Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Benim embriyomda orta kalite ama orta kalite olupta hamile olan çok duydum inşallaj size sıkı sıkı tutunur. bende histereskopi sonrası antibiyotik kullanıyodum yeni bitti şimdi başka ilaca başlayacağın bugün bi kaç ay içinde transfere başlanır diye düşünüyorum. Sizin transfer ne zaman olacak
Şuan regli döneminin içindeyim bi daha ki regli tarihin de başlarız progestanlara felan.. bu arada yaş kaçtı ? Genç olduğunu düşünüyorum çıkan yumurta sayınızdan ☺️

Sizin transferiniz benden önce olur ozaman ben daha histereskopi sonrası adet olmadım.30 yaşındayım :) siz kaç yaşındasınız

MERHABA BEN DE BERFU HOCAYA GİTTİM BAŞKA MERKEZ DE 3 TÜP BEBEK YAPTIRDIM AMA HEP NEGATİF SONUÇ ALDIM. BERFU HOCADAN BEN DE GÜZEL ELETRİK ALDIM. BU ADETİM DE TEDAVİYE BAŞLAYACAKTIK YALNIZ EŞİM BU AY GİTME ARI SÜTÜ BAL POLEN PROPOLİS KARIŞIMI KULLANALIM DEDİK AYRICA KEÇİ BOYNUZU ÖZÜ VE BERFU HOCANIN VERDİĞİ VİTAMİNLER. BELKİ KENDİLİĞİNDEN OLUR DEDİ BU AY GİTMEDİM İNŞALLAH BURADAKİ ARKADAŞLARIN POZİTİF HABERİNİ ALIR VE BENDE MUTLU MESUT UMUTLA BEKLERİM.

Sizin transferiniz benden önce olur ozaman ben daha histereskopi sonrası adet olmadım.30 yaşındayım :) siz kaç yaşındasınız
25 yaşındayım,bu arada berfu hoca bana havuz yapalım dedi yani tekrar aynı tüp bebek serüvenini yaşayalım diyor. Ne gerek var ki zaten bunu transfer edince tutmassa direk Bülent tıraş a giderim. En azından farklı bir program çizer belki aynı işlemlerle sonuç değişmiyor

25 yaşındayım,bu arada berfu hoca bana havuz yapalım dedi yani tekrar aynı tüp bebek serüvenini yaşayalım diyor. Ne gerek var ki zaten bunu transfer edince tutmassa direk Bülent tıraş a giderim. En azından farklı bir program çizer belki aynı işlemlerle sonuç değişmiyor
Vitamınleri kaç ay boyunca kullandınız vitaminlerin etki etmesi için en az 3 ay düzenli kullanım lazım çünkü 1 ay kullanıp direk toplama mı yaptınız

MERHABA BEN DE BERFU HOCAYA GİTTİM BAŞKA MERKEZ DE 3 TÜP BEBEK YAPTIRDIM AMA HEP NEGATİF SONUÇ ALDIM. BERFU HOCADAN BEN DE GÜZEL ELETRİK ALDIM. BU ADETİM DE TEDAVİYE BAŞLAYACAKTIK YALNIZ EŞİM BU AY GİTME ARI SÜTÜ BAL POLEN PROPOLİS KARIŞIMI KULLANALIM DEDİK AYRICA KEÇİ BOYNUZU ÖZÜ VE BERFU HOCANIN VERDİĞİ VİTAMİNLER. BELKİ KENDİLİĞİNDEN OLUR DEDİ BU AY GİTMEDİM İNŞALLAH BURADAKİ ARKADAŞLARIN POZİTİF HABERİNİ ALIR VE BENDE MUTLU MESUT UMUTLA BEKLERİM.
İnşallah tüp bebeğere gerek kalmadan doğal yolla hamile kalırsınız🙏

Bence yumurtalarımızın döllenip 5. Güne gelememesinin sebebi sperm kaynaklı. 29 yumurta az değil çünkü. Belki embriyon altın embriyodur :) güzelce sana tutunur

Bence yumurtalarımızın döllenip 5. Güne gelememesinin sebebi sperm kaynaklı. 29 yumurta az değil çünkü. Belki embriyon altın embriyodur :) güzelce sana tutunur
3. Günden sonrası spermle ilgili dedi berfu hoca. Benim embriyom 4cc yani ortanın kötüsü 😒 ay bilmiyorum umarım öyledir hayırlısı olsuun hakkımızdaa

