ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

oyyyyyyyyyyyy canım ablam ankaranın mıhtarııııı sen olmasan olmaz demii bu buluşmalarrr
evet zati ben hep aranızdayımmmm demi arkadışımmmm
-----------------------TEŞEKKÜRLER CANLARIM SAĞOLUN

ESMERİM SENİ HEP ANDIK ZATEN MALUM TELEFONLADA KATILDIN ARAMIZA, ANKARA BULUŞMALARI SENSİZ OLURMU HİİÇ

esmergüzeli çabuk iyi ol gel aramıza güzel yüzünü görelim bak mıhdar sen gelincebörek açacak yüzgörümlüğüde beşibiyerde takacak eeeeeee mıhdaar olmak kolaymı

canım ya kızımın resminide koymuşsunuz çok sevindim ellerinize gönlünüze saglık artık damadıda kk ya üye yaparız

hepinizi seviyorummmmmmmmm bitanesiniz

namcım temizlik hastasımı oldun hergün temizlik yapıyon benim gibi yaşlanırsın ona göre

esmergüzeli çabuk iyi ol gel aramıza güzel yüzünü görelim bak mıhdar sen gelincebörek açacak yüzgörümlüğüde beşibiyerde takacak eeeeeee mıhdaar olmak kolaymı

canım ya kızımın resminide koymuşsunuz çok sevindim ellerinize gönlünüze saglık artık damadıda kk ya üye yaparız
MAŞŞALLAH GORDÜK RESİMLERDEN İKİSİDE YAKIŞMIŞ BİRBİRİNE ALLAH MESUT BAHTIYAR EYLESİNNN a.s.:1hug:
BİZDE SENİ SEVİYORUZZZZ:nazar::1hug:

namcım temizlik hastasımı oldun hergün temizlik yapıyon benim gibi yaşlanırsın ona göre
:enbuyukkk:-tatlicadiarzu- TEMİZDİR TEMİZDDİRRkötükedihüso OY GÜZEL ARKADAŞIMIZ NAM MENKENSİN KIS SEN TAŞ BEBEKSİNNN NAZAR DEĞMESİNNN SANA EMUUUUU:nazar:

ankam dağ çiçeğim benim ne kaynatıyorsunuz bakıyım :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bizimi çekiştiriyorlar acaba?ya da hiç akıllarına geldikmi kiyerimseniben

bende onu merak ettim bizi andılarmı acaba çiçeğimle ank:uhm:

Canlarım anılmaz mıŞenizhepinizin yeri ayrı.a.s.inşallah bir gün sizlerlede tanışma şansım olur.:Saruboceq:Ben bir İstanbul ve İzmir çok istiyorum,:dance:kısmet bellimi olur..kaydirigubbakcemile5

]
[IMG]http://co101w.col101.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=4&messageId=de8f2d3e-7f77-4a30-906e-8e3b3c4ded7d&Aux=44|0|8CB8FA124C12130
GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

Aman Tanrım,kör oldum,göremiyoruumm..:sm_cool: :roflol: :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
amanda aman ne hoş cıkmışsınız hepiniiiizzzz.:nazar:

ank ram

dağ çiçeğim

git gide gençleşiyonuz,haberiniz ola.harikasınız maşşallah :nazar: :nazar:

doğum günü olan arkadaşımızında doğum günü kutlu olsun.

sizleri görmek tanımak inanın çok güzel.dostluğunuza :içelim:

ank ile tanışıp konşmanızı kıskandım dağ çiçeği:nazar::dilcikar:[/QUOTE]

ay TCA yı yeni gördüm yerim seni ben evlenip hanım hanımcık olmuşda buluşmalarada gidermişyerimseniben sen yakında altın günlerinede başlarsınkaydirigubbakcemile3

benim aşkımda oradaymış dağçiçeği senide yerimyerimseniben

:eek:ŞenizŞenizŞeniz hihoyyythihoyyythihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
Aaaaaaaa egem barÇman kıs tabİkİ konuŞmuŞlardır sİzİ:)
bende telefonla katıldım ank06 knŞ Çok Şekerdİ vallahı
zatİ mıhtarım nurŞen ablam namım daĞÇİĞİyİ daha Çok kİŞİ tanıyordum ya nkara buluŞması harİka oluyor yer de Çok gÜzel baŞkentoĞretmen evİndeee

Canlarım anılmaz mıŞenizhepinizin yeri ayrı.a.s.inşallah bir gün sizlerlede tanışma şansım olur.:Saruboceq:Ben bir İstanbul ve İzmir çok istiyorum,:dance:kısmet bellimi olur..kaydirigubbakcemile5

ank ile tanışıp konşmanızı kıskandım dağ çiçeği:nazar::dilcikar:

:eek:ŞenizŞenizŞeniz hihoyyythihoyyythihoyyyt[/QUOTE]

yaşasın egem bizide unutmayıp anmışlarhihoyyythihoyyythihoyyytŞenizŞenizŞeniz

kız cadııı, ben bunca yıldır senin yorumlarını okurken sanki hep aslında olmayan bir çizgi film kahramanının diyaloglarını okur gibi hissederdim kendimi..ve ilk kez gördüm o gül yüzünü hiçç şaşırmadım:)) o yorumlar ancak böylesi şirinmi şirin bir genç hatundan çıkabilirdiŞeniz

hepiniz harikasınız arkadaşlar, umarım bir gün tekrardan katılırım aranıza.. ankara ve sizler hep yüreğimin bir köşesindesiniz:)

