ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

evt bendeki resimlerde biti 4_ 5 sayfalardada var resimleriniz herkezi öptüm kusura bakmayın bu sefer resimler düzenli bir şekilde gitmedi çok yoğunum

fevkaladeninde fevki diye işte ben buna derimhihoyyythihoyyythihoyyyt ..
bu kadar güzel bir topluluk zor bulunur ,yıkıyosunuz ortalığı ankara güllerikaydirigubbakcemile5

ayy ayy kimler yokki ;
kalişim mıhtarım ,
asenaların asenası canım atikem,
gamzeee mii o gördüğüm sengözlerimebaksanab gamzeeem öptüm seni özlemişim ,
manoşda orda,
sarıkafa eylül danası yine foto şipşak gördüm seni :jeyyar:,
nan tatlıcadu o boynuzlar ne bacım delikafadulden az bekleseydin ne çabuk taktın onlarıdelikafadulden
bakıyomda yüzünde güller açmış nan cadu evlilik yaradı zannumca
nursenim iyilik perim yine muhteşem gülüşüyle renk katmışsın ortama aşkum,
namı değer namcım hastayım sana güloo,

ve adını hatırlamayıp ama yüzleri hafızamdaki diğer tüm güzeller muhabbetiniz bol ,dostluğunuz daim olsun..

:enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:

yok daha neler kuzens ilk kez gidilir mi kısss ank içinekaydirigubbakcemile2 gerçi burasına pek içi sayılmazdıyerimsenibenevet güzel bir gün geçirdim,samimi hatunlarla tanıştım.hep gitmek istemişimdir ama bazı saçma endişelerim vardı işte.:uhm:CADIARZUneyseki dediğim gibi saçma saçma kurmuşum halbuki:mymeka:.önümüzdeki ayda bir mani olmazsa gideceğim.şutarafagittiyerde çok güzeldi biraz bekledim kokşları ama neyseee(ben onlardan kokoş)delikafadulden

çanım çiçim a.s.a.s.hoş geldin fotoları çektimde herkesi kilolu çektim çektikten sonra farkettimki fotonun ayarı yakın çekişmmiş sus aramızda kalsın kimseler bilmiyor

çanım çiçim a.s.a.s.hoş geldin fotoları çektimde herkesi kilolu çektim çektikten sonra farkettimki fotonun ayarı yakın çekişmmiş sus aramızda kalsın kimseler bilmiyor

kız ciddimi diyon ,bende bu hatunların hepsi birden neye böle katana gibi çıkmışlar diyodum :dilcikar:
sengözlerimebaksanab

mıhtarım şeker parem oldumu çanım hihoyyyt

OLMAZMI KAYMAĞIIIM ELLRİNE SAĞLIK :1hug:

BU ARADA KISLAR 23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN kaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek:gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile

BEN CUMAYA GADDER YOKUM USLU DURUN BAKEMM YALAMASLIK NEYİM YOK OLURMUUU,
HEPİNİZİ EN KOCAAMANINDAN ÖPTÜÜÜÜMMM Şeniza.s.
:sm_cool::teytey::dance::lepi:

kalabalık olunca resimlerde çok oluyor canım eylülüm olmasa ne yapacaz sagolsun hepimize güzel hatıra resimleri çekiyor bende çocuk bayramınızı kutluyorum daha aramızda kendini çocuk sananlar var nam arkadaşımız meselakaydirigubbakcemile5

sütlügayfe arkadaşım ben katılamadım ama resimde sırayla kim olduklarınızı yazarmısınız seni gördüm tca yı gördüm kalimera ablamızı da gördüm resimden ama diğerleri kim anlayamadım zahmaet olmazsa canım hepinizi resimden de olsa tanımak istiyorum

SERGÜÜÜ CANIM BU FOTOYU BEN ÇEKMıŞTıM ORADA BEN YOKUMMsenağlama
BEN ANLADIMM SEN BENı ARTIKIN BEĞENMıYORSUN:çok üzgünüm:

ankaralılar size hayranım

ne güzel herzaman buluşuyosunuz

ama içinizde bir var o leopar desenli sarışın hatun ona tanıdım günden beri hastayımm

herzaman süper neşeli aktif gerçek bir dost o asla unutmaz

hepiniz harika çıkmışsınız ama namda ayrı bir harika güzel çıkmış..

bu arada asena 66 yıda gördüm çok sevindim

TEŞEKKÜR EDERİM AŞKUSUUU

ŞİMDİ ASENA66 TANIDIN DA NE OLDU YANİ:dilcikar: İŞTE BİLDİĞİN ASENA66lülülülülülü

ŞAKA BİR YANA CANIM ARKADAŞIM ASENA Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…