Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Merhabalar
Berfu hocada tedavi düşünem biri olarak fiyat ve işleyiş hakkında bilgi verebilirmisiniz kızlar?
muayene ücreti ve aralarda alınan kan ücretleri nasıl?
Bekleme süreci ve kalabalıklık hakkında en doğru bilgiyi burdan edinebileceğimi düşündüm
Yardımcı olursanız sevinirim kızlar🍀

Merhabalar
Berfu hocada tedavi düşünem biri olarak fiyat ve işleyiş hakkında bilgi verebilirmisiniz kızlar?
muayene ücreti ve aralarda alınan kan ücretleri nasıl?
Bekleme süreci ve kalabalıklık hakkında en doğru bilgiyi burdan edinebileceğimi düşündüm
Yardımcı olursanız sevinirim kızlar🍀
Cnm mrb senin baskentteki tedavin sonuclandımı?
Bahçecide muayene ucreti 700
Tüp bebek 11.250
Tum testler ucretsiz tedavinin icinde. Baskent gibi ekstra ucret odemiyosun,tahlillere. muayene ucretide 6 ay gecerli. Asla başkentteki gibi beklemiyosun, islemler çok hızlı.

Tüp bebek 11.250
Tum testler ucretsiz tedavinin icinde. Baskent gibi ekstra ucret odemiyosun,tahlillere. muayene ucretide 6 ay gecerli. Asla başkentteki gibi beklemiyosun, islemler çok hızlı
Tüp bebek 11.250
Tum testler ucretsiz tedavinin icinde. Baskent gibi ekstra ucret odemiyosun,tahlillere. muayene ucretide 6 ay gecerli. Asla başkentteki gibi beklemiyosun, islemler çok hızlı.
Sonuçlanmadı canım
Ama labaratuar ve işleyiş yüzünden kafamda çok büyük soru işaretleri oluştu
Şuan donmuş bir embriyom var sadece
Ve az rezervli biri olarak herşeyi düşünmem lazım diye düşünüyorum o yüzden sizin fikirleriniz okadar önemli ki benim için
Sen ne aşamadasın canım ? Bahçecidemiydin ?

Sonuçlanmadı canım
Ama labaratuar ve işleyiş yüzünden kafamda çok büyük soru işaretleri oluştu
Şuan donmuş bir embriyom var sadece
Ve az rezervli biri olarak herşeyi düşünmem lazım diye düşünüyorum o yüzden sizin fikirleriniz okadar önemli ki benim için
Sen ne aşamadasın canım ? Bahçecidemiydin ?
Baskentte 2 kez tedavi oldum, eski hastasiyim. Bahcecide ilk tedavimde pozitif aldım. İns senin sonucunda pozitif olur, tekrar denemene gerek kalmaz🙏🏼

Çok sevindim canım Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin 🥰🤲🏻
peki embriyo konusunda fark olmuşmuydu , toplanan ve ilerleyen embriyo konusunda mesela
Benim labaratuat hakkında kafama yatmayan şeyler var ve uygulanan doz farklımıydı

Merhaba🌼Öncelikle hayırlı olsun!Gonal f 900 275 mg vuruldum ben ağrım acım olmamıştı 😌Selen hocaya sorun isterseniz belki yan etkilerinde vardır bana denk gelmemiştir.Opu öncesi şu şekilde oluyor merkeze gidiyoruz odamıza alıyorlar bizi oda gayet steril ve temiz oluyor.Bir takım hazırlıklar yapılıyor damar yplu açma ameliyat önlüğü giyme gibi.Mide bulantısına karşı ilaç da yapıyor hemşire ve bizi almalarını bekliyoruz.Hasta bakıcı geliyor aşağıya iniyoruz.Aşağıda opu ve transfer için odalar var önce anestezi odasında anestezi doktoru ile kısa bir görüşme yapıyoruz(bilgilerinizi vs alıyor) sonra sizi opu odasına alıyorlar.Bende hoca içeri girdi ve iyi uykular diledi başımda anestezi doktorunu gördüm sonra boğazımda hafif değişik bir tat hissettim ve uyudum😬Uyandığımda sedyedeydim hasta bakıcıya bir şeyler söyledim o an ayıldım aslında kolayca,beni odama çıkardılar.Odada hafif bir ağrım başladı böyle regl olacakmışım gibi serum etkisini gösterene kadar devam etti.Aç olduğumuz için hemen bir sandviç vs getiriyorlar.Onu yerken kendime geldim zaten.Kanamam oldu ama çok değil zaten ilk idrarınıza hemşire bakıyor ve kanama oranını kontrol ediyor.Yaklaşık 1 saat sonra da kalktık eve döndük 😉Hemşireler çok ilgili ve nazik.Ben biraz korkmuştum opudan ama kolay geçti 💕
Ankarada hangi merkeze gidiyorsunuz acaba

Centrum da. Bir sürü olumsuz yorumu olmasina ragmen, ameliyatımı yapan dr oldugu icin tercih etmistim. Pişman oldum. Psikolojim bozuldu. Bize hep ilkinde olur dedi.. ilk tedavi bide umitlendik çok. 2 embriyo yapinca bide. En azindan biri olur diye düşündüm. Negatif olunca çok üzüldüm. Kismet tabi ama, insan da doktoruna guvenmek istiyor
Centrumu onerir misiniz

Bu süreçte dra güvenmek, kendini onun yanında rahat hissetmek, deneyimini bilmem çok çok önemli. Centrium Recai pabuccu da benim eşimin yeğeni yaptırdı ve ikizleri oldu, bende çok araştırdım orayı fakat çok fazla olumsuz yorum vardı, ortam temiz değil, çok yığınlar, hemşireler soğuk, Recai bey insanın suratina bakmıyor vb yorumlar. Bu yüzden yeğeni orda yaptırmasını rağmen tercih etmedim. İnşallah şimdiki sürecin istediğin gibi ilerler ❤️❤️
Siz nerde ysptirdiniz ankarada

X