KızLar bende 4 ay önce bahcecıde Tedavı oldum 15 yumurta toplandı 9 u dollendı .Opu sonrası Selen hoca yumurtaların seklı bıraz bozukmuş döllenme bıle olmayabılır dedı çok şükür dollenme sayısı çok ıyı oldu .Selen hoca son zamanlarda gıdecem dıye salmıştı bıraz bence ben karambole geldıgımı dusunuyorum yanlış ılac dozundan dolayı yumurtalar fazla uyarılıp seklı bozulmuş olabılır mı .cunku genetık seklı bozuk olsaydı hıc dollenme bıle olmuyomus .Ki benım 9 yumurtanın 9 u da 3. Güne geldı 5. Güne 5 tane kaldı gelısımlerı gerıden gelıyo dwnıldı 6. Güne 1 tane 5bc kalıtede embrıyom kaldı o da kımyasal oldu . Bu ara çok fazla duyuyorum 20-30 yumurta toplanıyor 5. Güne gıden çok az yada hıc olmuyo 6. Güne takıp edıyolar bıde ya 1 tane kalıyo yada hıc

KızLar bende 4 ay önce bahcecıde Tedavı oldum 15 yumurta toplandı 9 u dollendı .Opu sonrası Selen hoca yumurtaların seklı bıraz bozukmuş döllenme bıle olmayabılır dedı çok şükür dollenme sayısı çok ıyı oldu .Selen hoca son zamanlarda gıdecem dıye salmıştı bıraz bence ben karambole geldıgımı dusunuyorum yanlış ılac dozundan dolayı yumurtalar fazla uyarılıp seklı bozulmuş olabılır mı .cunku genetık seklı bozuk olsaydı hıc dollenme bıle olmuyomus .Ki benım 9 yumurtanın 9 u da 3. Güne geldı 5. Güne 5 tane kaldı gelısımlerı gerıden gelıyo dwnıldı 6. Güne 1 tane 5bc kalıtede embrıyom kaldı o da kımyasal oldu . Bu ara çok fazla duyuyorum 20-30 yumurta toplanıyor 5. Güne gıden çok az yada hıc olmuyo 6. Güne takıp edıyolar bıde ya 1 tane kalıyo yada hıc
3. Günden sonrası sperm kalitesine bağlı..erkek kaynaklı tüp bebek deniyosanız sayının 5. Güne azalmasının sebebi bundan kaynaklı.. 1 tane embriyo genetik teste gitmiş miydi, birde şimdi tedavite davam ediyor musunuz

Erkek kaynaklı degıl yanı esımde bı sorun yok ama kalıtesını bılemeyız dedı Selen hoca yumurtanın seklının bozuk olmasından dq gelısımı gerılemıs olabılır sperm kalıtesızlıgjnden de olabılır dedı .Hayır genetıge gıtmedı canım .2. Tedavım olacak aralıkta kayserı Acıbadem’de yaptırcaz doktorla konuştuk mıkrocıp ve embrıyoskop düşündü bızım ıcın belkı gerek bıle yok ama garantı olsun dıye bız ıstıyoruz daha çok

Benim de böyle oldu ve anlam veremiyorum

Merhaba kızlar
Bende berfu hocada tedaviye başladım
Geçen ay adetimde gitmiştim
Sonrasında yumurtlama zamanı çağırdı 16.günü yine gittim
Bana estoferm , corasprin , ve büyüme iğnesi genotropin verdi
Adet olana kadar kullan gel dedi
Dün akşam adet oldum ve kanamam akşam geç saatlerde başladı 8 gibi
Merkezi aradım çarşamba günü için rabdevu verdiler
Geç başladığı için dün 0.gün sayılıyormuş ben bilmiyordum bunu daha önce
Normalde bugün 2.gün diye gidecektim aktif kanamam bugün başladı çünkü
Yarın geç olmaz değilmi ? Öyle olsaydı zaten bugün çağırırlardı size de sormak istedim
Bakalım yarın gittiğimde tedaviye başlayacağız demişti hoca
Estoferm ve corasprini adet olunca bırak diğer büyüme iğnesine devam demişti
Onu da 2 günde bir 2.4 doz vuruyorum
Bu sıralar varmı bahçeci berfu hocada tedavi olan?

Merhaba kızlar
Bende berfu hocada tedaviye başladım
Geçen ay adetimde gitmiştim
Sonrasında yumurtlama zamanı çağırdı 16.günü yine gittim
Bana estoferm , corasprin , ve büyüme iğnesi genotropin verdi
Adet olana kadar kullan gel dedi
Dün akşam adet oldum ve kanamam akşam geç saatlerde başladı 8 gibi
Merkezi aradım çarşamba günü için rabdevu verdiler
Geç başladığı için dün 0.gün sayılıyormuş ben bilmiyordum bunu daha önce
Normalde bugün 2.gün diye gidecektim aktif kanamam bugün başladı çünkü
Yarın geç olmaz değilmi ? Öyle olsaydı zaten bugün çağırırlardı size de sormak istedim
Bakalım yarın gittiğimde tedaviye başlayacağız demişti hoca
Estoferm ve corasprini adet olunca bırak diğer büyüme iğnesine devam demişti
Onu da 2 günde bir 2.4 doz vuruyorum
Bu sıralar varmı bahçeci berfu hocada tedavi olan?
Yok olmaz canım akşam 5 ten sonra olunca kanama ertesi günü 1. Gün sayıyorlar

X