HEPİNİZ BİRBİRİNİZDEN GÜZEL VE İYİSİNİZ..SİZLERİ TANIIDIĞIMA DA İNANIN ÇOK MUTLUYUM..AMA BİR TÜRLÜ OLAMADI TEKRAR GELEMEDİM..İNŞALLAH BİRGÜN..
ALLAHIM DOSTLUĞUNUZU DAİM ETSİN..
GÜLEN YÜZÜNÜZ HİÇ SOLMASIN,ANKARANIN ELİT HATUNLARI..a.s.a.s.:nazar:

Oh sonunda gelebildim çok şükür çok güzel bir gün yaşadım herkesle tanıştım zatan dağ çiceğimle topiklerde tanışıyorduk.
Metrodan çıktım karşı yola geçeceğim çiceğim önde ben arkada yürüyoruz tanımadım tabi aynı anda içeri girdik .
Yukarıya çıktım maşallah kalabalık bir grup oturuyor gittim hemen selam diye hemen kalimrea dedim tanııttım kendimi sarılıp öpüştük herkesle .
Gerçekten çok güzel bir gün oldu kendi adıma herkesi tanımakla çok mutlu oldum herkes çok sıcak karşıladı yenildi içildi.
Herkese çok teşekkürler ediyorum kısmetmiş orada olmak inşallah bir dahaki sefere denk gelirse yine orda olmak isterimbütün arkadaşlarımı çok öpüyorum sevgilerimi yolluyorum.
Bu arada internet kafeden yazıyorum fırsat bulabilirsem tekrar yazarım görüşmek üzere arkadaşlar.
SENİ ARAMIZDA GÖRMEK GERÇEKDEN BİZLERİ MUTLU ETTİ CANIMCIM
NE ZAMAN İSTERSEN ALOOOO DE YİNE BULUŞALIM TATLIM KIYMATLIMa.s.

YOK ABLACIM HAFTADA BİRGÜN YANİ PAZARTESİ GÜNLERİ
AYRICA SEN ÇITIRRRRRRRRRRR ABLASINyerimseniben ASIL İHTİYAR MORUK BENİM:çok üzgünüm:

Bugün nasiliz ankaranin güzel hanimlari:dance:

bidaha boynuz yapmim ben dalga geçiyonuz be:nazar:
KISSSS CADI
BUGÜN KALİŞLE BULUŞTUK VEEE PAZAR GÜNÜNÜN DEDİKODUSUNU YAPTIK DERRRMİŞİM(HANI BİR CADI VARDI ASENA66 İLE BULUŞP BİZİ ÇEKİŞTİRECEKDİ:uhm: ACABA KİMDİ Kİ O:dilcikar:)

YANİ SİZİN YERİNİZE BİZ BULUŞTUK BUGÜN CAN DOSTUM İLEŞeniz

kız cadııı, ben bunca yıldır senin yorumlarını okurken sanki hep aslında olmayan bir çizgi film kahramanının diyaloglarını okur gibi hissederdim kendimi..ve ilk kez gördüm o gül yüzünü hiçç şaşırmadım:)) o yorumlar ancak böylesi şirinmi şirin bir genç hatundan çıkabilirdiŞeniz

hepiniz harikasınız arkadaşlar, umarım bir gün tekrardan katılırım aranıza.. ankara ve sizler hep yüreğimin bir köşesindesiniz:)

şimdi hangi cennemdesiniz teknolojik kro ecaba :nazar:
sormasi ayip:mymeka:

SENİ ARAMIZDA GÖRMEK GERÇEKDEN BİZLERİ MUTLU ETTİ CANIMCIM
NE ZAMAN İSTERSEN ALOOOO DE YİNE BULUŞALIM TATLIM KIYMATLIMa.s.

YOK ABLACIM HAFTADA BİRGÜN YANİ PAZARTESİ GÜNLERİ
AYRICA SEN ÇITIRRRRRRRRRRR ABLASINyerimseniben ASIL İHTİYAR MORUK BENİM:çok üzgünüm:

KISSSS CADI
BUGÜN KALİŞLE BULUŞTUK VEEE PAZAR GÜNÜNÜN DEDİKODUSUNU YAPTIK DERRRMİŞİM(HANI BİR CADI VARDI ASENA66 İLE BULUŞP BİZİ ÇEKİŞTİRECEKDİ:uhm: ACABA KİMDİ Kİ O:dilcikar:)

YANİ SİZİN YERİNİZE BİZ BULUŞTUK BUGÜN CAN DOSTUM İLEŞeniz

biz buluşamadik bazi nedenlerden dolayinaniknanik
ama dedikodunuzu telden yaptik akşam üstü çakma sarisinim benim:asigim:

asena dediki ay bu nam ne kadar hafif biri
zayiflik manasinda yani yanliş anlama:icecream:
aaa bak gördünmü naif yazacağima hafif yazmişim
Allah'ta beni kahretsin:nazar:
-tatlicadiarzu-

X