ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

GÜNAYDIIIIIINNNNN hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt SABAH ŞERıFLERıNıZ HAYIRLI OLSUUUNNN hihoyyythihoyyythihoyyyt

hımmmmmmmm anlaşıldı biz konuşulmamışız:dilcikar:

hımmm:dilcikar: gelsinler sorarım ben onlara:dilcikar:
OLURMUUUUU :1hug:VALLA TANIDIK TANIMADIK HERKEZıN LAFI GEÇTı ıNANKıı,
EGOŞUM BıZ BıR AıLEYıZ ARTIK ONUN ıÇıN ıLLAKıı BAHSıNıZ GEÇER CANIM BENııM

EVET BAK O DOĞRU ESMERıM BıDENEDıR, O ARTIK ANKARALI,
KENDıSı GELEMESE ıLE TELFONLA KATILIYOR ARAMIZA,
ASLINDA LEPTOPLA GELEN OLSA VALLA GÖRÜNTÜLÜ BULUŞMA BıLEM YAPARIZ KIS DEMııı kaydirigubbakcemile3

Ne kadar güzel bir buluşma daha inşallah bir gün bende gelebilirim ank06 çok hoş görünüyorsun
TEŞEKKÜRLER CANIMCIM, BEKLERıZ GEL MUTLAKA, BıZ HER AY BULUŞUYORUZ a.s.

ARKADAŞLIĞA BAKIN YAA :roflol: YOLDA GÖR SELAM BıLEM VERM, BULUŞMA YERıNDE CANCıĞER KUZU SARMASI OL :roflol:

CANIM BıZLERDE SENı TANIMAKTAN ÇOK MUTLU OLDUK ıNANKıı, AMA BıZ HER ZAMAN BEKLERıZ ARTIK SENı, BıZı BOŞVERME SAKIN :1hug:a.s.

niye açılmaz bu giden resimlerof offffffffffffffffffffff
ZANNUMCA ZERAFETıMıZE DAYANAMADILAR ENGELLEDıLER kaydirigubbakcemile3
ÖZELLıKLE BENıM ZERAFETıMEEE

TEŞEKKÜRLER CANIM SAOL :1hug:

oyyyyyyyyyyyy canım ablam ankaranın mıhtarııııı sen olmasan olmaz demii bu buluşmalarrr
evet zati ben hep aranızdayımmmm demi arkadışımmmm
-----------------------TEŞEKKÜRLER CANLARIM SAĞOLUN
Şeniz:1hug:a.s.

TAMAM APLAM BEŞBıRLıK TAKARIM EMMMEEEEE PARASINI SıZDEN TOPLAYCAM :jeyyar:

Bugün nasiliz ankaranin güzel hanimlari:dance:

bidaha boynuz yapmim ben dalga geçiyonuz be
OY OY OY YERıM BEN O BYNUSLARIIIIIkaydirigubbakcemile5

MASALCIĞIM ıNANKı KK DAKı HALıYLE HıÇ ıLGıSı OLMAYAN BıR KıŞıLıK VARDI KARŞIMIZDA,
SON DERECE HANIMFENEDı BıR KADIN,
AMAN BıR KıBAR BıR KıBAR, KıBARLIKTAN KOPACAK YANıı O DERECE kaydirigubbakcemile3 AMA KK DA ÖYLEMııı :1rolleyes:
KK NIN SAPIĞIDIR KENDıLERııı :roflol::roflol:

HIH SEN GELME ONDAN SONRADA KONUŞŞ :dilcikar::dilcikar:

Son düzenleme:
yaaa ben kaçırdım bunu! nerde buluşuldu onu bile bilmiyorum çıkaramadım Daha forumda herkesle tanışmadan buluşmaya gelirdim bi denişiklik olurdu en azından Fotoğraflar da güzelmiş, arkadaşlıklar daim olsun dileğiyle

kısss ruh salatası bangır bangır bağırdık yaa başkent öğretmen evi deyee..:mymeka:
aaa aşk olsun yanee nasıl kaçırırsın.bir dakine affetmeyiz bak haa.delikafaduldendelikafadulden
çok güzel geçti acayip değişiklik oluyor.kaydirigubbakcemile3a.s.

tüh yaaaaa görüyon mu ( yakınmış da beynim de salata olmuş heral benim kaçırmışım ! forum buluşmalarında nasipten öteye yol yok sırnaşık şey bidakine artık kaydirigubbakcemile2

GÜNAYDIN BACULARRRR

BİRAZDAN SPOR İÇİN ÇIKACAĞIM GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZkaydirigubbakcemile2

HIIIIIIIIIIIII O NEDENLERDEN HABERİM VAR KIS CADI

ŞAKA BİR YANA BİZ DEDİ KODU HİÇ YAPMADIK, CANIM ARKADAŞIMLA DERTLEŞTİK VE SONRA BEN OYUN PARKINA GÖTÜRDÜkaydirigubbakcemile BEN ORADA OYNADIMgamyoncuiremsu SONRADA ELİMDEN TUTTU GEZDİRDİİ YAAA BENİM CAN DOSTUM :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…