ücreti var ilaçlar hariç tabi. İlk girişde istedikleti testleri ben devlet hastanesinde yaptırıp götürmüştüm. E2 progestoron testleri fiyatın içine dahil zaten. Hastane olarak ben memnunum doktorumdan da öle. Ben tavsiye ederim ama yinede araştır tabi.

merhaba 6500tl hastane ücreti var ilaçlar hariç tabi. İlk girişde istedikleti testleri ben devlet hastanesinde yaptırıp götürmüştüm. E2 progestoron testleri fiyatın içine dahil zaten. Hastane olarak ben memnunum doktorumdan da öle. Ben tavsiye ederim ama yinede araştır tabi.

Hayırlısı olsun hakkında bahceci yi de araştır kafana yatarsa baslarsin rabbim yardım etsin
Allah razı olsun hepinizden. Bahçeci genel olarak iyi ancak Ankaradaki mekez yeni olduğu için laboratuar vs sistemleri tam oturmuş mudur o konuda tereddütteyim. Bi de bu gazetedeki haberler bahçecideki kliniklerin işleyişini etkiler mi sizce?

X